Spor ve SağlıkFutbol

Leonid Slutsky, CSKA koçu: biyografi, kişisel yaşam ve ilginç gerçekler

Leonid Slutsky - koç ve Rusya daha sonra SSCB ilk ve oldu futbol çok kısa süre için. Halen bir koç için oldukça genç - o sadece 45 yaşındaydı. Slutsky bir futbolcu olduğunu, o kaleci pozisyonunda gerçekleştirdi. Slutsky - Rusya'da en ünlü biridir koç.

Kısaca kariyer futbolcu

Slutsky - Rusya'da her kişinin bildiği çalıştırıcı, fakat birçok insan var bir oyuncu olarak onu hatırlıyorum? Büyük olasılıkla, neredeyse hiçbiri, ve onun nedenleri vardır. kariyer Leonid nedeniyle ev yaralanmalarının geliştirilen asla gerçeği. Sovyetler Birliği'nde Volgograd kentinde 4 Mayıs 1971 doğumlu ve okulda spor yapmaya başladı. Sonuç olarak, o yeni Mounds kulübü "Star" kurulmuş spor akademisinde oldu. Slutsky onsekiz yıl döndü çünkü - İşte o profesyonel bir sözleşme teklif edildiğinde, 1989 yılına kadar çalıştı. Çabucak, şekil almaya başladı başlangıç serisinde ve hatta kariyerinde için ölümcül bir kaza oldu profesyonel düzeyde, 13 oyunlar geçirdi. Leonid komşu kediyi korkutmaya ağaca çekilme sordum ve çocuk karşı koyamadım. Ancak, gözyaşları içinde tüm bitti - Slutsky kırık dalları altında, o da kırılmış olan, diğer tutunmasını çalıştı. Sonuç olarak, o üçüncü katın yükseklikten düşen, onun dizinin üzerine indi. O zaman, tıp onunla çok yapamadı ve Leonid kariyeri sona erdi. Doktorlar bacağını eğmek mümkün değildir, ancak genç adamın kalıcılık gelecekte kullanılabilecek şekilde onu yavaşça ve acı bir ayak geliştirmek için izin verdiğini söyledi. Doğal olarak, bir oyuncu olmak, artık, ama bir hedefi belirledi olabilir - bir teknik direktörü olmayı. Bu rolde ve tüm Slutsky bilinmektedir - bunun dışında koç çok iyiydi.

Bir kariyer koçu başlat

Hem de koç Slutsky doğdu? Biyografi oyuncusu Ancak koç biyografisi çok daha etkileyici, aynı paragrafta uyuyor. Leonid 29 yaşında iken, o koçluk faaliyetleri uygulamaya başladı. çalışmalarının ilk yer o gençlik koçu katıldı Volgograd, memleketi gelen mütevazı "Olympia", ama Slutsky daha yetenekli olduğu oldukça hızlı netleşti. Bu nedenle, işte orada 2000 tüm çalıştı ve daha sonra profesyonel lisans almak yapan. Sonuç olarak, Ocak 2002 ile o profesyonel kulüpleri eğitmek için hakkı vardı - yani üstüne yoluna başladı.

"Ural"

Slutsky çalıştırdığı ilk kulüp, "Ural", ama orada bile hemen tam aktiviteye devam etmedi. İlk başta kulübün genç takım antrenörü olarak atandı ve neredeyse iki yıl boyunca çalıştı bu pozisyonda - Kulübün şu anki teknik direktör Ekim 2003'te görevden alındı ve Slutsky bir şans verdi. O takımı aldı ve 2004 yazında kadar onu çalıştırdı - "Ural", ne yazık ki, özellikle eklenmez ve bu süre içinde. Slutsky kulüp altında 25 maçta yılında sadece altı kazanılmış olan 24 maçları, oynadı. 24 maçta 23 puan - bu en etkileyici rakam değildi, bu yüzden Leonid yani başka bir kulübe taşındı - "Moskova" in.

"Moskova" geçiş

o çift "Moskova" koçluk kulüpte ilk sezonunda, ancak 2005 yazında baş antrenör pozisyonunu alarak terfi etti: Doğal olarak, Slutsky ve derhal baş antrenör yeri seferde değil kazanmıştır. Biraz iki yıldan fazla - Kulübün dümende o uzun kaldı etmiştir. o etkileyici sonuçlar elde başardı Bu süre içinde: 95 maçta dışında, o üstüne yaptığı çıkış başlangıcıydı 44, kazanmayı başardı. Bu sonuç Slutsk için değil, aynı zamanda tarihinde ilk kez Avrupa yarışmada seçilen "Moskova", için sadece iyi oldu. Ancak sezon sonu bilinmeyen nedenlerden dolayı karar çok önce kulüp koçu ile sözleşmeyi feshetme. Bu nedenle, 2007 yılının kışında Slutsky yeni bir iş aramak zorunda kaldı.

"Sovyetler Wings" başarı yolunda bir adım daha

Leonid Slutsky Aralık 2007'de bir sözleşme imzalamış olan Yeni kulüp, "Sovyetlerin kanatları" - çift kişilik ile başlayan olmadan hemen koç başkanlık etti ilk ekip. 59 maçın 22 yenildi içinde ve kulüp Avrupa Ligi girmeyi başardı - Slutsky sonuçları "Moskova" olduğu kadar etkileyici, ama yine de oldukça etkileyici değildi. Kulüpte iki yıl sonra Slutsky Ekim 2009'da istifa mektubu yazdım. eğitmen "CSKA" - Bu bilgilerin Slutskiy Leonid gerçeği hakkında basında görünmeye başladı daha sonra oldu. Bu birkaç hafta içinde geçerli olduğunu açıkça ortaya çıktı.

kariyer zirvesi

Yani, Ekim 2009'da bir kez daha kulüp Slutskiy Leonid ikamet değiştirdi. Antrenör "CSKA" en kısa sürede görevinden atandı gibi, hemen kendisini ve oyuncularını en yüksek hedef olarak ayarlayın. Üçüncü şampiyonasında üçüncü oldu ve sadece kulübün yönetiminde görev yaptığı dördüncü yıl Rusya'nın şampiyonluğu başardı içinde, Rusya Kupası'nı kazandı - İlk sezonunda, o ikinci, Rusya Şampiyonasında ikinci oldu. Aynı yıl kulüp Kupası ve kazanan Rusya Süper Kupası. 2014 ve 2016 yılında iki ulusal şampiyonluk kazanarak başarısını tekrarladı. Ancak, 2016/17 sezonu koç için çok iyi başlamadı ve o Aralık 2016 yılında pozisyonunu terk gönüllü etti. Ama bir süre o sadece "CSKA" koçluk gerçeğine dikkat etmelidir. Slutsky hala kimdi? Rusya koç!

milli takımı Koçluk

2015 Rus Futbol Birliği yazında geçerli "CSKA" koç başı koçun yazı için davet etti. Slutsky - Rusya koç! Bu sansasyonel bir haber oldu. O, "CSKA" ile bir çok elde etmeyi başardı ve bu nedenle performansı üzerindeki takım yüksek umutları vardı. Gezinin amacı 2016 yılında Avrupa Şampiyonasında olduğunu ve takım Slutsky yürütmek başardı. Antrenör oyunu iyi inşa edilmiştir. Ancak turnuva tüm yokuş aşağı gitti. Ve Leonid Slutsky kontrol edemiyordu. Rusya antrenörü nasılsa oyuncularını en azından bazı sınıf göstermek için almak için her türlü çabayı, ancak tüm girişimleri başarısızlıkla sonuçlandı. İngiliz milli takımı ile ilk maçı çok iyi bir sonucuydu beraberlik, oynanan, ancak bu skorla 1 ile Slovakya'nın milli takımının yenilgisi izledi: 2. Galler karşı maç çok önemliydi ve bu kazandığı takdirde Ruslar gruptan çıkmak sarılmak olabilir. Ama sonuç tersi oldu - onlar skor 0 ile kaybetti ve yıkıcı: 3. Sonuç olarak, takım üç maçta sadece bir puan attı ve turnuvadan ayrıldı ve Slutsky hemen istifa etti. EURO 2016 tarihinde doğrudan Avrupa Şampiyonası için 4 eleme, turnuva için hazırlık altı Friendlies yanı sıra üç: Sonuç olarak o takımla sadece 13 eşleşmeleri geçirdi. Şu anda, Leonid Slutsky kulüpleri hiçbiriyle kontratı var.

Kişisel yaşam

özel hayatında gelince, Slutsky üvey kardeşi Dmitry var. O da onlar 2008 doğumlu bir oğlum var olan bir eş, Irina vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.