Gıda ve içecekYemek tarifleri

Multivarka içinde Sığır straganof - yeni bir şekilde eski çanak

Sığır straganof - Dünya Rus Kont Alexander Stroganov sunulan her yerinde olan bir çanak. Onun popülerlik yirminci yüzyılın ilk yarısında Rusya'yı terk ve dünyanın her yerinde yerleşmiş Rus göçmenlerinin sayesinde kazanmıştır. multivarka Sığır straganof - eski yemeklerin modern bir varyasyonu. Pudding sos Komposto olan et küçük bir adettir. Çoğu durumda, bir garnitür pilav, makarna veya patates buraya beslenen.

Geçen yüzyılda geleneksel ekşi krema sos eskisi gibi değil. Atalarımız da soğan ve mantar var eklenir. Bugüne kadar, bu yemeğin varyantları çok sayıda vardır.

multivarka Sığır stroganoff nispeten iki parçaya bölmek için hazırlamaktadır. Sos - Önce bir et, bir saniyedir. Bu vakıfların her işletme için sorumlu ve yüksek kaliteli bir yaklaşıma ihtiyacımız hazırlamak için. Eğer bu yemek için sığır kullanırsanız tercih vermek en iyisidir loin. böylece küçük parçalar halinde kesilmiş et, onlara en fazla iki ya da üç santimetre yapmazlar.

Eğer yumuşak ve ihale et kullanırsanız, ek vuruş o ihtiyacı yoktur. Aksi takdirde, sadece lapa için öğütülmüş parçaları, dışarı çıkarmak. sığır sert Fakat eğer, onu yeniden ele geçirmek için hafifçe olmalıdır. yemeklerin ana gizli multivarka içinde breading stroganoff. un et suyu korumak için. Sadece bir fincan sıcak olmalıdır yayıldı.

sos unutmayın: Bu bileşen de önemlidir. Krema kullanmayı planlıyorsanız, unutmayın: aşırı ısınmasına olamaz.

Stroganoff sığır multivarka, hardal pişmiş - mükemmel baharatlı yemek. Bu klasik tarifi bu yüzyılda çok önce kullanmaya başladı.

Bir kiloluk dana bonfile üzerine tereyağı 100 gram, iki orta soğan, et suyu, bir fincan, ekşi krema iki çorba kaşığı domates salçası bir çorba kaşığı buğday unu, sıcak hardal bir çay kaşığı, defne yaprağı, karabiber, tuz aynı miktarda gerektirir.

Et küpler halinde doğranmış olmalıdır. , Filmler ve damarlar onu Ön kesilmiş tuzlu ve biber. Bu formda, sığır birkaç saat durmalıdır. Bu süre boyunca, et ekstra yumuşaklık alacak.

sığır bir kase Multivarki tereyağında kavrulur. Bu işlem için uzun zaman almaz. Birkaç dakika içinde et altın kahverengi hale gelecektir. sığır hafifçe kızarana sonra, küçük parçalar halinde kesilmiş olması gerekir aynı soğan, gider. Birlikte, içinde sığır straganof, kızarmış ve sos ile dolu multivarka "Redmond" (ya da herneyse) yaklaşık yarım saat söndürülür.

Sos için, aşağıdakileri yapın. tereyağı küçük bir miktar o zaman hiçbir topaklar bırakmak, hepsi iyice karıştırılır, un eklemek, bir tavada eritilir ve yavaş yavaş suyu tanıtıldı. Bütün kütle bir raddeye getirilmiştir. Sonraki hardal, salça ve baharatlar ekleyin. Son dokunuş ekşi olacaktır. Sos daha ihale buna multivarka kazanç sayesinde, hazır stroganoff olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.