Haberler ve ToplumÇevre

Adige Cumhuriyeti: bayrak, amblem, ilahi

Adige'nin bayrağı ve kolları özel önem taşıyor. Afiş üzerinde beş uçlu 12 yıldız içeren bir resim görebilirsiniz. Sembolizm üzerinde üç sembol gösterilir.

Görüntülerin kaynağı

Bu sembol 19. yüzyılda Adige'nin olduğu gibi mevcut durumu temsil eder. Bayrak, bu toprakları 12 parçaya bölüştüğü tarihsel verileri taşıyor.

Elçilik, Türkiye, İngiltere ve Fransa gibi çeşitli devletleri ziyaret etti. Seferberlik ilan edildi. Afişi, Adige dünyasını tanıttı. Bayrak, dünya topluluğu tarafından karşılandı . Salutat selamlarına eve getirildi. Cesurca cesur savaşçılar ve köylüler hepsi kendi ulusal sembollerine baktılar.

Çerkes prensesi güzelce boyandı. Kalabalık , Adige Cumhuriyeti bayrağının neye benzediğini gördü. O hoşnutlukla karşılandı. İnsanlar bu gösteri konusunda çok mutluydu. Bu benzeri görülmemiş fenomen uzun zamandır insanların anısına yerleşti. Yerel devletin korunması konusunda büyük bir coşku ve istek duyuldu. Bütün insanlar anavatanlarının yakın tehlike altında korunması için ayağa kalkmak, tek bir birlik içinde birleşmek istediler. Sonra sonuna kadar savaşmak için yemin edildi. İnsanlar bağımsızlığı için kesin bir mücadele vermeye kararlıydı.

Özgürlük ve bağımsızlık

Rus kabileleri ve liderleri ilişkilerini sona erdirirken Çerkesler büyük bir aile oldu. Birbirlerinin mülklerini harap etmeden önce, şimdi kardeşçe bağları ve en güçlü dostluğuyla bağlılardı.

Adige bayrağının önemi farklı şekillerde değişir. Tanım, İslam ile ilişkili olarak ortaya çıkmaktadır (yeşil renk artı yıldızlar). Buna ek olarak, 19. yüzyılda var olan devletin siyasi kabilelerine katılımı belirleyen seçenekler bulunmaktadır. Oklar ve on iki kavim, tek bir güç inşa etmede birlik ve kardeşliğin simgeleridir.

Ayrıca, Tlepesh'e saldıran bir silah olarak tasvir edilen okları tarif eden sürümler de vardır; bu, tüm ortamdaki bir nart. Bu bakımdan Adige'nin gerçek bir gizemi olabilir.

Bayrak, tarih sayfalarında aranması gereken derin bir alt metin taşır. Bu Hitit krallığı yürürlükte olduğunda, Tunç Çağı'na tarihlenen Küçük Asya topraklarındaki arkeologların kazılarına izlenebilir. Belki de bu sefer motivasyonlar, Adige'nin ulusal kanvasında simgelemektedir. Bayrak, Hutt sembolizminin Çerkezce bir yorumu haline geldi.

Bu insanların standartlarına bakarsanız, dantelle süslenmiş şekilli oval diskleri görebilirsiniz. Bunlar Kafkasya'da bulunmuş ve M.Ö. bin yıllarda Hitit krallığının eski sakinlerinin kullandığı tabuta çok benzer. 19. yüzyılda ulusal bayrağın ortaya çıktığı düşünülüyordu.

Silah resimleri

Çok vatansever insanlar , Adige Cumhuriyeti'nin yaşadığı kendi ulusal sembollerine atıfta bulunurlar . Başkent, bayrak ve kollar, sorumlu herhangi bir vatandaş için temel değerlerdir. Sembol konusunda da pek çok spekülasyon var. Onun kökeni de Hutts'a atfedilir.

Pek çok arkeolojik bulgu tartışılmaz kanıttır. Meot tabaklarında dikdörtgen bir ızgara görebilirsiniz. Benzer şekilde, kat kolonunun prototipi, Kasogiya'nın olduğu yerlerde, Orta Çağın erken dönem tabaklarının tabanlarında bulunur.

Bugün imzaya bakarsanız, yuvarlak bir şekil görürsünüz, üstünde ulusal ve Rus dillerinde devletin adı olan bir kaset bulunur. Ayrıca, ortada büyük bir yıldız var, yanlarda meşe dallarından yapraklar var, sol tarafta bir akçaağaç var, buğday pisliği var. Sağa bakarsanız mısır görebilirsiniz.

Ayrıca Rusya Federasyonu hakkında, Rusya Federasyonu hakkında konuşan çevrenin kapandığı noktada bir not var. Biraz daha yüksek, üzerine ekmek, tuz ve ana yatan ulusal masanın görüntüsüdür.

Savaşçı görüntüsü

Amblemin orta bölümünde destanın kahramanı Sauspikyo, ateşli uçan atın üstünde oturuyordu. Kafkasya'nın kuzey kesiminde çok popüler olan "Narts" da dikkat çekici bir folklor çalışması olarak okuyabilirsiniz.

Elinde kahraman, insanlara vermesi için tanrılardan çaldığı yanan meşale tutar. Prometheus hakkındaki efsaneye bir benzetme var. Işınlar 12 güzel yıldız haline dönüşür. Öyle görünüyor ki, genç cumhuriyetin kendisi geçmişin üzerinde ilerliyor ve ilerlemenin beklediği gizemli bir geleceğe doğru ilerliyor.

Temel Düşünceler

İshakta, bütün halkın yerli toprakları için olan sevgisi yoğunlaşıyor. Sağlığın ülkeye ve insanlara olan arzusu, verilen topraklarda yaşayan insanlar arasındaki mutabakat ve birlikteliktir. Bu çalışmanın sözlerinin en önemli anlamı, iyi ve mükemmele doğru sürekli bir hareket yürütme ihtiyacından bahsediyor.

Hayallerine birlikte gitmek ve halkı beslemek için, birlikte yaşamak, popüler yüceliği çoğaltmak için birlikte çalışmak gerek, çünkü bu dünyadaki en güzel yer, yüzyıllar boyu bize cesur şekillerde erişen atalara saygı duymak ve onurlandırmaktır. Ulusal ruh ve vatanseverlik herhangi bir ülkenin sağlıklı işleyişinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.