ÇirkinlikBanyo veya duş

Ruh için Kapasite - Seçim Kriterleri

Yaz ... Bu dönemde ... Gitme vaktinin, tüm bahçıvanlar tatil sitesinde sırasına sonuçlanan temiz havada vakit geçirmek için mümkün olduğunca ararlar. Her villada yaz duş olmadan tamamlandı. Ve gerçekten de, yorucu bir bahçe çalışır sonra 30 santigrat yaz ikamet sıcaklıkta kaydedebilir şırınga, yalnızca serinletici değil, aynı zamanda tüm kir ve toz silsin olamaz. Ve bugün konuşmak gibi herhangi bir sorun olmadan verilen su, sen ruhu için doğru konteyner seçmeliyim sağlamak için.

Fonksiyon duş tankı

ruh için Konteyner - bu belki de en önemli ve vazgeçilmez unsuru, hangi olmadan hiçbir maliyeti, duş dışında hiç kimse. Tabii ki, çeşme suyu buz hortumu germe, onsuz yapabilirsiniz. Ama böyle bir cihaz gerçek bir aşırı gibi. Su deposu iki işlev gerçekleştirir: depolama ve sıvı ısıtma yüksek olması nedeniyle güneş sıcaklığına bağlı olarak ve onun hemen besleme yerçekimi kuvveti özel bir cihaz vasıtasıyla (ancak, bu kaplar, mümkün olduğunca yüksek yerleştirilir). detayların doğru seçim hızla suyu ısıtmak nasıl bağlıdır ve onu sıcak olup olmayacağını. markete gidiyor, birçok bahçıvanlar bu sürecek kaç yıl ve bunu içine su dökün eğer patlama olmaz merak ediyorum. yapıldıkları malzeme doğrudan bağlı özellikleri kaplar, aynı zamanda çalışma koşulları kendileri. Diyelim ki bir kısmını seçerken için bakmak gerekir görelim.

seçim kriterleri. maliyeti

Ne zaman ucuz somut aşırı beklemenin hemen pahalı kapları damla değil, değil seçmeyi düşünün. Bu cihazın maliyeti yöntemi ve imalat kalitesine bağlıdır. fiyatlandırma politikası, prensibi takip "Tedbir yedi kez, bir kez kesti."

Yapım yöntemi - ruhu için Tanklar

Plastik versiyonları içme suyu için de benzer üretim yöntemini, hem de tanklar var. (Rotasyonel kalıplama ilkesine) besshvovye ve (yani yapışkan kapasitesi) dikiş: Bugüne kadar, üreticilerin iki ürünün türlerini üretirler. dikişleri de ürün yapıştırarak tankın riski yoktur çünkü, daha güvenilir ve ikinci daha dayanıklı birinci prensibi yavlyapetsya.

sıcaklık

Bir sonraki özellik - sıcaklık ruh için olan ikinci taşıyıcı en. Besshvovye tankları artı altmış eksi kırk bir sıcaklıkta işlem dayanabilir , Celsius derece olarak yapışkan tankları gelen termometre artı beş artı otuz derece Celsius'ta çalıştırılabilir ise. bazen güneş, tank içindeki ultraviyole ışınlarına maruz kalmanın 50 dereceye kadar ısı çünkü yapıştırıcı maddeler, bir yıl boyunca sürmez - Sonuç kendini. değil her bölge böyle sıcak kışlar sahip olduğundan Fakat kışın açıkça ikiye oturur.

özetlemek gerekirse

Gördüğünüz gibi, biz ruh için iyi konteyner rotasyonel kalıplama (yani besshvovye tasarımı) tarafından yapılır bulduk. Böyle bir tank mükemmel büyük sıcaklık dalgalanmaları dayanabilen ve aynı zamanda hızlı bir şekilde su ısıtır. Bu kapasite ile sadece çalışma sırasında herhangi bir sorun yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.