SeyahatUçuşlar

Havayolu "Hava Azur": eleştiriler, değerlendirmeler

Daraltılmış demir perde ve eski Sovyetler Birliği'nin sakinleri dünyanın her yerinde seyahat etmek mümkün hale geldi olarak O zamandan beri, yerel havayolu gelirleri milyonlarca kez artmıştır. Hava iş çok pahalı olmasına rağmen, Rusya'da hem yük ve yolcu taşımacılığı taşıyan tüm yeni ve yeni havayolları vardır. bu tip servisler için talep, krize rağmen her yıl büyüyor, uçuş sayısı da artmaktadır.

Tatile ya da iş gezisi devam etmeden önce, herkes dikkatle kullanmayı planlıyor hizmetleri şirketin değerlendirmesi, tüm incelemek için çalışıyor. Bütün bir sonraki tatil gölgeleyebilir uçuş ve önemli görüşmeler ve iş toplantıları öncesinde ruh bozabilir bir şekilde rahatlamak ve gevşemek için yetersizlik sırasında küçük sorunlar sonra. genellikle olumlu yorumlar hangi havayolu "Hava Azur", 2015 yılından bu yana özel ilgi ona meselesi haline gelir. Rus taşıyıcı Anex Turizm Grubu turist holdingi katıldı daha sonra oldu. "Katekavia" - Bu noktaya kadar şirket başka isimle biliniyordu.

olay Azur Hava havayolu Tarihçesi

Bu adı altında şirket 2015 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Onun ilk adıyla bilinir - "Katekavia" Bu bölgesel bir havayolu olduğunu ve ağırlıklı olarak hava Volga ulaşım ve Sibirya federal bölgelerinde faaliyet gösteriyor. 2015 yılında değişikliklere öncesinde havayolu "Hava Azur" biz bu makalede ayrıntılı olarak ele hangi çalışmalarını gözden aşağıda bir yan taşıyıcı "UTair" dir.

Geri 2012 yılında "Katekavia" şirket "UTair" % 25 hissesini satın almak için bir anlaşma vardı. Üç yıl sonra 2015 yılında, onun bağımsızlığını getirdi kalan paylar Azur Hava havayolu tam alım oldu. Aynı yılın sonbaharında o tüzel yeniden adlandırılmasını fark etti.

şirket filosu

2014 yılı sonunda, eski uçak, "Hava Azur" (o zamanlar "Katekavia" at) havayolu "Turuhan" çalışması nakledildi. yeni kurulan taşıyıcı yeni bir filo ekledi - o zaman şirket ilk "Boeing 757-200" aldı. Bu model uçaklar bugün "Hava Azur" yarısı filo. "Boeing 767-300" Şirketin filo kalan kısmı olan ikinci model olmuştur.

2015 onun Azur Air uçuşlarını yürütülen uçağın, yaş ortalaması sonuna kadar medyada sunulan bilgilere dayanarak, neredeyse 18 yıl olarak gerçekleşti. Şu anda, 2015 yılında, şirket Anex Turizm Grubu tutan büyük bir turist parçası haline geldi. Şu anda, havayolu "Hava Azur", yorum tamamen tur operatörü ihtiyaçlarına daha ileri koşular bakacağız.

"Boeing 737-800" - PR-bölüm temsilcileri ANEX Tur geçenlerde yılın sonuna kadar "Azur Hava" işletim yeni uçak başlayacağını duyurdu.

uçuşlar yapıldığı yerde

Şirket adı "Katekavia" altında çalıştırıldığında Başlangıçta, o bölgesel taşıyıcı ve ağırlıklı olarak Volga ve Sibirya Federal Bölgelerdeki uçar. Taşıyıcı bağımsız bir şirket haline gelmiştir kez AZUR Hava düzenli uçuşlar için uluslararası yollarına Federal Hava Ulaşım Ajansı erişimden aldı.

Şu anda, şirketin filo Domodedovo dayanır. Düzenli olan "Azur Air" uçuşlar, şu ülkeler için uçuşlar gerçekleştirir:

  • Dominik Cumhuriyeti.
  • İspanya.
  • Vietnam.
  • Hindistan.
  • Mısır.

Çok yakınlarda, şirketin kendi uçuş yönünde yeni bir noktaya daha ekledi - Tunus'a ilk uçuş 7 Nisan bu yıl işlendiği. Bu uçuş 238 yolcu başarıyla Monastir Tunus Moskova Domodedovo geldiği "Boeing 757-200" oluştu. Yakın gelecekte bu eğilim düzenli uçuş kategorisine konacak.

Online kayıt imkanı

müşterilerinin Azur Air için kayıt işlemini hızlandırmak için en modern havayolu gibi "online modda bunun uygulanması olasılığını geliştirmiştir. Bu hizmetten yararlanmak için 24 saat oncesinden mevcuttur. kaydına erişim planlanan kalkıştan önce 3 saat boyunca sonlandırılır. Buna ek olarak, bu hizmet havaalanında kayıt masasından yolcuların konaklama tasarrufu gerçekten yetenekli, aynı zamanda evinizin veya ofisinizin konforunda, uçakta uygun bir yer seçmek için fırsat verir. Online yolcu kendilerini check işlemekle sonra, yazdırmak için gerekli olan biniş. Aksi takdirde, biniş kapısına izin vermeyecektir.

Havaalanında kaydedilebilir kim

Yolcu hayvanları ile veya uçuş destek kişi ihtiyaçları (engelli yetişkin veya insanlar olmadan çocuk) sırasında uçmak niyetinde, o zaman internet üzerinden kayıt çalışmaz olun. Bu prosedür havaalanında bizzat gitmek gerekir. Bu durumda, check-in 2 saat başlar ve ayrılmadan önce 40 dakika kapatır unutmayın.

Ayrıca, şirket ile uçuş yapmak için planlama olanlar, uçuş Rus şehirlerden gerçekleşecek eğer "Azur Hava" çevrim içi kayıt mümkün olduğuna dikkat edin. Uçuş kolaylaştırmak ve internet yoluyla kayıt hızlandırmak için, yabancı ülkelerden yapılırsa, ne yazık ki, başarılı olmayacaktır. fırsat yabancı havaalanlarında gelen uçuş hangi uçuşlar, kayıt yaptırmak resmi web sitesi devletler üzerinde, geliştirme aşamasındadır.

gemide Yemekler

Aynı sitede sunulan bilgiler sağladığını, bağımsız zorunlu mevcut kahve, sıcak çay, maden suyu ve meyve suları gemiye uçuş süresi, ait. Uçuş süresi 4 saat ve yolcuların daha az ise sıcak sandviçler eşliğinde bir yemek olabilir. gezi yaklaşık 6 saat sürecektir ise "Azur Hava" sıcak öğle yemeği sunulmaktadır.

Uçuş Listelenen tüm ekli şarküteri için 6 saatten fazla olduğunda. Şu anda, çeşitli forumlar ve tartışmalar gemide yiyecek bu havayolu hiç olumsuz yorumlar vardır. Buna dayanarak, biz şirket kendi uçuş sırasında yolculara tedarik belirtilen bağlılığı ile uyumlu olduğu sonucuna varabiliriz.

Duty Free Alışveriş

Şirketin yolcu için bir bonus olarak, bu uçakta bölgesinden Duty Free mal satın alma fırsatını sundu. Uçuş sırasında yolcu talebi üzerine uçuş görevlileri mevcut aralığı ile onu bilgi verir edebilirsiniz. Ayrıca, havayolu yolcu koltuğuna bölgesinden Duty Free mal teslim hizmeti sunmaktadır. uçağa binmeden önce, site "Azur Hava", içinde sağlanan bağlantıyı gidip böyle bir şey kitap ziyaret edebilirsiniz. Ürünler yatılı sonra alabilirsiniz. Yolcuların İncelemeler bakılırsa, gemide sunulan bu hizmetlerin çünkü Duty Free alışveriş yapmak değil gerekli malların edinimi için, çok uygundur.

Şirketin personel

Herhangi havayolu çok dikkatli onların uçuşlar için personel seçer. İşten önce uçuş görevlileri röportajın çeşitli aşamalardan geçerek bu kural ve "Azur Air", bir istisna değilim. pozisyon için adaylar için ana şartlar arasında iyi sağlık ve uçmaya Aykırı tıbbi eksikliği, yabancı dil bilgisine ve stres ele yeteneğini içerir. incelemelere dayanarak, bu şirketin tüm personel çok nazik ve müşteri odaklı olduğu sonucuna varabiliriz. Birçok kişi, uçuş gecikmeli zaman gibi çeşitli standart dışı durumlar, çalışanların Azur Hava "oldukça yeterli davranırlar kendi değerlendirmeleri yazdım ve müşterilerini güvence çalışıyoruz.

uçuş yapmayı planlıyor bir kişi için fark eden havayolu küçük bir hile gitti, uçuş sırasında kendisine eşlik edecek personelin ne tür çok önemlidir. O, "VKontakte" nin kendi grubu oluşturmuş ve onun sayfaya onun çalışanı ile müşterilerine tanıtır. Şirket bir fotoğraf ve pilotlar hakkında eksiksiz bilgi yerleştirir uzaklaşırlar. Ayrıca, bir sosyal ağda "Hava Azur" gemiye çalıştı tebrik uçuş görevlileri bulunabilir. Bu çözüm aslında havayolu olan güveni artırmak yardımcı olur ve ana zaten görmüş ve zaten biliyorum, hangi insanlarla uçmak için oldukça korkutucu hale gelir.

Havayolu "Hava Azur": eleştiriler, değerlendirmeler

Çünkü bağımsız bir taşıyıcı olarak, bu Rus havayolu şu anda onun derecelendirme çok yüksek değil, görece kısa bir zaman vardır. ortalama, 5 puanlık bir ölçek üzerinde firma 2,9-3,5 bölgesinde kendi benzerleri arasında yer alıyor. Ayrıca Federal Hava Ulaşım Ajansı resmi kaynakta 2016 yılı başında yayınlanan bilgilerin etkisinde düşük puana. gecikme geçti uçuş fazla sayıda "Azur Hava" şirkete ait olduğunu Orada işaret edildi. Hava taşıyıcısının temsilcileri duruma yorumladı ve bu sorunu çözmek için çalışıyoruz emin olabilirsiniz.

Ve büyük zor şirketin konuda açık negatifi karşılar. Tabii ki, astar oluyor herhangi çalışmaları ve yolcu hava yolculuğu kapsamında istisna değildir. mevcut yorumlara göre, çoğu insan, "Azur Air" kullanın, geç bir gol için kalkış veya gecikme yakındı. Ama nedeniyle herhangi bir havayolu kaçınılmaz hava koşullarının da dahil çeşitli nedenlerden dolayı bu gibi olayların.

Rus hava taşıyıcısının ikinci en sık şikayetler tarafından "Boeing" gemiye yolcu koltuklarının arasındaki küçük mesafeye sorunu bağladı. Bu faktör uçağın yapılandırmasına bağlıdır ve kişi yüksek büyüme varsa ve o, tahta ve kitabın ihtimali üzerinde en rahat koltukların konumu bilet satın almadan önce peşin uzun uçuş netleştirmelidir olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.