Ev ve AileÇocuklar

Nerede Noel Baba yaz geçiriyor - herkes için ilginç!

Dünyada en azından bir kez hayatında Noel Baba'nın yaz harcama yeri hakkında kendisine soru sormayan tek bir kişi yok. Birçok kişi sıcak mevsiminde tatilinden önceki günleri sayarak büyük sarayında oturduğunu düşünüyor ancak bu durumdan uzak. Büyükbabanın bıkılması gerekmez, hayatı anahtarla atıyor.

Yılbaşı Sorunu: Noel Baba yaz ayını nerede geçirir?

Veliky Ustyug'da tam 13 km uzaklıktaki Yeni Yıl'ın ana karakterinin şık bir teremi var. Burası ülkemizin en ünlü konutlarından biridir. Yıl boyunca, ikametgahının 12 odasından birinde Noel Baba ile tanışabilirsiniz. Ayrıca peri masalı karakterleriyle tanışmak. Evinin kapıları daima ziyaretçilere açıktır. Bu antik şehir, peri masallarından oluşan bir sayfanın sayfalarını terk etmiş gibi çok güzel. Sihirbazın elinde bile: harika hayvanlara sahip bir hayvanat bahçesi, büyüleyici bir kış bahçesi, 12 kardeşten oluşan bir boşluk ve daha birçok çarpıcı yer var.

Kulenin her odası yeni keşfedilmemiş sırları açığa çıkarıyor. Doğrudan kapının önüne çıkan Masalların sarma yolu, her dönüşte mucizevi bir şekilde karakterin sevimli kalbi ile beklenmedik bir karşılaşma düzenler.

Demirciliğin tüm sırları hakkında Forge'daki Rus usta hoş geldin konuklarına söyleyecektir. Büyücünün mülkiyetini yeterince inceleyebilirsiniz. Noel Baba'nın yaz geçirdiği yerde, hem çocuklar hem de yetişkinler için ilginç olacak. Doğrudan şehirde kendisi dedemin dondurucu postasıdır ve aynı zamanda - dükkan ve taht odasıdır.

Ustyug şehri gerçekten dünyanın en şaşırtıcı şehridir. Büyüleyicinin ve yardımcı arkadaşlarının çabaları sayesinde, her ay burada olağandışı bir Yeni Yıl düzenleniyor. Örneğin Haziran ayındaki festival moda tiyatrolarına ayrıldı. Hem çocukları hem de yetişkinleri dahil etti. Bütün kolektifler kendi folklor, tarihsel Olimpiyat kostümleri koleksiyonlarını sergilediler. Sık kullanılanlar konut sahibinin elinden hediye aldı.

Arkhangelsk'taki ev

Ve bu şehirde Solombala semtinde büyücünün büyücü var. Çok küçük, bu nedenle yalnızca ön kayıt yaptırmanız durumunda ziyaret edebilirsiniz. Fakat endişelenme, Peder Frost daima mektuplara cevap verir. Bu şaşırtıcı yeri ziyaret edin, işte Çay Evi ve postane.

Başka bir ikamet

Noel Baba'nın yaz tatilini Belarus'ta geçirdiğini bilmek ister misiniz? Ulusal parkın ana girişinden 12 kilometre uzaklıktadır. Avrupa'daki en büyük Noel ağaçlarından biri burada büyür. Yüksekliği 40 metreyi aşıyor. Özellikle Noel Baba'yı sıcağından gizlemek için, evden çok uzakta orman uzanıyor. Belarus'ta geleneksel ceketini çıkarıyor ve yerine bir hasır şapka ve milli gömlek giyiyor. Ne yazık ki, yaz aylarında Snow Maiden ile tanışamayacaksınız, çünkü o Kuzey Kutbu'na gidip büyükannesini ziyaret edecek. Her yıl ikamet festival atmosferi, yılbaşı süslemeleri ve birinci sınıf aydınlatma göz hoş görür.

Noel Baba'nın yazınızı nerede geçirdiğini merak ediyor musun? Estonya, Lapland, Norveç, Karelia, İsviçre. Ancak burada adı farklıdır. Bu ülkelerdeki kültürel gelenekler bizden ve dillerimizden farklıdır. Fakat tüm bunlar, Büyükbaba Frost'un çocuklara gülümsemelerini ve sevincini vermelerini engellemez. Ve hak ettiği bir dinlenme halindeyken, mektuplara hep cevap veriyor.

Büyükbaba ne yapar?

Yaz aylarında Yeni Yıl sihirbazının nerede yaşadığını anladık. Ama ne yapıyor? Bir iş olmadan, tam oturmaz - renkli festivaller, eşsiz yarışmalar düzenler, tiyatro gösterileri düzenler ve tabii ki ülkenin dört bir yanından beklenen konuklarını karşılar. Bazen arkadaşlarını ziyarete gidiyor - Baba Yaga, Kostroma Snow Maiden. Burada Rus masal hayranları için gerçek bir tatil düzenlemeleri.

Noel Baba yaz ayını nerede geçirir? Bu büyülü yerleri ziyaret etmek isteyenler için ipucu ve talimatlar

Sadece hisse senedi almak ve eğlenceli bir şirket almak. Hep birlikte gerçek bir peri masalına dalacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.