OtomobilArabalar

"Toyota Corolla" - hatchback 11. kuşak

"Toyota Corolla" (hatchback) biri olarak kabul edilir eski arabalar sınıfının en. İlk nesil 1966 yılında geri yayınlandı. Seri üretimin 40 yıl sonra şirket yıldönümünü, 10 nesil yayınladı efsanevi otomobil. Ama Japonlar hız yavaşlatmak yoktur ve 2014 yılından beri Rus pazarında, bir 11. nesil "Corolla" görebilirsiniz. Yeni Yıl arifesinde, biz yeni "Japonlarla" tüm özelliklerini göz önünde bulundurun ve bulmaya ne kadar başarılı Rus pazarı için modeli.

dizayn

Harici olarak, araba bir adım daha yakın Avrupa standartlarına ve araba, "Toyota Corolla" (hatchback) 10 inci nesil daha cazip hale gelmiştir. Yeni öğelerin Vücut ölçüleri neredeyse bozulmamış kalmıştır, ama onun tasarım önemli ölçüde değiştirildi. hatchback Avrupa (o ve Rusça) sürümü yeni bir aydınlatma tasarımı ve daha şık tamponuiçermektedir. Büyük radyatör ızgarası bu makinenin gençlik ve spor vurgular. arabanın fotoğrafına bakarak, o ayar "Toyota Corolla" (hatchback) hala montaj hattından geliyor söyleyebiliriz.

Bu arada, Rus pazarında sürüm gemileri ABD'ye gider birinden çok farklıdır. Makine kalabalık daha az ayırt edilir, burada ABD'de "Besleme" Haber, daha az vahşi ve agresif gerçekleştirilir.

içeride

İç dizaynı büyük ölçüde daha şık ve prezentabl yeni bir ürün verir "Toyota Avalon", özelliklerini andırır. yıldönümü ile karşılaştırıldığında, 10 nesil, "Toyota Corolla" (hatchback) 2014 iyi bir şekilde belirgin farklıdır.

Açıkça ucuz "devlet çalışanları" değildir. Hiçbir taze şekil ve seyrek dekorasyon yoktur. Ancak, Avrupalılaşma sürecine sadece yüzeysel "Toyota" dokundu. İçerisinde torpido karakteristik mimari ve orta konsol ile tipik bir Amerikan arabası. gövde gelince, hacmi sadece 2 litre arttı.

teknik bölüm

"Toyota Corolla" (hatchback) üç ila dört silindirli benzinli motorları ile donatılabilir. Bunlar arasında 99 beygir gücü arasında taban 1.3 litrelik bir "aspire" kapasitesidir. 1.6 litrelik bir hacme sahip ortalama elindeki 122 "at" sahip olabilirler. 1.8 litre Üst birim hacim 140 beygir gücünde bir çıkışı vardır. İki şanzıman ile tüm motor yelpazesini açıyor. Bu altı vitesli şanzıman veya sürekli olarak değişken bir CVT 7 sanal dişli olabilir.

İlk iki ünite yere kadar tasarlanmış olmadığını belirtmek gerekir. Onların mühendisleri genç "Auris" ödünç var. Eğer seri üretimde çalıştırmadan önce Ancak, Japon ölçüde onlara güç ve tork ekleyerek tüm santraller yeniden çalışıldı.

fiyat

Temel versiyonunda "Toyota Corolla" (hatchback) 659.000 ruble ücretlendirilecektir. 1.8 litre motor ve değişken iletimi olan en pahalı versiyon 879 000 ruble az mal olacaktır. yenilik prezentabl ve fiyatı göz önüne alındığında, biz 11-I "Toyota" halkın özel bir ilgiyi hak söyleyebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.