Sanayi

İrkutsk Röle Tesisi, yapısı

JSC "İrkutsk Röle Tesisi" anahtarlama ürünlerin geliştirilmesi ve imalatında bilimsel ve üretim firmasıdır. ürünlerin listesi çeşitli amacı röleleri, prizler, bağlantıları, anahtarları, tıbbi ekipmanları bulunmaktadır. Rus stratejik işletmelerin listesine dahil.

tarihsel bilgiler

Etkinlikler Irkutsk Röle Tesisi saha telefonlar için kuru pillerin üretimi ile başladı. 1934 yılında, yerinde tamir dükkanı açma anot piller düzenlendi. Savaş sırasında onlar kötü haberleşme sistemleri ve radyo için gerekli bulundu. Üretim hacminde önemli bir yer dakika kısımlarını işgal etti.

Üretimin 40-60-ler Irkutsk merkezinde eski 1-2 katlı binalarda küçük bir alanda bulunan oldu. Daha sonra fabrika genişletilmiş, yeni ve geniş konut inşa edildi. Aslında, röle tekniğinin bırakma 1956 yılında hakim oldu, kurumsal profili şu ana kadar korunur. Bugün Irkutsk Röle Tesisi ülkenin stratejik nesnelerin listesinde yer almaktadır. perestroyka aşırı çabaları yıllarda idaresi ayakta bitki tutmayı başarmıştır.

üretim

2000'li yılların ortasından büyük bir güncelleme işlemini aldı olarak, modern ekipman mağazaları ortaya çıktı. Röle fabrikasının İrkutsk Bilimsel Merkezi'nde 2006 yılında görevi ürünlerinin yeni tip geliştirmek, kurulmuştur. merkezin Uzmanlar yeni müşteriler arayışında ülkenin yarısını seyahat ettim. Askeri yetkililer iş ilişkileri uzun zamandır belirlenmis ise, sivil şirketleri Irkutsk fabrikasında ile çalışmanın faydaları ikna etmek zorunda kaldı.

Bugün, siparişlerin önemli hacimleri asansör sanayi, demiryolu şirketleri geliyor. ürünlerin bir kısmı BDT, Avrupa ithal edilmektedir. Dikkatli dikkat kültürel konularda üretimine ödenir. IRZ takımı 500 profesyonellerden oluşmaktadır. Şirket adresi: 664075, Rusya, İrkutsk, ul. Baykal, d. 239.

ürünler

Üretimin temel tesisle çevirme öğeleri İrkutsk rölesi için geleneksel şunlardır:

  • Röle: sıkı düşük güç, genel amaçlı zachehlonnye açık multipin, mahfaza içinde multipin.
  • "KS" serisi prizler.
  • Konektörler: kombo, bant, radyo frekans geçişleri.
  • Anahtarlar düşük frekanslı serisi "MPN".

Son zamanlarda SMP kilitleme sisteminin 40 GHz yenilikçi bıçaklı minyatür koaksiyel konnektörler çalışma frekansını hakim. Bunlardan dayanarak, isteğe bağlı olarak bağlayıcı tipleri, çeşitli kablo montajları üretimini yaptı. sorumlu bu eleman, dielektrik kuvveti, yalıtım direnci, frekans aralığında kaybı için test edilen her bir ürün üretimi.

Ayrıca, yeni ürünler örneğin "NAM" olarak su geçirmez düşük frekanslı anahtarları vardır. Onlar AC ve DC akımların komütasyon devreleri için gereklidir.

Tıbbi tesisler

1982 yılından bu yana, Sağlık NIHD Bakanlığı himayesinde gelişir ve dünya spor resüsitasyon ve teşhis sistemleri serisi "Vitim" hiçbir analogları üretir. Şimdi kurbanlara ilk yardım sağlamak için becerilerini geliştirmek için benzersiz teknolojiler kazandı. Bugün fabrika işçileri simülatörleri "Vitim" üçüncü nesil sunuyoruz. Ürünler defalarca ödül aldı ve diplomalar ulusal ve uluslararası forumlar, yarışmalar, sergiler not edildi. Oluşumuyla birlikte, Irkutsk Tıp Üniversitesinden doktorlar için çok değerli yardım sağlanması.

Şu anda, 12 değişiklikler yapıldı. Karmaşık ilk yardım sağlamaya öğrenmek karar verdik kurtarma ekipleri, doktorlar ve sıradan insanların değerlendirme eylemlerinin doğruluğunu artırmak mikroişlemci sensörleri ile donatılmıştır. modeline bağlı olarak, "Vitim" 3 ila 22 yoğun bakım programlarından koydu. simülatörleri bir özelliği eylemlerinin daha doğru bir değerlendirme verir ve nerede hatalar anlama yaralanmalar ve patolojik durumların görselleştirme vardır.

Irkutsk Röle Tesisi: yapısı

Bu aşamada şirketin genel otomasyon, robotik ve bilgisayarlaşma şartlarında teknik ve teknolojik deneyim toplar. yeni ürünler için Japon ve Alman makinelerle satın alınmış. Büyük ölçekli üretim çalışması prensibini değiştirme, zaman bilimsel ve endüstriyel işletmelere aynı ürünler çoğaltılır. ilk etapta üzerinde aslında bilim, yüksek teknoloji ve, eşsiz bir füzyon vardır, üretirler.

NIHD Bilim ve Teknoloji Merkezi ve dükkanlar oluşur:

  • mekanik;
  • tertibatı;
  • plastik malzeme;
  • aracı.

Irkutsk Röle Santralı İşletme

Yönetim Kurulu tarafından yönetilen Anonim şirket "IRZ". 2017, bu bileşimin kabul: A.E. Dimov SM Zhigunov VS Zavyalov, V. Kiryuhin OL Kostyukovsky VN Maksimenko, LA Fedorovich. G.A. Ermakovu, E.P. Zavyalovu ve A. N. Osokin Denetim Komitesi üç üyeden oluşur. Victor Nikitivich Maksimenko - Şirketin CEO'su.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.