OtomobilArabalar

"Lada Granta", "Standart", "Normal", "Normal Kutbu'nu" ve "Suite" donatılacak

arzusuyla hareket yeni otomobil vazovskaya üretimi Grubun klasikleri güncellemek için. Yani popüler "Hibe" ulusal yerini almasını olan "Seven". Her Rus satın olabilir, erişilebilir ve iddiasız olmalıdır. Ama VAZ modern görünüm "Lada Granta" bu model ve bahis yapılan endişe, bu "Logan" çok anımsatır. Bu adım bugünün sürücünün bir araba satın almaya hazır olmadığı gerçeği dikte "Yalnızca almaya kullanılırsa." isteyen Sürücüler ucuz ama modern makine var etmek ve erişilebilir "Lada Granta" - Bu sadece bir seçenektir. Bu araba Ruslar arasında çok popüler hale geldi ve bu popülerlik her zaman büyüyor. Son yıllarda elde edilen sonuçlara göre, "Lada Granta" Rusya'da en çok satan otomobili olarak kendini kanıtlamıştır.

Seçim bol

Montaj "Lada Granta" farklı, daha doğrusu, sadece üç olduğunu belirtmek gerekir: "Lada Grant Standart", "Lada Grant Norma" ve "Lada Granta Suite". Üretici, yani endişe VAZ, kasten Rus otomotiv pazarını çeşitlendirmek için böyle bir hareket gitti. Bu modeller en önemlisi yapılandırma ve fiyat farklılık, ama - Motor gücü. Motor, 1.6 litre hacimli, her model için baza göre değişir ama da farklı modifikasyonlar olduğu not edilmelidir. Buna ek olarak, dış veri modelleri farklıdır. Konfor ve güvenlik fiyatına orantılı olarak artar.

Modeller ayrıca emniyet seviyesinde bir fark var. Buna ek olarak, tam "Lada Granta" konfor farklıdır. VAZ endişe özellikle üretim çeşitli seçenekler içine, "Hibeler", bir araba seçebilirsiniz alıcı anlamına gelir. Sonra para kazanmak mümkün olacak, ama müşteri "tam kıyma" bir ihtiyacı ve eğer böyle bir seçenek mevcut görünüyor, ve dolum değil makineleri - önemli sürücünün Yani, eğer. Ve 2013 yılında, satış ve model hatchbacks.

"Lada Grant Standardı"

Her şeyden önce, bu unutulmamalıdır ki "Lada Granta" (standart donanım) - basit ve sadece en gerekli seçenekleri vardır. Yani, araç içerisinde tek ile donatılmıştır hava yastığı, sürücü için tasarlanmıştır. Bundan başka, "Harmony Grant Standart" 80 beygir gücünde 1.6 litre kapasiteli vosmiklapannym motor tamamlandı. tamponlar boyalı değil, davlumbaz ve ızgaralar hayır: Çok basit, "Hibe" dışında görünümü. Ama sahte 13 inçlik jantlar ve orada lamba çalıştıran gündüz hala sağlamlık çeşit verir farlar.

hiçbir şey bu konfigürasyonda hareketin konfor Ölçü, renksiz cam, hiçbir elektronik. Mevcut atalet emniyet kemerleri, hem de çocuk koltukları için eki ile gelir, ama sonra "Lada Grant Standardı" maliyeti de çok düşük ve uygun fiyatlı.

"Lada Grant Norma"

Model serisinin ikinci türü - bir "Lada Grant Norma." Zengin daha bunu Packaging ve maliyet sırasıyla biraz daha yüksek. Bu modelin dış zaten farların iki boyalı gövde rengi tamponlar ve gündüz ışığı vardır. Ayrıca mevcut olan preslenmiş diskler "norm" ve 14 inç arasında bir boyuttadır. Bu yapılandırmada, "Lada Granta" Ayrıca sürücünün emniyet yastıkları sunmak, bir bağlama bir çocuk koltuğu için vardır. Yine kapaklar ve orada moldingovye radyatör ızgarası, kuşkusuz genç sürücüler gibi. İç düzen "Standartlar" yüksek kaliteli dekoratif uçlar ile kapı döşemesini gösterilmiştir. direksiyon yüksekliğini ayarlama neden olur daha rahat Bu ortalama kalite ekipman,. Buna ek olarak, sürücünün rahatlığı için mevcut elektrikli direksiyon. Ayrıca elektrikli ön camlar bulunmaktadır. Cam, hem de "Standart" in, renksiz, ama kabin hava filtresini inşa edilmiştir. Buna ek olarak, bir Çilingir, elektrikli bagaj kapağı vardır.

Elektronik "Hibeler Norma" oldukça sağlam. Bu merkezi kilitleme sistemi ve bir yerleşik bilgisayara sahip anlamına gelmektedir. yerleşik sahibinin alarm sisteminin huzuru için. 1.6 litre olarak değişiklik motor ama kapasitesini Zaten 90 beygir olduğunu. Yani, biz güvenle bu ortalama olduğunu belirtebiliriz ve tüketici için uygun bir seçenek olduğunu olduğunu.

"Lada Granta Suite"

Sonraki modeli - bu "Lada Granta" lüks donanımları, en yoğun hattında en iyisidir. Bu modelde Motor 1.6 litrelik bir hacme ayarlanır, ancak bir vana 16 sahiptir. Bu birimin güç aynı motor "Priora" olarak ayarlandığında, 98 beygir gücünde olduğunu. nedeniyle yüksekliği ayarlanabilir direksiyon simidi, bu ekipmanın Konfor elektrikli hidrolik direksiyon ve elektrikli camlar dört pencereler. Ayrıca, "Grant Lux" atermal pencereleri vardır ve kabinde hava hava filtresi geçer. Isıtmalı dış aynalar ve elektrikli, hem de iklim kontrol ve klima bulunmaktadır. Buna ek olarak, ısıtmalı ön koltuklar ve elektrikli bagaj kilidi ile donatılmıştır. Bu zamana kadar hiçbir yerli binek arabası vardı tamamen modern ekipmanlarla olduğunu söylemek gerekir.

tam "Lada Granta" takdim tamponlar gövde rengi ve gün farların yangın dışında görünümü. radyatöre Alaşım 14 inçlik jantlar ve ızgara da kapı pervaz var, bu "Hibe" güvenilirlik vermek moldingovaya. Siyah - Dış aynalar vücudun belirli bir renk ve dış kapı çerçeve içinde boyanmıştır. lüks modelin genel görünüm oldukça modern ve cesaretle birçok yabancı otomobil ile rekabet eder.

İç da dekoratif uçlar bir bez ile dekore kapının gerekli tüm özelliklere sahiptir, eşik astar ve konteyner gözlük yoktur. ayrı olarak arka koltuk. Buna ek olarak, lüks "Hibeler" vardır merkezi kilit. Yönetim yerleşik bilgisayar izler. güvenlik alarm fonksiyonu yanı ses gibi, mevcuttur. Ayrıca, "Suite" kontrol kapı kilitleri ve uzaktan kumanda ile bagaj kapağını sağlar. Yani modern "Lada Granta Suite" Birçok yabancı araba ile kendine güvenen nerede rekabet yapabilir yani.

umutları

Bu temel yapılandırma "Lada Grant", ama endişe VAZ orada durmadı. Satış izleyerek, "Hibeler", üreticiler deney başarılı olduğu sonucuna gelmiş ve o yavaş yavaş hatta "Kalina" boğmakta. Birçok şirket çalışanlarının ihtiyaçlarına taksi hizmeti olarak çalışmak üzere topluca "Grant" al. Bu nedenle, "Lada Granta" -2013, montaj "standart" biçiminde olabilir, "Standartlar" ve "Lux" terimi, bir hatchback bir modifikasyonu kazandı. Yavaş yavaş Rus yollarda yerini alıyor tamamen modern bir otomobil. Genç sürücüler, zarafeti ve stil için "hibe" çok düşkün özellikle kadınlar.

popülerlik

Bütün olarak bakıldığında, bu "Lada Granta" sıkıca otomotiv pazarında konumlarını aldı ortaya çıkıyor ve önümüzdeki yıllarda diğer yerli araba yerinden edebilmek için olası değildir. Fiyatlandırma politikası VAZ yavaş değişen ve basit donanım "Hibeler" daha ucuz. Buna ek olarak, sürücüler onları elli bin civarında Çantana saklamanızı sağlar üretim tesisinde, doğrudan bir araba satın almak için en ekonomik bulunmaktadır. 2013 sonuçlarını takiben, "Lada Granta" gibi bir araba ile birlikte Hyundai Solaris, yılın en popüler otomobil olarak tanıdı.

fiyatları

Vazovskaya "Lada Granta" yapılandırma ve fiyatı her zevke ve bütçeye içindir. 239.000 ruble gelen masrafların salonları ortalama "Lada Grant Standardı", "Lada Grant Norma" 269.000 ruble ve en iyiden "Lada Grant Lux" 300 ve 000 ruble arasında değer olduğunu. Bu fiyatlar, olmasa yerli otomobil arasında en düşük, ama neredeyse tüm sürücülerin mükemmel kabul edilebilir ve kullanılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.