OtomobilArabalar

Honda CR-V. yorumlar

Rahat bir yolculuk araba - öylesine tanımı Honda CR-V kısaltmasıdır. sürücüler bu açıklamayı perechat değil Yorumlar. Bu 1995 yılından bu yana mevcuttur ve o zamandan beri dünya çapında sürücüleri tarafından tanındığına. ABD'de ondan daha iyi satılan olurdu bu segmentte, hiçbir araç. son kez pazar memnun "demir at" 4 kuşak oldu. anlamaya ne kadar bu Honda CR-V iyi çalışın. Yorumlar ve kişisel deneyim bu bize yardımcı olacaktır.

Dıştan, o daha bir aynı serinin araba, ama sadece 3 kuşaktır gibidir. Biz olağanüstü "Dişli" atası görmedik. Şimdi, makine durumlarının ön kısmı çağdaş bir tarzda svetoblokami ile zarif bir dış görünüme sahip. cam eğim açısı hafif artış lambaları Volvo modelleri biri benzer. Daha önce olduğu gibi, "spor-iş yürütme" oldukça iyi ve saygın görünüyor. Tüm arabanın amacına uygundur: bu küçük bir boyuta sahip olurken, aileler için tasarlanmış bir evrensel ulaşım vardır.

Honda CR-V iç kısmı üzerinde en olumlu gösterim. oybirliğiyle Yorumlar sahipleri. Ön panel büyük bir enstrüman ambalaj tasarımı son derece cazip olduğu ortaya çıktı süslüdür. Belki bitirme malzemelerinin kalitesi ve en iyi istiyor, ancak yalnızca baz sette olduğunu.

5 koltuklu olarak araba Beyan. Nerede üreticilerin slukavili yoktur. Gerçekten de, bir uyum 5 yetişkin içinde. Tabii ki, uzun bir kaçak beşi gitmek daha iyi değil, rahatsız olacaktır. ön koltuklar zorlanmadan boyuna yönde ve yüksekliği taşınır. "Pastalar" ile ilgili olarak, sürücü ayarları sorunumuz yok. İstenilen konfigürasyonu seçin zor değildir. Üreticiler Kabin içindeki konfor konusunda bakım almış. "Torpido gözünde" çok sayıda, cepler ve etkileyici paralar için bölmeler. Bu Honda CR-V sürücünün ve yolcuların dikkat hakkında diyor. Yorumlar bağışladı ve bagaj bölmesinin kapasitesi değildir. Tamamen bagaja oturduğunda 1055 litre ve sandalyeyle katlanmış - 2000 litre. Kötü değil, hayat şey olduğunu ortaya çıkabilir dikkate.

araba ve parça eğlence ve konforlu bir şekilde döşenmiş bakmak avantajlı. O kadar bir dört hoparlörde çalar, elektrikli aksesuarları, seyir kontrolü ve bir radyo (stereo) sahiptir. Daha pahalı ekipman uydu radyo ile donatılmıştır ve otomotiv lüks için 7-hoparlör artı subwoofer, Bluetooth kulaklık, doğal deri elektrikli sürücü koltuğu 6 yön, çok düzeyli ısıtmalı ön koltuklar ve döşeme ve diğer aksesuarları vardır.

Mühendisler de emniyet sistemini düşünülmektedir. hava yastığı ve "kör" ve koltuklarda son aktif koltuk başlıkları başlayarak. Emniyet kemerleri gergili ve kuvvet var. Hiçbir şey onları kaybolur.

Avrupalılar sadece arabaya alışması ederken, Amerikalılar zaten 1.4 litre 16 klapannikom ve 5 vitesli otomatik şanzıman ile donatılmıştır CR-V 4WD EX-L, yollarda sürücü. Makinenin dinamikleri çok iyi. 100 km / s için taşıt 9 saniyede hızlandırır. 400 metrelik diğer standart mesafe o 16.9 saniye geçer ve bitiş işareti hızı 133 km / s idi.

Kavisli yollar gelince, işte o biraz daha kötü gösterdi. Burada değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Honda CR-V dairesel platform üzerinde "adaptör" için yeterli oldu. Ve yine, sürücü keskin virajlarda dikkatli olmalı. Onlara "gaz" vermek, makine yolun dış tarafında çalışır.

Sonunda iyi Sürücü koltuğunun ergonomi, kaliteli montaj ve pürüzsüz bir yol, geniş bir iç mekana sahip arabası var. Büyük bir aileye sahip kişiler için önerilir. Bu segmentte, bu yakın rakibinin tüm atlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.