Entelektüel gelişimiAstroloji

Koç ve Oğlak: işaretler uyumluluk

Nasıl Oğlak ve Koç olarak, Zodyak'ın her tür başka işaretler ile birlikte alabilirim? Bunların uyumluluk gerçekten şüphelidir. Oğlak bakım ve ciddiyetle şeyi yaklaşır. Koç spontan ve kaygısız olduğunu. Ama onlar kendilerini sahip olmayan bu özelliklerin ortaklarına çekti.

Koç nadiren de dengeli ve Oğlak sakin dikkat edebilir ve Oğlak eğlenceli gerçekten ilgi ve neşeli Koç spontan yeteneğini takdir ediyor. Koç Oğlak uygun mudur? Cevap bulmak zordur. İlişkilerinin ilk aşamada çok ilginç olacak. Onlar daha önce yaşamamış birbirlerine böyle duygular vermek. Daha sonra onlar kavga ve eksikliklerden farklı bir tür bekliyor. Koç açgözlülük ve işkoliklik favori, Oğlak yabancılaştırmak öfke ve kabaca Aries sevmiyorum. hepsi testleri geçerseniz, sendika güçlü ve istikrarlı olacaktır.

ortakları düzgün sorumlulukları dağıtmak için ise Birlik Koç ve Oğlak çok başarılı olacaktır. Bu işaretler karakterinin birbirini özelliklerini tamamlayabilir, ama herkes işlerini yapmak zorunda kalacaktır.

Onlar herhangi bir tek hedefe ilerleyen ilgileniyorsanız, başarılı bir birlik yaratmak mümkün olacak, ve çaba miktarına eşdeğer şekilde olacaktır. Koç ve Oğlak, ilişkilerini güçlendirme arayışıyla bir uzlaşma bulmak ve ödün etmeyi öğrenmelidir. Koç ilk düşünür sonra davranır ve. o bir sürü yapar yüzden döküntü eylemleri. Oğlak - parlak kontrast Koç. O çok ihtiyatlı ve tüm senaryoları göz önünde bulundurarak, spontan eylem yapmaz.

Koç ve Oğlak - aşk ve seks

Aşk ilişkileri Oğlak ve Koç ortakların maddi koşullarına bağlıdır. Arada orada çıkarına çarpışmalar olabilir, ama ortak fayda sağlama amaçlı hedeflerin peşinde, onları birleştirebilir.

Cinsel bunlar mükemmel uyumlu, ancak bu işaretler temsilcileri birbirleriyle rekabet ve onların başarıları ve başarılarını karşılaştırmak başlayabilir. çiftinin ilişkinin bir sonucu olarak karmaşık ve düzensiz olacaktır.

Koç ve Oğlak - işinde evlilik ve uyumluluk

Koç ve Oğlak Uyumluluk aktif bir yaşam tarzı lider insanlar için uygundur. bu karakterlerin birliği tutku, enerji ve çeşitli olaylarla doludur beri huzur ve huzur seçenler için, bu ilişkilerin, kontrendikedir. Onlar duygular yol kenarına gitmek hangi kamu yararını, sağlama amaçlı en uygun ortak çalışma vardır.

Koç ve Oğlak gibi burçlar, uyumluluğu genellikle hesaplama üzerine inşa edilmiştir. Bu parasal alanda hesaplanabilir. Koç - şanslı para ve Oğlak kaydetmek ve para kazanmak yapabiliyor.

Oğlak Koç bazı bilgelik ve basiret öğretebilir. zaman, zengin iç dünyasını sahip bu, kötümser sade ve akıllıca. Bu işaret her adımı planlamak ve üstüne yavaşça yürümeye, hayatın tam amacını bulunabilir. Pampered asabi Koç ortak sevinç ve eğlenceli anlar verebilir.

Koç ve Oğlak onlar bir aile liderini seçmek ve sorumlulukları atarsanız, uyum içinde yaşamak mümkün olacak. Oğlak evlilik için - ayaklarınızın altında topraktır. O doğru yönde duygularını yönlendiren, yeniden ortak etmek istiyor. Dolayısıyla - antagonizma, çekişme ve hatta kopma.

Taş tükürmek olacak - Koç zayıfsa güçlü olursa, o isteksiz bir eş olur. eşi ustaca aile işlerini yöneten - Koç kocam olduğu Daha başarılı ittifak, Oğlak ise, ailesini geçindirmek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.