OtomobilArabalar

Alarm Starline A91 Dialog: Değerlendirmeler, tanımı

Aracınızı hırsızlıktan veya hırsızlıktan korumak için, sürücüler modern hırsızlık önleyici sistemleri kuruyor. Bugün en iyi araba alarmlarından biri Starline A91 Dialog'dur. специалистов и пользователей свидетельствуют о ее высокой надежности, эффективности и простоте управления. Uzmanlardan ve kullanıcılardan gelen geribildirim , yüksek güvenilirliği, verimliliği ve yönetim kolaylığını gösterir.

Sunulan bilgisayar yazılımını oluştururken en gelişmiş bilimsel gelişmeler uygulandı. Bu, sinyallerin, entelektüel hack olasılığını hariç tutan özel bir ilkeye göre kodlanmasına izin verdi. İki yönlü iletişim kontrol birimi ve anahtarlık, sürüşü olabildiğince konforlu ve güvenli yapmanıza olanak tanır.

Genel Özellikler

выполняет передачу сообщений между блоком управления и брелком посредством радиосигнала. Starline A91 Alarmı Diyalog, mesajları bir kontrol ünitesi ve tuş kilidi arasında bir radyo sinyali vasıtasıyla iletir. Benzersiz bir kodlama vardır, bu nedenle sistem kesilemez. Sistem işlevleri listesi 60'tan fazla programı içerir. Bunlar, güvenlik sisteminin azami güvenilirliğini sağlamak ve aynı zamanda sürüş konforunu arttırmak üzere tasarlanmıştır.

Engelsiz açık bir alanda sinyal 2 km'ye kadar bir mesafede iletilir. Evlerin, ağaçların ve diğer engeller varlığında bu rakam 600 m'ye düşürülmüştür. Sinyal karışımı seviyesi önemsizdir. Bu, bir alıcı verici kullanılarak başarılır. 128 kanallı telsiz bağlantısı üzerinden bir sinyal iletimi sağlar.

Sistemin çalışma sıcaklığı -45 - + 85 ° C aralığında olmalıdır. Tasarım özellikleri, kodlamaları, sistemi zora sokar, yabancı müdahalelere karşı dirençli hale getirir.

Kurulum gereksinimleri

İki tip "Starline A91" araba alarmı vardır. Twage A91 Dialog (4 х 4). İlki Starline Dialog, ikincisi Starline Twage A91 Dialog (4 x 4) 'dir. Fark, anahtarın şeklindeki ve ekranın tasarımında yatıyor. Her iki sistemin tüm diğer özellikleri, ayarları tamamen aynıdır.

Sistemlerin her iki varyasyonu da dizel, benzinli, turboşarjlı motor tipi araçlara monte edilmiştir. Şanzıman otomatik veya mekanik olabilir. Aracın elektrik şebekesi 12V'yi desteklemelidir.

Twage A91 Dialog или второй разновидности оборудования необходимо монтировать под приборной панелью. Merkezi ünite Starline Twage A91 Dialog veya ikinci tip ekipman gösterge tablosunun altına monte edilmelidir. Cihaz düz, düz bir yüzeye yerleştirilmelidir. Su girme olasılığını dışlamak gerekir.

Anten, sinyali alan ve ileten sensörün 5 cm'den daha az olmayan metal parçalar ve gövde elemanlarından çıkarılması için monte edilmelidir. Ekipmanın bu kısmı çoğunlukla ön camın üzerine monte edilmiştir.

Uzmanların önerileri

лучше доверить профессионалами. Starline A91 Dialog kurulumu, arabanızın korsanlığa maruz kalmasını önlemek ve diğer sıkıntılara neden olmamak için profesyonellerden en çok emaneti verilir. Bu, ekipmanı bağlarken hataları önleyecektir. Aksi halde, alarm sisteminin koruma fonksiyonları önemli ölçüde azaltılabilir.

Üreticinin talimatlarını dikkatli bir şekilde okuyun. Tüm talimatlar tam olarak gerçekleştirilmelidir. İyi netlik ve aralık sağlamak için makine açıkça görünür bir yerde bırakılmalıdır. Aracı daima el freninin üzerine koyun. Otomatik şanzıman PARK moduna ayarlanmalıdır. Mekanik şanzıman nötr olarak ayarlanmıştır.

Talimat, makinenin arkasında veya önünde insan veya yabancı cisim bulunması durumunda motorun otomatik çalıştırma işlevini etkinleştirmek için kategorik olarak yasaktır. Anahtarlık çocukların veya yabancıların erişemeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Alarm sisteminin monte edildiği otomobilin tüm sistemleri bakım yapılabilir olmalıdır. Araca yeterince benzin, yağ olmalı.

Uzman Yorumları

о которой представлены в различных источниках, является надежной комфортной системой. Starline A91 Dialog, çeşitli kaynaklarda sunulan uzmanların incelemeleri , rahat ve konforlu bir sistemdir. Yazılım ve diğer bileşenlerdeki kırılmalar son derece seyrektir. Tüm alarm elemanları doğru şekilde monte edilmişse, uzun ve verimli bir şekilde çalışacaktır.

Üretim sırasında yerleşik bilgisayarda saklanan ayarlar takdirinize bağlı olarak değiştirilebilir. Kontrol, anahtar fobların yardımıyla gerçekleşir. Teslimat kapsamına iki komut cihazı dahil edilmiştir. Birinci (ana) anahtarlık, bir sıvı kristal ekrana sahiptir. Aracın sistemlerinin durumu hakkında bilgi görüntüler. İkinci uzaktan kumanda yalnızca düğmelere sahiptir.

Ana konsol arabirimi Rusça'ya tercüme edildi, bu da sistemin kullanımını büyük ölçüde kolaylaştırdı. Yerleşik bilgisayarın belleğinde sadece 4 anahtar fob yapabilirsiniz. о которой представлены экспертами и опытными пользователями, а также вторая модификация системы отличаются высокими эксплуатационными характеристиками. Starline Twage A91 Dialog, uzmanların ve deneyimli kullanıcıların yanı sıra sistemin ikinci modifikasyonu tarafından sunulan incelemelerin yüksek performansı ile karakterize edilir. Yazılımın sağladığı çeşitli işlevler yönetimi rahatlatır. Güvenlik, mümkün olduğunca yüksek işlev görür.

Ana anahtarlık

Starline A91 Dialog, отзывы о которой предоставляют эксперты, управляется в первую очередь брелоком с жидкокристаллическим дисплеем. Uzmanlar tarafından gözden geçirilen Starline A91 Dialog alarm sistemi öncelikle sıvı kristal ekranlı bir anahtar ile kontrol edilir. Ayarları değiştirmenizi, sistemin belirli modlarını ayarlamanızı sağlar.

Anahtarlıkta 3 düğme vardır. Kontrol ünitesine, LCD ekranlı dört kilit fob atayabilirsiniz. Bu durumda, bilgi, komutun gönderildiği aygıtta görüntülenir.

Anahtar fobinde çalışmaya başlamak için aküyü ayarlayın. Kit ile birlikte geliyor. Ardından kontrol paneli açılır. Bundan sonra, sistemi tamamen çalıştırabilirsiniz.

Düğme işlevleri

о которой говорят о ее высокой эффективности, управляется посредством выбора определенной комбинации кнопок на брелоке. Uzmanların yüksek verimliliği hakkında söyledikleri Starline A91 Dialog, anahtarın üzerindeki özel düğmeler kombinasyonunu seçerek kontrol edilir.

İlk düğme program komutlarını etkinleştirmek için kullanılır. Bu işlevi bir kez bastığınızda etkinleştirilir. İlk düğme 3 saniye sıkıştırılırsa, motorun çalışmaya başlamasına veya durmasına neden olur. Ayrıca koruma modunu tetikler. Bunu yapmak için, motor çalışıyorken ilk düğmeye 3 saniye basın.

İkinci düğme, hızlı bir tıklama ile imlecin ekrandaki konumunu değiştirir. Uzun tutması gövdeyi açmanızı sağlar.

Üçüncü düğme imlecin kısa bir basış hareketi de kontrol eder. Alarmın alarmlarını, zamanlayıcıyı kısa bir süreyle durdurur. Üçüncü düğmenin uzun süre basılı tutulması, süreyi, alarmı ve güç tasarrufu modu parametrelerini ayarlamanızı sağlar. 6 saniye boyunca basılı tutarsanız, ilk düğme programlama modu etkinleştirilir.

Anahtar fişlerinin kontrol ünitesine bağlanması

четко прописывает процедуру привязки устройства к блоку управления машины. Starline A91 Diyalog Talimatları , cihazın makine kontrol ünitesine bağlanması prosedürünü açık bir şekilde belirtir . Bu, birkaç durumda gerekli olabilir. Bazı nedenlerden dolayı (tuş kilidinin kaybolması, yanlış kullanım), araç bilgisayarı konsol sinyallerinin algılanmasını durdurabilir. Bu durumda, kontrol cihazlarını sisteme yeniden bağlamanız gerekecektir. Bu, kullanılmış bir araba satın almanız durumunda da önerilir.

Böyle bir işlemi gerçekleştirmek için motor kapatılır. Ardından, yedi kez sistem butonuna basmanız gerekiyor. Ardından sürücü kontağı açar. Yedi bip sesi duyulduktan sonra sistem kurulum moduna girer. Önceki ayarları sıfırlamak otomatik olarak gerçekleşir.

Anahtarın üzerindeki ikinci ve üçüncü düğmeler aynı anda sıkıştırılmalıdır. Sinyal başarılı bir şekilde aktive edildiğini bildirir. Kalan kontrol cihazları aynı teknolojiyi kullanarak sisteme bağlanır. Ardından kontağı açabilirsiniz.

Motorun çalıştırılması

Starline A91 Dialog, отзывы экспертов о которой весьма и весьма неплохие, является важной функцией, повышающей комфорт управления работой двигателя. Autostart Starline A91 Dialog, uzman görüşleri çok iyi, motoru kontrol etme konforunu artıran önemli bir işlevdir. Keyfobu kullanarak, bu işlem için doğru parametreleri ayarlayabilirsiniz. Gerekirse, motor, bir zamanlayıcı ile belirli bir mesafeden başlatılabilir veya gerekirse uzatılabilir.

Aracın sahibi kendi takdirine bağlı olarak otomatik çalıştırma parametrelerini ayarlar. Motor düzenli aralıklarla açılabilir. Program günde bir kez veya 4, 3 veya 2 saatte bir dahil edilmesini öngörür.

Ayrıca, motorun çalışmasını izlemenize izin veren bir işlev vardır. Sensörler, jeneratör sinyallerini, elektrik şebekesinde voltaj değişikliklerini vb. Toplamaktadır. Bilgisayar tüm verileri işledikten sonra, motorun durumu ile ilgili bilgileri keyfob'a gönderir. Sürücü otomatik başlatma işlevini kullanıyorsa tüm güvenlik gereksinimlerinin performansını dikkatli bir şekilde izlemelidir.

Saati ayarlama

Starline A91 Dialog могла полноценно выполнять возложенные на нее функции, требуется выполнить настройки времени. Starline A91 Dialog'un kendisine atanmış işlevleri tam olarak yerine getirmesi için zaman ayarlarını yapmanız gerekir. Programın kullanıcısı, bu prosedürü yalnızca sıvı kristal ekranlı bir anahtarla yapabilir.

Zamanı programlamak oldukça kolaydır. Bu prosedür talimatlarda açık bir şekilde ifade edilmiştir. Programlamaya başlamak için uzaktan kumanda üzerindeki üçüncü düğmeye basmanız gerekir. Bu durumda, saat simgesi ekranda yanıp sönmelidir.

İlk düğmeye basarak değeri azaltın. İkinci düğmeyi artırır. Saati ayarladıktan sonra, doğru dakikaları ayarlamanız gerekir. Bunu yapmak için, anahtar fobındaki üçüncü düğmeye de basın. Bu işlemi yaptıktan sonra, zamanlayıcı işlevi, otomatik çalıştırma ve benzeri işlevleri kullanabilirsiniz.

kamu hizmetleri

A91 Dialog, отзывы о сервисных функциях которой свидетельствуют о высокой ее функциональности, позволяет пользователю обозначить оптимальный круг режимов. Starline A91 Dialog, servis fonksiyonlarının yüksek işlevselliğine işaret eden incelemeleriyle kullanıcıya optimum mod seçeneklerini belirlemesine olanak tanır.

En popülerlerinden biri sessiz koruma programıdır. Bu, araç sistemine yetkisiz müdahale olması durumunda, saldırganı korkutmaması, onu kırmızıya alması için izin verir. Bu durumda siren sinyali çalışmıyor. Ancak sahibinin anahtarlık alarm verici bilgiler alır.

Birçok araç sahibi havalandırma sistemini, sıcaklık kontrolünü, kabindeki aydınlatmayı sever. Onların otomatik çalışmaları da bir anahtar fob ile ayarlanır.

Ayrıca, sistem arabayı uzaktan bulmanızı sağlar. Bir mesafedeyken kaybolduysa, tuş fobleri hakkındaki verileri bilgisayarın belleğinden silebilirsiniz. Üretici tarafından sağlanan birçok program, alarm sisteminin konforunu ve güvenilirliğini artırır.

kusurlar

A91 Dialog, отзывы о которой свидетельствуют о том, что она является надежной системой, тем не менее, как и любая другая техника, может огорчить владельца. Ancak, incelemeleri güvenilir bir sistem olduğuna işaret eden Starline A91 Dialog, diğer herhangi bir teknik gibi sahibinin de rahatsızlığı olabilir. Uzmanlar, Starline A91 sisteminin çalışmasında bir takım karakteristik ihlalleri tespit ettiler.

Siren hakkında yanlış bir alarm olabilir. Bunu önlemek için sensör hassasiyetini doğru bir şekilde ayarlamanız gerekir. Belki de maksimum pozisyona ayarlanmıştır. Sensör doğru monte edilmemişse, sirenin yanlış tetiklenmesi mümkündür.

Bazı durumlarda, sistem birimi keyfob sinyallerine yanıt vermez. Onlar tekrar sisteme bağlılar. Bazı durumlarda, yeni bir anahtarlık satın almalısınız.

A91 Dialog, и отзывы экспертов, можно сделать вывод о ее целесообразности. Starline A91 Dialog sisteminin ne olduğunu ve uzmanların görüşlerini düşündükten sonra, onun faydası hakkında bir sonuç çıkarabilir. Bu, sürüş konforunu artıracak güvenilir bir kalite sistemidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.