SeyahatYol tarifi

En popüler turistik Rimini

Adriyatik çare numaralı kıyısında Rimini kenti. Birçok turist kesin o aşık çünkü İtalya'da. Gezi Rimini tarihinin çok ilginç anıtlar sunar.

Bu sadece bir tatil beldesi değil. Bu noktada, eski Roma binalar da büyük ortaçağ binaları ile bitişik ve hazine Rönesans mimarisinin böyle Malatesta Tapınağı gibi, sen Fellini tarafından sihirli filmlerin bir atmosfer ilişkilendirebileceğiniz, Rimini, çünkü kendi doğum yeri olduğunu. yönetmen eski evleri ve dar sokakları ile balıkçılar sessiz bir mahallede doğdu. Burada da büyük ustası mezarı vardır - bu şehrin mezarlığa girerken görülebilir - bu geminin burun şeklinde bir anıtıdır.

pyatiarochny Tiberius Köprüsü, Büyük Amfitiyatro ve Rimini yerlerinden Ağustos Arch, onun zerafet ve uyum sürpriz Bu makalede, görebileceğiniz fotoğraflar - imparatorların hediyeler tutmak için yönetilen olması. Buna ek olarak, kentte her yeni inşa bina eşsiz bir atmosfer koruyarak, onun mimarisini ihlal etmedi.

Gezi Rimini Malatesta kale

Bu kale onbeşinci yüzyılda inşa edilmiştir. Isotta, saray maskeleri Sarayı'nın iki katlı merkez binası ve büyük bir avlu: Bu 4 bölümden oluşur.

Gezi Rimini Malatesta Tapınağı

Malatesta Tapınağı bu yerlerin ortaçağ Cetvelleri inşa edilmiştir. Bu Fellini'nin filmlerinde inanılmaz bir atmosfer içerir.

Rimini merkezi - Piazza Cavour

Alan muhteşem saraylar ile çevrilidir - Palazzo del Arengo ve Comunale del Podesta. Ayrıca bu noktada neoklasik tiyatro. Pigna Çeşmesi şehrin gerçek bir mücevher olduğunu.

Gezi Rimini: Arco di Augusto

Bu kemer Augustus şehrin sakinlerinin onuruna inşa edilmiştir. Başlangıçta şehir duvarları inşa edilmiştir.

Rimini Belediye Müzesi

müze eski 13. yüzyıl konutunda bir binada yer almaktadır Cizvit. İşte kırk salonlarında bu şehrin tarihini anlatmak yaklaşık on beş bin nesneler sundu.

Rimini konumlar: Roma amfi tiyatro

gladyatör dövüşleri için bir arena ile Roma amfi tiyatro on iki bin kişiye kadar hizmet verebilir.

Rimini Park "Le Navi"

Park Katolikler balıkların binlerce yaşam tanıtmak ve gezegenin derinliklerinde bir kesit sunmak mümkün olacaktır.

geziler

Sen Venedik, Roma, Floransa ek olarak, San Marino, bir tur alabilir. Rimini mahalle de büyük ilgi görmektedir. Ravenna kentinde adıyla Velikogo Dante ile ilişkilidir - şehir etrafında San Marino, San Leo ve Gradara Kaleleri ve kuzeye elli kilometre Cumhuriyeti'dir.

Bu şehrin kumsallarında Relax diğerinden farklıdır İtalya'da tatil. Başlangıçta, güzel bir doğa tam yokluğunu çarpıcı. Burada sonsuz ormandan anımsatan düşük katlı binalar çok sayıda. Bu tesisi diğer İtalyan beldelerin ikincil ziyaretlerin ana yerlerden birini alarak, turist inanılmaz popüler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.