Sanat ve EğlenceFilmler

Stiv Karell: filmografi, iyi resim, kısa biyografi

Stiv Karell başarıyı yakaladı ve hemen değil ünlendi olan aktörlerin bu tip aittir. Onun bizzat Faiz ilk rolü sonra 13 yıl neden oldu ve o zamandan beri her yıl yaptığı katılımıyla çeşitli filmlerde gider. Şu anda, Stiva Karella filmleri 50 filmler de dahil. Bir genç adam hâlâ uygulanan yasal olarak istenilen dünya sineması kesinlikle akıl gereğidir kayıp olağanüstü bir yetenek.

biyografi

Herkes Stephen İtalyan kökleri olduğunu bilir. dedesinin kez sonradan idam edildi Carosello, adını taşımasına böylece dünya bir aktör Stiv Karell olarak bilinir. hayatının Biyografi Concord kentinde başlıyor (Massachusetts). O aileden elektrik mühendisi Edwin ve hemşire Harriet içinde Ağustos 16, 1962 doğdu. İlk başta o özel erkek okulu Fenn okudu ve Middlesex Okulu'nda tamamlamıştır. 1980 yılında, o radiodiktora en Üniversitesi'nde okudu Ohio, taşındı. Sonra hemen aktif alakalı üniversite kulüplerinde pratik başlar dans ve lakros tutkusu, orada geliyor. bir aktör olmak için - 90 ortasında bunun giderek hedefe aşağıdaki bundan sonra Chicago'da tiyatro şirketi parçası haline gelir.

Erken kariyer

filmi "Kudryashka Syu" izleyiciler sayesinde filmografi sonraki yıllarda hızla küçük ikincil rollerde doldurulmaktadır Stiv Karell, adında genç yetenek aktörün ilk görebildik. Sonra denenmiş onun eli gibi bir yazar üzerinde televizyon, içinde gelecek irade yardım ona sahip yazı hikayeleri için dizileri "Office" ile onun da ana karakteri. 2003 yılında komedi oynuyordu "Bruce Almighty". Onun görüntü sunum 4 yıl sonra kahramanı zaten çok Stiv Karell olan "Evan Almighty" denilen netice, gelir ile bağlantılı olarak, kamuoyuna ekledi.

Filmografi aktör beri sonra HAS daha rolleri de ön plan. 2005 o olduğuna karar verdi için serbest bırakma yeniden çevrimi içinde İngiliz dizisi "Ofisi," hangi onların vatan zevk harika popülarite. Fakat ilk sezon sonra nedeniyle düşük değerlendirmesi kapalıdır.

çınlayan başarı

Neyse ki, havada, o uzun eksiktir. Onun gösterisi Steve kendisi senarist ve yapımcı olarak yer aldı ettiği boyama "40 yaşında bakire," çarpıcı başarısı sonrasında yeniden başladı. Bu an kariyerinde belirleyici oldu ve tüm dünyada tanıdı. kutu bant içinde Bütçesi ödenen neredeyse 10 katı olan 200 milyondan fazla toplamayı başardı. Bundan sonra, anında derecelendirme arttı "Office'i", devam karar verildi ve gösteri 2013 yılına kadar yayına başladı.

Her ne kadar komedi rolleri için belirli bir noktada idi sadece onlar için hangi ardından alınmıştır Stiv Karell, onun filmleri sahiptir ayrıca bazı zeki dramatik moda. 2006 yılında, o filmde intihara teşebbüs bir bilim adamı oynadığı "Küçük Gün Işığım". Aktör nadiren ortaya çıkıyor dan onun rolü ama yapıyor çok iyi. Bu onun "Oscar" ödülüne aday gösterildi 2014 yılında kendisi için filmi "foxcatcher", içinde, koç, şizofrenik rolü ile kanıtlanır. Arasında diğer ünlü eserleri Carell kutu olacağı görüşündedir "Akşam için Schmucks," "Date Night", "Aradığınız Arkadaşa için sonu Dünya" ve "Al Akıllı."

Karikatürler

uzun metrajlı film ek olarak, Stiva Karella filmleri birçok animasyon film yer alıyor. Aktör bir kez daha Jim Carrey karakterlerden biri dile getiren işbirliği "Horton". O da animasyon filmde Hammy adlı sesi küçük hayvan verdi "Over the Hedge". Ancak, bu alanda en başarılı çalışma tanınmış animasyon filmi "Çılgın Hırsız" ve onun başarılı devamı haline gelmiştir. Ana karakter, Steve Carell ile tamamen aynı sesle konuşurken Gru adında bir cani. Aşağıdaki fotoğraf karakteri bunları dile popüler Amerikan gösterisi biridir aktör ait harika bir mizah duygusu şeklinde geldi gösterir.

Ödüller ve gelecekteki projeler

En yetkili Hollywood'un Ödülü için bu atamanın yanı sıra, "foxcatcher" filmindeki rolüyle O da "Altın Küre" ödülü ve İngiliz BAFTA Ödülüne aday gösterildi. Ne yazık ki, bunların hiçbiri o almadı. Buna ek olarak, sık sık durum komedisi "Altın Küre" ve "ofis" kahramanın görüntü için "Emmy" en iyi aktör olarak aday gösterdi. Ama 2006 yılında sadece zafer kazanmayı başardı. Ve oysa rolü "40 Yaşındaki Bakire" getirdi heykelcik üzerinde ödülü MTV Film Ödülleri. Ayrıca defalarca sinemada üstün başarıları için Stiv Karell tarafından kutlandı Halkın Seçimi Ödülü, Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü, Gençlerin Seçimi Ödülü ve diğerleri de dahil olmak üzere çok sayıda başka ödül unutulmamalıdır.

Filmografi aktör, her yıl daha da heyecanlı olacağa benziyor. Örneğin, bir sonraki yıl içinde o zaten resimlerinde setinde birlikte çalıştık kiminle Vudi Allena, başrol ikinci kez "Melinda ve Melinda." Buna ek olarak, Steve Ancak henüz sinemalarda kesin çıkış tarihi var değil birkaç filmler, katılma söyledi. Yaşına rağmen, gelecekte prestijli ödül için onun için hala pek çok başarılı rolleri ve aday bekleyen söylemek güvenlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.