Gıda ve içecekYemek tarifleri

Eritilmiş süt ve diğer süt multivarka güzellikler

Multivarki giderek daha popüler hale. Hostes önce bile hayal olamazdı farklı lezzetleri, bir sürü pişirmeye yönetmek. yeni model cihazlar kalın kitaplar ekli, onlar fotoğraf ve yorumlarla multivarka yemeklerden hazırlanmasını tarif. IInternet'ten bloglar yeni teknik için eski tarifleri adapte edilir.

yumurtadan kabak havyar için - multivarka neredeyse herşeyi pişirebilirsiniz. Ve hatta süt pişmiş artık kolayca mutfakta uydurmak olabilir onun eşsiz lezzet ile. Çok doyurucu ve hafif tatlı.

pişirmek için pişmiş süt süt - multivarka de, yalnızca bir madde gerekecektir. O değil pastörize satın almak daha iyi ve rustik, ama kilolu olduğunu. Sonra çıktı ürünü daha iyi tat olacak ve tadı - daha doygun.

hazırlanması:

 1. bir tencere multivarochnuyu süt doldurun.
 2. 5-6 saat boyunca söndürme modunu Açığa. Her şey ve gece hazırlamak: Gün sürekli cihazı gerekiyorsa, akşam kadar bu eylemi ertelemek daha iyi olur.
 3. Bizim süt ısıtma Gece modu daha da parlaklık tadı verecek bir kaç saat, protomai.

Yani multivarka süt pişmiş hazırlamakta nasıl kolay. masaya sabah herhangi bir çaba olmadan favori davranır tam bir fincan olacak.

Ama dedikleri gibi, birçok metresleri, pişirme pek çok yolu ve multivarka pişmiş süt nasıl - istisna değildir. Bazıları, örneğin, ilk on beş dakika, açık kapağı bırakın. Boğmak sütün ne tür da önemlidir. Bir dükkan yağsız ise, o zaman birkaç saat için yeterli olmakla birlikte, köy beş hatta altı ihtiyacı var.

Bu arada, durdurmak ve lezzetli bir fermente pişmiş süt yemek yapamam. Burada gerekenler:

 1. 30-35 dereceye sonraki ürünü soğutun.
 2. Sütün litre başına iki çorba kaşığı oranında, özel marş ekleyin.
 3. topaklar önlemek için bir karıştırıcı ile elde edilen karışımın çırpma.
 4. yaklaşık 9 saat sonra Zakvaste yoğurt.

O, çok basit değil mi? Birincisi, multivarka içinde pişmiş süt yapar ve sonra başka mutfak aletleri ile pişmiş süt fermente bir ev dönüştürün.

ekşi süt maya için olduğu gibi, bu mide-bağırsak sisteminin ihlal için öngörülen bir tıbbi tozdur. Ama ev kadınları ve kendi amaçları için uyarlanmış. Bu yoğurt ve ekşi süt hazırlanması için kullanılır. Elde edilen ürün, lezzetli, ama aynı zamanda çok kullanışlı değildir, sadece.

Koyu süt iki şekilde hazırlanabilir: yoğurt ve bir infüzyon. Her iki durumda da, bu saat sürecektir.

Birinci yöntem:

 • süt tozu stogrammovye dolgu karışımından kavanoz bir dizi;
 • aygıtı açın;
 • Saatlerdir bekliyoruz.

İkinci yol:

 • sıcak süt tozu eklemek;
 • Bir havlu kabı sarmak;
 • Saatlerdir bekliyoruz.

yeni mutfak ekipmanları ile daha önce sadece dükkanda satın alındığı süt herhangi bir çanak, hazırlayabilirsiniz olmasıdır. Ev ürünleri kanserojen hiçbir kimyasal koruyucu olmadığı, özellikle de çok daha lezzetli ve sağlıklıdır. Önemli olan - sadece yüksek kaliteli hammadde kullanmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.