OtomobilArabalar

Trafik cezası ödemek nasıl

Günümüzde çoğuna sahip arabalar. Er ya da geç, hemen hemen herkes trafik polisi olarak bir yiğit hizmet temsilcileri ile uğraşmak zorunda olduğu şaşırtıcı değildir. Sadece bağlamak için unutmayın, bu bir ceza çok basittir almak dikkati çekiyor güvenlik kemeri ve tüm - "şanslı bileti" Yazdığınız

Yakın geçmişte, trafik polisi bir para cezası ödemek, tüm uzun saatler savunmak için gerekli olan bir tasarruf bankası. Neyse ki, orada bir trafik cezası ödemek için nasıl birçok farklı seçenek vardır, bu yüzden kolayca para cezası ile ilgili tüm sorunları çözmek için izin Bu yöntemler hakkında konuşacağız.

Bir online ödeme cezası - Ben en basit ve en uygun fiyatlı olanakları ile başlamak istiyorum. Ağa erişimi olan bir bilgisayara sahip olmak yeterlidir. Bölgesel web sitesi trafiğine kayıt yeterince ince boyutunu öğrenmek için. Sonra para cezası verilmesini kararın sayısını girin ve ancak o zaman o kredi kartından basit transferini ödeme.

Ayrıca, World Wide Web, sen kamu hizmetlerinin portala gidebilir, burada bulabilirsiniz sadece ince trafik polisi ödeme, aynı zamanda aracın ilgili tüm bilgileri bulma hakkında.

Kesinlikle aynı yolu kutu bulmak dışarı hakkında tüm senin para cezası uygulamıştır önce. Ancak, ortaya çıkan cezası üzerine veriler sadece sizin plaka numarasını ve ehliyet girmek koşuluyla bulunabilir.

Beklendiği gibi, birçok insan bu tür ihlali kolluk ile daha ciddi problemlere yol açabilir, çünkü trafik cezası ödemek biliyorum ve hatta en önemli nedeni, olmak istiyordum celp. Biz daha iyi derhal ince bir trafik polisi ödeme ve gecikme böylece, yaklaşık daha önemli malzeme maliyetleri olacak bu durumda olan bir sır değil.

Ödenmemiş cezalar ile size çıkarmak ve hesabına araba koymayın, muayene geçemiyor, söz etmek gerekiyor ... Ve doğrudan mevcut ödenmemiş cezası bağlıdır küçük prosedürler, kütlesi can.

Şimdi nerede trafik cezaları öğrenmek açıklamak istiyorum? En kolay yolu - Toplumda trafik polisi Kurumu'na başvurması. Ayrıca, SMS-posta kullanabilir.

Her bir bize sahip bir cep telefonu. Bir geleneksel SMS mesajı kullanarak, yeni cezalar (varsa) hakkında bilgi alabilirsiniz. Sistemi yapılacağını bildirir Eğer ilgili yeni bir cezası. Dikkati çekiyor SMS hizmeti Ücretli. hizmet ve bilgi maliyeti hakkında size Bilgi Merkezi'ne başvurarak veya mobil operatörünüzün resmi web sitesinde öğrenebilirsiniz. Size kolaylık ise, cep telefonu ile ince bir denge ödeyebilirsiniz. Ödeme numarasına 9112 SMS-mesajı yoluyla yapılır: girebilirsiniz metin alanında "pay-uzay-mekan-tutar-sayı çözünürlüklü uzay-Soyadı, adı ve soyadı mükellefi." Ödeme birkaç dakika içinde yapılır.

Sonraki ödeme seçeneği de çok yaygındır - bu normal bir şehir banka terminali. Sık sorulan soru: "Nasıl ödeme ince trafik yoluyla terminali?" - Yanıt: "Bu is gerekli için Enter menü, bulmak uygun simge ve Enter kişisel veri ve tutar cezası. Bir banka kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bu prosedür yaklaşık bir dakika sürer. "

Aynı internet ve Webmoney veya Yandex-para (yukarıda belirtilen ödeme sistemlerinden birinde bir çanta olması gerekir, ödemek için) üzerinden cezası ödemek mümkündür. Hizmetleri seçmek, cüzdan gidin reçete formu doldurun ve ödeme yapın. Prosedür birkaç dakika sürer ve ödeme ve neredeyse anında meydana geliyor.

Ve son olarak, tasarruf banka aracılığıyla ödeme seçeneği düşünün. Biz makbuz doldurmak ve sonunda ödeme, tüm saatlerce süren savunmak, gel. Söylemeye gerek yok, bu çaba, zaman ve sinirlerin çok zaman alır.

Gördüğünüz gibi, günümüzde trafik polisi ceza ödemek için birçok yol vardır. Herkes en uygun kendileri için seçer. Hepsinden önemlisi, tabii ki, yolun kurallarını, ortaya çıkmaz ceza ödeme ile daha sonra sorunları kırmamaya çalış.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.