Spor ve SağlıkFutbol

Nikolai Pisarev. futbolcu ve teknik direktör

Nikolai Pisarev - Sovyet döneminin forvet futbolcusu, daha oynamayı başardı ve Rusya için. O Kasım 1968 yirmi üçte başkenti doğdu. Ailesi SSCB Savunma Bakanlığı çalıştı. Nikolai Pisarev - Ona göre, Rusya'da "Spartacus" bir ekip çalışan ve yaşayan daha iyi hiçbir şey yoktur, çünkü futbol dönemi, o Avrupa'da kalmak ve sonsuza dek mutlu yaşamak ancak Rusya'yı seçti olabilir.

Kişisel yaşam

Onun sınıf arkadaşı Umut için 18 yaş evli Nicholas iki çocukları var. Umut ile o altı yıl yaşadı. eşi ayrılma rağmen genelde çocuklarla iletişim kurmak için. Genelde, Pisarev Nikolay - iki evliliğinden altı çocuk babası. genellikle son evlilik skandal hikaye olarak: onlar enerjisiz eşine ev ve o ve çocukları don lyutom donarak söylüyorlar.

profesyonel kariyeri

Onun kulüp kariyeri 1986'dan 1989'a kadar gerçekleştirilen futbol kulübü "Torpedo", Spor Okulu'nda Pisarev Nikolay başladı. "Torpido" görevini bitirdikten - ve iyi bir futbolcuyu teşvik. Şu anda, Nicholas yurtdışına gitmek çekildi. O, Sovyet kaos yorgun söylediği gibi. Ailesi konuşmaya çalıştı, ama bir parçası biraz.

yola hikayesi çok ilginç. O anda, tüm Avrupa'ya taşımak için, herhangi bir takımda, neredeyse imkansızdı. sadece bu aşkın yirmi sekiz yıl almak. Ama Pisarev Nikolay Nikolayeviç hile gitti. O sonsuza dek futbol ile ayrılmak ve tamamen etkinliğin türünü değiştirmek istediği bildirildi hangi futbol Federasyonu başkanı bir mektup yazdı. Vyacheslav Koloskov ona inandı ve "Torpedo" nin gidelim. Tereddütsüz, Nicholas Avrupa'ya taşımak için hazırlanıyor şeyler toplamaya başladılar.

Nikolai Pisarev İsviçre, kulüp "Winterthur", amatör ikinci lige taşındı. Ancak, hiçbir şekilde bu gerçeği çalar karıştı. Tüm iptal de eğitim - Orada, İsviçre'de, o hava kötüydü yalnızca günde bir kez, ve eğer eğitebilir.

İki yıl sonra, İsviçre onu sıkılmış ve o Rusya'ya döndü. "Spartacus" kulüp (Moskova) öncülüğünde onu bekliyordu Romantseva Oleg Ivanovich. İlk kez bankta oturmuş, ancak bir yıl sonra bir forvet gibi davranmaya zekice başlandı. Bu Pisarev iyi grevcilerin biriydi o zaman oldu. "Spartacus" Üç mevsim ona iki kez ulusal şampiyon yaptı. Her şey çok iyi gitti, ama Ağustos 1995 yılında İspanya'da gitti. Daha yüksek İspanyolca bölünme kulüp üç yıl Nicholas ile sözleşme imzaladı. Sonuç olarak, İspanyol futbolcu yirmi maçları oynamıştır ve genellikle yaralı herhangi gol attı değil ve çoğunlukla bırakıldı.

1998 yılında Pisarev nihayet "Spartacus" ve "Dinamo" (Moskova), yine, "Spartacus" ve "Torpedo-ZIL" için tekrar çalmaya başladı Rusya, geri döndü. 2001 yılında, Nicholas kulüp kariyeri biter.

koçluk kariyeri

2002 yılında, Nicholas Antrenörlük kariyerine başlar. Bir futbol kulübü "Krasnoznamensk" ve Samara "Sovyetler'in Kanatlar", Elista'da "Ural" olma İlk çocuğu. Ama bütün bu özel şan Pisarev getirmedi.

2004 yılında, bir şey Nicholas hayatını değiştirdiğini oldu. O plaj futbolu Rus milli futbol takımının başladı. O yeni bir düzeye Rus spor için bu sıradışı getirdi. Dahası, koç ve bazen takım için konuşmak gerekirse, sahada topu sürmek için gönülsüz değildi.

2010 ilkbaharında, bu bir başka önemli olayı oldu: Nikolay Pisarev sportif direktör oldu Rus Futbol Birliği ve onun en sevdiği şeyi yapmaya başlar -, desteğe geliştirmek ve bir bütün olarak futbolu sevdirmek. Eylül ayının onaltıncı, Rusya'da gençlik ekibinin koç atandı. Bu takım için itici güç oldu - nihayet o on iki yıl sonra ilk kez gençlik ekipleri arasında Avrupa Şampiyonası'na gitti. Bundan sonra, kısa bir süre Nicholas görevinden ayrıldı ve ardından 2015 sonbaharında bir danışman genç olarak döndü.

2010 yılından bu yana, Nikolai Pisarev da Rus milli takımının baş antrenörü yardımcı olur. On yıl önce, o bile bir yorumcu olarak elini çalıştı - boyunca birlikte Viktorom Gusevym Fransa - Dünya Kupası finali İtalya'nın maçı yorumladı.

Gelecek için planlar

Pisarev, en azından Avrupa'da 2017 yılında şampiyonluk eleme turunun sonuna kadar Rusya'nın gençlik ekibi yetiştirmeyi planlıyor. Vitaly Mutko bu konuda şunları söyledi: "Pisarev gençlik takımın koçu bir yazı üzerinde çalışmaya devam edecek ve, ek olarak, sporun RFU müdürünün ofisinde çalışmaya devam edeceğiz"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.