ModaAlışveriş

Kızlar için Güzel dövme. Güzel küçük dövmeler: bileğinde, parmak, omuzlar

dövmeler ve kolay için fikirler bolluğu kaybolmak. Ama dikkatli bir seçenek vakit değer, bu yüzden kararınızı pişman değilim. Güzel dövme - sadece sana ait takı bir parça ve her zaman yanınızda.

Ne desen seçilir

İşte oldukça popüler olan bazı fikirler:

 • Kelebek - büyüme ve yeniden doğuşun sembolü, çünkü iddiasız pupa inanılmaz yaratık doğar. Kendi değişikliklerin hatırlatır ve kadınlık vurgulamak bu güzel dövme gibi Birçok kız. Hacim vererek boyamak için modaya şudur: kelebek bir an şimdi uporhnet ciltte oturdu ve içindir gibi görünüyor.
 • Yıldız - bir, bir parça veya bir takımyıldızı şeklinde, birkaç tane. Bu sonsuz başarı sembolü, güçlü ve parlak doğa için uygundur. yıldız zodyak takımyıldızı eklendiği takdirde, böyle güzel bir dövme daha da bireysellik vurgulamak olacaktır.
 • Dream Catcher - Yerli objeyi tutmak olan bir ağın, şeklinde kötü rüyalar ve iyi geçmesine. omzuna veya kürek kemikleri arasına büyük bir kelepçe gibi - kulağa altında yakalayıcı bakmak çok avantajlıdır. İnsanlar hayatında sadece iyi izin gerekenleri sembolü olarak kendine tasvir.

floristik

daha kadınsı ve çiçeklerden daha güzel ne olabilir? Onlar dövmeler için çizimler arasında popüler olması hiç şaşırtıcı değil.

 • Güller - boyutunda farklılık gösterebilir ve farklı tasvir edilir vücudun parçaları, ancak son yıllarda dirsek iç kısmında dövme çok moda konumu haline gelmiştir. Çok nazikçe görünüyor, ama olmadan, çok hassas bir cilt olduğunu unutmayın lokal anestezi acıdan bilincini kaybedebilir.
 • Lotus - Bu birçok Doğu dinlerinde önemli bir semboldür. hayatın zorlukları aşmak, yeniden doğuşu anlamına gelebilir, bu kadınsılık ve Özet olarak kabul edilir. Bu nedenle, bazen çiçek gerçekçi çizmek ve bazen sadece şeklini yapmak ve yaprakları etnik motifleri süslüyor.
 • Karahindiba - rüzgar cildin onun tohumlarını uzağa darbeler gibi görünüyor zaman çok kız gibi Bu basit ve sevimli çiçek, o, omuzlar ve kürek kemikleri üzerinde en olumlu görünüyor.

Güzel küçük dövmeler

Kendilerini ifade etmek için, mutlaka bütün vücudu Sanatları büyük bir tuval dönüşme. Bir anlamda ve iyi bir konuma sahip küçük çizim en çok dövmeli çok daha fazla "wordy" olabilir.

değil en sonunda fazla gibi anlamaya eğer o kadar kötü değildi, bunu yapmak için sancılı bir süreç olduğunu ve ne bilmek istiyorum - Birçok yeni gelenler küçük bir dövme yapmayı tercih ederler.

Ayrıca küçük resimler kızlar arasında popüler olan - özellikle boyun, bilek, ayak bileği, parmaklar üzerinde gerçekleştirilen, güzel ve nazik görünüyor.

Arasında küçük dövme popüler:

 • parmağına Şekiller. örnek, gözlük veya kalp için. Bir kız iç tarafında yazıt "Gülümseme" takdir edecek, fotoğrafçılık hoşlanan parmağı ait kullanıcının deklanşöre basmasına hazır olduğunuzda görülebilir.
 • "Yüzük" - onlar biraz zarif veya eğlenceli desenleri takı taklit ve sadece olmak ister (örneğin, kedi namlu veya çiçek).
 • Pati izleri - farklı anlamlar taşır. Örneğin, köpek izler - güç ve gurur ve bir kedinin sembolüdür - eğlenceli ve kurnaz onların taşıyıcısı doğasını gösterir.
 • Kuşlar - özgürlük aşığı doğalarıyla için büyük bir resim.

bileğinde Güzel dövmeler

Çok sıkıcı - bilezik ve saatler inan? Sonra bilek narin dövme süsleyin. İşte bazı fikirler:

 • Bir kardiyogramla şeklinde Dövme - kalp atışı açıkça hissedilir yer daha doğal ne olabilir. Farklı insanlar bu çizimde anlamlarını koydu. Birisi kelimeler "Canlı, gülümseme" ile tamamlar ve burada ve şimdi yaşamak ve her gün zevk için gerekenleri sürekli bir hatırlatma olarak görüyor. Adam, kocası, anne, çocuk - Ve birisi Sevdiğine bu resmi ayırır.
 • Bow - İnce kalem için ihale dekorasyonu. Bu hacim ve renk ve sadece aynı renkteki ince çizgiler kullanılarak yapılan her ikisi de olabilir.
 • Sonsuz işareti. anlam başka güzel dövme. Aynı zamanda kelimelerin tamamlanmaktadır "Hayat, sevgi, mutluluk," bazen uzun bir ters sekizli şeklinde ilham ifadeler reçete.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.