OtomobilArabalar

Iveco Daily - İşinizin refahı için en iyi seçim!

Iveco yayımladı yeni Iveco Daily (Iveco Daily) - Son derece güvenilir ve güçlü araba, uygun çevre standartları. Bitki inanılmaz, eşsiz güç performansı elde sağlar kendi kesinlikle tüm güç hattı Iveco Daily, geliştirir. Aynı zamanda, Iveco Daily sahipleri incelemelere güç özellikleri rağmen bir şekilde söylemek ekonomik araba. Bu şaşırtıcı değildir.

Otomobil Iveco - kendi sınıfında mutlak kazananlar. Yedi tona kadar - kargo bölmesinin hacmi 17.2 m3 ve kilo ulaşır. Iveco Daily mükemmel bir araç güç ve dayanıklılık sağlar güvenilir özel olarak tasarlanmış şasi vardır.

Iveco herhangi bir hava koşullarında çok yönlü çalışmalar, sürüş performansı ve böyle bir kamyonet veya minibüs gibi vücut tipini değiştirme yeteneği güvenilirliğini birleştirir. Ayrıca güçlü ve çevre dostu dizel motorlar geniş bir yelpazede bir seçim ve farklı dingil mesafesi çeşitli. Kargo bölümünde hacmi, şekli - tüm müşteri çalışmak istediğiniz şekilde seçebilirsiniz.

Iveco Motors Euro 5 ile ilgili modern teknoloji ile daha büyük bir kapasite ve daha az olan büyük bir tork sağlanır yapılan yakıt tüketimi ve daha az egzoz emisyonu.

Bugüne kadar, üretici Iveco müşterileri için en iyi dizel motorlar üçünün bir seçenek sunar:

  • Üç litre motor TWINTURBO ve 205: sınıfının 4-silindirin Naimoschneyshy beygir gücü.
  • Bir 146 hp ile donatılmış turbo dizel motor 2.3 litrelik bir hacmi. bariz avantajı zamanında enjeksiyon sorumludur evrensel Multijet II sistemidir. Ayrıca, 6 vitesli için özel olarak tasarlanmış vites kutusu, motor ile birlikte yüklenir.
  • Motor 146 beygir gücüne sahip 3 litrelik donatılmış turbo EEV standart karşılık gelir ve aynı zamanda 370 Nm tork mükemmel bir göstergesi vardır.

Gövde-üzeri ekipmanın çeşitliliği, yeni Iveco Daily çalışmalarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bütün arabalar güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Makinenin tasarımı geliştirildi: eklenen seyir ışıkları, ayrıca viraj de kaldırım aydınlatma işlevini yerine edilmektedir yeni bir radyatör ızgarası ve yeni, kendisine ayrıca isteğe bağlı ayarlamak sis lambaları, inşa ettiler.

Buna ek olarak, özellikle dizel motorları için yeni soğutma sistemi ve kontrol hava akışını geliştirdi. söz konusu teknoloji, güçlü, bireysel otomobilin ön kısmının şaşırtıcı tasarımı.

Zaten dünya çapında iki milyondan fazla kopya sattı - canlı bir örneği tümden en araba markası aranan olarak Iveco Daily'nin durumunu teyit etmektedir. sahiplerinin Yorumlar kişisel Iş gelişme için profesyonel ve güvenilir araç olarak tavsiye ederim.

Böylece, Iveco Daily, rakiplerine üstün her bakımdan nispeten düşüktür navlun modelinin fiyatı, ancak nakliye pazar bireyselliklerini sunuyor kaybetmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.