IlişkilerDüğün

Ebeveynlerin düğün güzel tebrikler

Düğün - gençler, aileleri, tanıklar ve misafirleri için özel bir olay. zafer lüks bir restoranda misafirler yüzlerce, gür oldu gerekli değildir. Düğünün esas kahramanları, tabii ki, kendileri çift düşünülebilir, ancak çocuklar yetişkinlik gitmek çünkü çok ebeveynleri için, bu olay, son derece önemlidir. Yaşam için hatırlanan duygular vardır düğün tebrikler Kayıt anı titreyen ebeveynleri ve arkadaşlarının,.

kızı ve oğlunun düğününde velilere Tebrikler evden başlar. Geleneklere göre, ebeveynler simgesini vermek ve çocuklarına korusun. Veli tebrikler ev - balayı en çekingen. Genellikle gözyaşları haddelenmiş hangi içten kelimeleri ve isteklerini, duydum. Ebeveynler yeni bir hayata çocuklarını göndermek, ifade yollarını düşünmek en iyisidir böylece, bu çok kolay değildir.

düğün töreninde töreni - en önemli olaylardan biri. Onlar yeni bir ailenin kurulmasına bir kader izin vermesi gerekli, çünkü bu noktada özellikle endişeli Young. Törende Özellikle endişeli ebeveynlerinin düğün tebriklerini geliyordu. ebeveynlerden Düğün tebrikler gelin ve damat - töreninde özel bir parçası, önceden hazırlanmak için daha iyi olduğunu, kafamda bile bir düşünce duygu ile karıştırılmamalıdır için. Bazen devlet kayıt işleminin yanı sıra, genç çift evlenmeye karar verdi. Düğün - Evlilik sacrament, tanınması içten sevgi ve güven. düğün için tebrikler, mütevazı dürüst ve parlak olmalıdır. - aşkının sembolü "Bunlar halkaları: Ebeveynler söyleyerek aşklarının sembolü olarak çocuklarına düğün yüzük verebilir. Her gün birlikte geçirdiği takdir, duygularınızı olarak tutun ailenizi korumak ve onun iyiliği için dua ediyoruz. "

resmi kayıt sonrasında bayram geliyor. Restoranın ön ayrıca yaygın bir somun ve votka shot düğüne ebeveynlerden tebriklerini duyulur. Daha iyi bir ifadeyle, sevgili çocuklar, sevimli çocuklar ile başlamak. Örneğin: "Sevgili çocuklar, bugün hayatında en önemli günüdür. Let bu tatil somun sizin refah ve zenginlik sembolü haline gelir, ancak acı sadece şu anda bir bardak sarhoş edecek. "

Sonraki bağışı aşaması gelmektedir. İlk gitmek ve ebeveynlerden düğün tebrik etmek akraba, onlar kelime ve yeni bir aile bütçesinde ilk taksit olun. Örnek tebrikler: "Bugün, yeni bir hayata ilk adımı attık. Daha az engelleri ve sevinçten fazla neden olacak Izin "" senin evin Çocukların kahkaha ve kalbin ateşli duygularla doludur, bugün olduğu gibi tüm hayatın gibi parlak ve neşeli olacaktır olsun. "

Ziyafet - düğün en eğlenceli kısmı. öğünde velilere Tebrikler - düğün gecesi önemli bir parçasıdır. Kolaylaştırıcı onlara ilk kelimeyi vermelidir. İlk olarak, gelinin ardından veliler, damadın anne kutluyorum. Bu şiir olmak veya ebeveynlerin uzun bir aile deneyime sahip olduğundan, yalnızca istediği ve talimatlar olabilir. "Güzel çift: Örneğin, yeni aile aşağıdakilerden temenni! Uzun ve mutlu bir evlilik hayatı için size onun nimet vermek. Aşk ve birbirlerini takdir duygularını tutmak ve her zaman bu önemli günü hatırlıyorum. "

Aşağıdaki velilerin istekleri böylece birbirlerini sevmeyi gösteren içki ve öpücük. Gelin gerekir yetisi kazanmasına babası-in-law, onların yeni eşi altın süs eşyaları sunmak gerçekleştirileceği belirtildi. Tebrikler, ebeveynler kendi yazabilir ya da bir iş parçasına veya internette yapmak. Her durumda, önceden hazırlanmak için daha da akşam önemli bir parçası, bu.

Genç bir çift için bütün düğün günü tebrik çalacaktır. içten değil diyenlere, ve kimin sözler yıllarca balayı ısınacağı olanlar her zaman vardır. ana sözler söyledi ve yüzük takan zaman tüm evlilik yıldönümü mutlu günü hatırlar yüzük parmağı. Düğünde önemli şey değil bir gelinlik, pahalı restoran, serin Kortej ve hatta tebrikler, ana şey Unutmayın - bu sevgidir. Birbirinizi sevin ve bir aile oluşturmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.