TeknolojininGadgets

Çocuklar için en iyi alet

Modern teknoloji her zaman geliştirmektedir ve sürekli olarak geliştirilmektedir. Bugün bir insanın hayatındaki "lezzet" make çeşitli aksesuarlar bulabilirsiniz. Bugün çocukların özellikle talep için ve objeler ne bulacaksınız. Ne çocuğunuza verebilir? Hangi teknik çocuklar veya yetişkinler tarafından takdir edilmek emin?

Çocuklar ve gadget'lar

öğrenilmesi gereken ilk şey bir uyarıdır. gadgets altında genellikle yaygın olarak cep telefonları ya da tabletler gibi teknikler anlaşılmaktadır. Bu yanlıştır.

Aslında, çocuklar için gadget'lar farklıdır. Evet, mobil cihazlar bu sayıya dahildir. Ama ilginç ve faydalı şeylerin bu liste orada bitmedi. Çocuklar ve yetişkinler, teknolojinin bazı harikaları inanılmaz görünebilir. Önemli olan tercih bilmek.

Farklı aletlerle çocukları tanımaya başlama, okula daha yakın tavsiye unutulmamalıdır. Bu yaşta, bebekler zaten iyi bir koordinasyon ve ilgilenmekte oldukları ile anlayışa sahip. Bununla birlikte, cihazların çoğu 1-2 sınıfında daha aşinadır. Birçok gadgets bağımlılık vardır. Bu gerçek göz önüne alınmalıdır.

Her durumda, yukarıdaki cihazların toplu çocuklar için tehlikeli değildir. Aksine, ebeveynler için yararlıdır. Bunlar birden fazla cihaz emin ebeveynler hem de çocuklar mutlu etmek!

Çocuğunuz için Tablet

ekipman listesinde bir lider bir tablettir. Çocuklar ve yetişkinler için Bu tür araçlar yaşamın neredeyse ayrılmaz bir parçası haline gelir. Daha önce belirtildiği gibi, bu cihazlar, bağımlılık neden olma özelliğine sahiptirler.

Ancak çocuklar için tablet / dizüstü / bilgisayar kendi avantajları var. benzer cihazlarla iletişim doz çocuk faydalıdır. Bunu bir çocuk olduğunu satın başlayabilirsiniz tablet veya dizüstü bilgisayar. Bu gadgets özellikle çocuklar için ve eğitim için tasarlanmıştır.

kullanımının kısıtlanmasına bir çocukla "Yetişkin" Tablet bunun iyi bir saklama çizgi film, kitap, müzik, öykü ve diğer yararlı bilgiler gibi hizmet edebilir. İlla pahalı bir gadget satın almak. Sen basit bir küçük modeli yapabilirsiniz. Yüksek nem direnci ve darbe direnci ile tabletlere tercih vermek için tavsiye edilir.

cep telefonu

diğer bazı araçlar nelerdir? 7 yaşında çocuklar için, özel bir "çocuk" cep telefonu satın alabilirsiniz. O, "yetişkin" muadili biraz farklıdır. Bu cihazın ana işlevi çocuk ve ebeveynler arasında bir bağlantı sağlamaktır. Genellikle mobil ekran size yeni kişiler ve yapım aramaları eklemesine izin sadece birkaç düğme üzerinde "çocuk" var. İlave oyunlar ve internet erişimi. Böyle bir telefon öğrenme zarar veremezler!

Daha büyük çocuklar için sıradan bir akıllı telefon satın alabilirsiniz. O sadece irtibatta kalmak olmaz, ancak aynı zamanda birçok fırsatlardan yararlanarak, kez ayak uydurmak için. Tipik olarak, akıllı telefonlar bir genç için iyi bir hediyedir. Önceden biliyor Özellikle modelin tür bir bebek istediğini.

Kitap ve Okuyucular

Çocukların 5 yaş ve üzeri için çeşitli araçlar vardır. Genellikle bu yaşta çocukların zaten "eski" cihazlar ile sohbet başlıyor. Örneğin, e-kitaplar ve sözde okuyucu talebi.

gadget ilk tip herhangi bir yaş öğrenci için idealdir. E-kitabın ardından tamamen kağıt muadili yerini alır. Bu tür bir cihaz, ders kitapları, el ve kat bir çok depolayabilir. Schooler böyle bir şey zorunlu olarak yararlıdır. Sen videolar, fotoğraf ve müzik izlemek için izin, İnternet'e bağlanabiliyor bir model seçebilirsiniz.

Okuyucular - Çocuklar okumayı bilmiyorum ebeveynler için vazgeçilmez bir şeydir. Buna göre, bu araçlar okul öncesi çağındaki çocuklarda sık sık ilgileniyor. Okuyucu masal, şarkı ve diğer bilgileri ilk anne kaydetmek için bir teyp gibi çalışır, sonra okuyucu onu yeniden üretir. aslında değil varken Yani çocuk sevdiklerinin sesini duyabiliyorum.

Saatler ve bilezikler

Ve çocuklar için gadget'lar 12 yaşında nelerdir? Bir hediye Listelenen cihazlardan birini seçebilir. Ama gençlerin ebeveynleri kesinlikle ilginizi "akıllı" saatler ve bilezikler. Bu trendi Çorbası, fayda ve anneler / babalar ve çocuklar için hizmet verebilecek.

"Akıllı" bilezik ve saatler bir dekorasyon ya da bir aracı olarak hizmet şimdiki zamana göre ileri sürülmektedir. GPS bulucu entegre tür cihazlarda aynı zamanda. çocuklarının nerede olduğunu Bununla beraber, ebeveynler anında belirleyebilir.

Genellikle, bu araçlar sadece kişinin yerini göstermek değil, aynı zamanda önceden depolanmış numaraları arama yapamazsınız. Örneğin, artık anne ve babalara çağrı bir sorun olarak!

"Akıllı" uzaktan

cihazın Sonraki Çocukları daima TV'ye oturan velilere yararlı görünmektedir. Bir "akıllı" panelinin yardımıyla "yetişkin" kanallara anahtarından böyle eğlence sabitlemek mümkündür.

kanal değiştirmek için geleneksel cihazın aksine, alet daha küçük boyutlara sahiptir. O parlak, sadece düğmeleri veliler tarafından yetkilendirilmiş kanallarda geçiş yapmanızı sağlar. Çocuklar için, ancak gençler için mükemmel bir hediye. Şimdi, ebeveyn denetimleri kolaylaştırabilir!

"Tercüman" ağlama

Zaten çocuklar 10 yaş ve üzeri için gadget'lar bazı sıraladı. Bebek da ilginç bir cihaz var. Örneğin, mağaza veliler de raflarda bugün "çevirmen" bebek ağlıyor diye bir şey bulmak mümkün.

Bebek bunları neden ağladığını belirlemek mümkün değildir İdeal Souped anneler ve babalar vardır. Gadget çeşitli yollarla çocuk davranışlarını analiz eder. Bebeğin durumunu belirlemek doğruluğu% 98 oranındadır. Bir çocuk yaramaz olduğunda biz kesin olarak söyleyebiliriz, o da dikkat falan korkar sorduğunda.

Hediye fikirleri

Hemen hemen tüm ayrıca çalışacak 13 yaş arası çocuklar için bu cihazların. Ancak, büyük çocuklar diğer cihazlarla iletişim kurmayı tercih. Bu nedir? Ne bir genç verebilir?

10 yaş ve üzeri çocuklar için daha iyi gadget'lar:

  • telefon (smartphone);
  • tablet;
  • dizüstü / bilgisayar;
  • kamera;
  • kamera;
  • "Akıllı" saatler;
  • E-kitap;
  • oyuncu;
  • "Kulaklar" ile kulaklıklar.

Aslında, piyasa bugün teknolojisine heyecanlı cihazlar çeşitli sayısız bulabilirsiniz. Bazı uyarlamalar sürpriz bir şey zaten tanıdık geliyor. Bu gadgets - Sadece yararlı şeyler değildir. Ama daha sık satın.

Bazen ebeveynler mizahi cihaz haline gelir. Örneğin, Servis-helikopter. Zil çaldığında, çocuk bir oyuncak yakalamak ve üste koymak için ayağa gerekir. Iyi bir yolu uyanmak!

Genellikle, çocuklar ve ebeveynler için gadget'lar değişiyordu. Video ve radyo-hemşireler, bir bilgisayarda görüntüyü aktaran anne ve bebek, bebek ağlıyor göstergeler, çok fonksiyonlu saatler, cep telefonları, sanal gerçeklik bardak, tabak, için bilezikler ... Bütün bunlar çoğu mağazalarda olduğunu. Ebeveynler çocuğun ilgisini gadget ne bilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.