KariyerKariyer yönetimi

Insanlarla iletişim nefret edenler için 10 ideal bir meslek

Hayatta başarılı olmuştur insanları sevmiyorum. Aslında, başkaları ile herhangi bir etkileşim gerektirmeyen birçok yüksek ücretli işler vardır. Eğer - içine kapanık ve bireylerin büyük bir grup ile temas sevmiyorum, birlikte çalışma inanıyorsanız - bu bir kabus, o zaman kesinlikle bu mesleklerin biri tarafından kapılmak için nasıl düşünmek gerekir. olanaklar sınırsız! Sen, bir blogger veya yazar olarak dizüstü bilgisayarınızda çalışmak örneğin matematiksel araştırma ya da başka ilginç bir şey yapmak, kimyasallarla çalışmak veya gökyüzünde yıldızları seyretmek. İşte içe dönük mutlu ve başarılı bir kişi olmak için emin bazı ilginç meslekler vardır.

grafik tasarımcı

Sen kadar gidebilir grafik tasarım yaparsanız, iyi, maaş ve kariyer açısından bu. Ve hatta bütün gün ofiste oturmak zorunda değilsiniz! Daha fazla veya daha az güçlü dizüstü, detaylar keskin ve taze bir görünüm, grafik tasarım (örneğin Photoshop veya InDesign) kullanılan özel yazılım, temel bilgi ve ücretsiz çok zaman gerekir. genellikle sessizlik içinde yapılır ve yalnız ve tüm işleri almak ve Skype üzerinden müşteriye gönderebilir Bu çalışma,. İnsanların nefret edenler için bir cennet!

Sosyal ağların Müdürü

Biz tüm canlı hem de çevrimiçi insanlarla iletişim biliyoruz - bu aynı şey değil. gerçek hayatta iletişim internette daha kötüdür! Eğer Instagram, Facebook ve diğer ilginç sosyal medya platformlarında hesapları varsa, o zaman bir sosyal medya yöneticisi olarak çalışmak için çalışmalısınız. Bir gadget (laptop, akıllı telefon), iyi bir internet bağlantısına ihtiyaç duyacaktır. Kadar internet üzerinden insanlarla iletişim daha kolay ve aynı zamanda iyi bir maaş olacak! Bir düşünün!

botanikçi

Eğer insanları sevmiyorum, nasıl bitkilerle çalışabilir? Sonuçta, onlar bakım ve dikkat gerekir, ancak kesinlikle daha az konuşkan, ve bazıları (manolya, gül, orkide) oldukça güzel. Sen bütün parçaları sınıflandırmak, laboratuarda bitkilerin çok şey öğrenmek ve onların tüm seçenekleri inceleyeceğiz öğreneceksiniz. Bitkiler çok farklı alanlarda kullanılan, bu nedenle her zaman ilgi çekici bir çalışma olacaktır. Kim bilir, belki tüm hastalıklar tedavi eder harika bitkiyi bulacak? Ayrıca birçok ormanlar ve doğa rezervleri ziyaret edebilirsiniz.

bilgisayar programcısı

Bugün BT - geliştirme ve tanıtım için en iyi platformlarından biri. Programcılar ve her türlü kodlayıcılar, sadece esprili, işlerini iyi ödenir, onlar da ilginç araştırma harcamak ve farklı amaçlar için programlar oluşturmak için gidiyoruz. Eğer farklı bir uygulama oluşturmak için nasıl biliyor ve fikirlerle dolu, her zaman varsa, Facebook çalışabilirler. Hatta uzay programını programlayabilir. o yüksek nişan eğer, hatta NASA ile bir ekip ve evrenin kendisi çalışabilirler. Hatta bir robot programlayabilir! Bilgisayar programlama - kesinlikle önümüzdeki yıllarda popüler kalması.

kütüphaneci

Vampir Avcı'yı ve her şeyi bilen kütüphaneci Giles - Herkes Buffy hatırlar. Eh, gerçek hayatta bir kütüphaneci olmaya demonoloji ve özel savaş becerileri diplomasına gerek yoktur. İhtiyaç duyulan tek şey kitap, okuma ve edebiyat ile bağlı her şeyin bir sevgidir. Sen organize ve sakin kişiliği gerekmektedir. Ayrıca daha önce duymuş edebiyatının farklı yazar ve türler hakkında daha fazla bilgi edineceğiz, ama daha ayrıntılı olarak onlar hakkında bilgi edinmek için bir şansım olmadı. Bu çalışma tam zamanlı kararlılık gerektirir, ama aynı zamanda, tüm İçe kapanık için idealdir.

test video oyunları olan herkes

Bu faaliyetler yararlı olabilir, ancak yalnızca belirli bir seviyeye giderseniz. Bu iş için şeylere ve yaratıcılık keskin bir görünüm gerekir. Sizin oyun deneyimi değil aşağıda, uzman düzeyinde olmalıdır. Bu çalışma farklı şirketler karşılaştığı yeni oyunlar ve uygulamalar test içermektedir. Bu size geliştirmek için gerekenleri, neyin yanlış olduğunu bu ürün iyi anlamak gerektiği anlamına gelir. Eğer en küçük ayrıntıları bile fark, böylece oyun ve keskin bir görünüm uzun vadeli deneyimi varsa hepsi mümkündür.

müzik bestecisi

müzik yazma ve kendi şarkılarını oluşturmak yerine daha samimi ve ödüllendirici bir şey yoktur. Bu çalışma, en azından aslında müzik oluşturmak kısmı için, yalnızlık ve sessizlik gerektirir. Daha sonra, bir ticari ürün oluşturmak, özellikle bazı dinleyicileri bulmalıyız, ama internet ve sosyal ağlar üzerinden yapılabilir. Sen, atım karıştırmak için deneyin gerçekten böyle DJ setleri veya ana aracı oluşturmak ve mümkün olduğunca sık onunla çalışmaya başlayabilir. Bu zor bir yoldur, ancak bu tutkunuz ise, o zaman bu sizin için en iyi şeydir!

blogger

Eğer şimdiki yapılacak en sıcak şeylerden biridir, çünkü diğer kişilerle paylaşmak veya, o zaman kendi bloglar düşünmelisiniz ilgili gerçekten tutku bir hobi istiyorum ilginç fikirler bir sürü varsa. birçok kişi düşünmek gibi kendi blog zor değil oluşturma, ama aynı zamanda Google Analytics ve SEO hakkında çok şey bilmemiz gerekir. hatta aylar ya da yıllar size gerçekten aşık hakkında konuşmak, çünkü her zaman eğlenceli ve ve aslında para kazanmak - Buna ek olarak, bir blogger olmak için! o gerçekten ilginç ve gerekli kime olanlar dinlemek olurdu Ve böyle bir kişi, kimseyi rahatsız etmez.

Hayvanların bakımı

Sadece birkaç (canlı hayvan popüler ülkelerde bize çünkü az) panda bakabilirim, ama yapabileceğiniz harika bir şey köpek, kedi, kuş ve gereken diğer supermilymi hayvanlarla çalışmaya başlamak için ilgi çok. Bazı insanların yaptığı gibi onlar, anlamsız konuşma ile yormayacak. Sen başıboş hayvanların bakabilirim, ya da sadece veteriner yardımcı olur. Hatta eğer gerçekten bu güzel yaratıkları kaydetme hakkında tutkulu iseniz, bir veteriner olmak, ancak yardım onlar salim kalması zaman emin olmak için.

ressam

Sen çizmek veya tasarlayabilirsiniz? Tüm yersiz birleştirmek ve sanatın gerçekten güzel eserler yaratabilirsiniz. Günümüzde sanatçı kazanmak için birçok fırsat vardır. Hatta Bulvarı üzerinde, internette veya fuarlarda işlerini satabilirsiniz. Ayrıca kafeler, restoranlar ve dükkanlar benzersiz tasarımları ve yaratıcı vitrin oluşturmak için yardımcı olabilir. Sen kendini tanıtım yapmayı yapmak zorunda kalacaktır, ama iş yalnızlık ve konsantrasyon gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.