SeyahatSeyahat İpuçları

Krylatskoye adresi, fotoğraf, incelemelerde Çocuk parkı "Masal"

Moskova'da İyi eğlence parkları bugün çok az değildir. Çocuğunuzla eğlenceli vakit geçirmek için fırsat olduğu Günümüzde sermaye her sakini bir yer bulur. Bütün bu çeşitliliği arasında çocuğunuz için doğru olanı seçmek oldukça kolaydır. Bir çocuk aktif eğlence, müze başka ilginç ziyareti veya gelişimsel merkezinin keyfini.

Ve son zamanlarda, başka çocuk parkı Moskova'da açıldı - "Masalı". Krylatskoye - ilçe, topraklarında eğlence amaçlı merkezi içinde. O bina için seçildi tesadüfi değildir. Burada, istatistiklere göre, en fazla seksen bin kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Ve yerleri nerede değil çok, bölgenin sakinlerine gidebilir. Bu nedenle, ve Krylatskoye çok popüler parkı "Skazka" var.

Ulaşım

Araba ile Caddesi Zhukov'un ile sürücü ve Krylatskoj sokakları ile kontrol altında rulo gerekir. Nerede Ücretsiz otoparka durdurabilirsiniz. iki yüz yerler için tasarlanmış olup, parkın "Masal" ana girişinin karşısında yer almaktadır. merkezinin Krylatskoye konuşmasında henüz yerinin tespit edilmesi için, bu yüzden her şeyi daha iyi bilmiyorum. Uzun süre, değerlendirme kanıtladığı gibi toplu taşıma araçları ile başkentin merkezinden, buraya gelmek için. Sen istasyona almak gerekir. Yeraltı "Krylatskoje" ise, en 829 inci otobüsü "Buz Sarayı". Bu arada geri kalanı yürüyerek gitmek zorunda kalacaktır. Ancak, yakın gelecekte, Moskova makamları özel otobüsler "Hikayeleri" metro istasyonundan başlatmak için söz veriyorum.

Konum ve zamanlama

parkı Krylatskoye içinde "Masal" - Onbirinci Temmuz 2016, sermayenin sakinleri ve misafirler büyük bir hediye aldık. Nasıl alınır? en uygun yol Marshal Zhukov Caddesi ile bunu yapmak. Park Adres: Sokak Krylatskaya, karşısında yakın "Masal" bulunan giriş sayısı 15. dan pitoresk köprü.

Salıdan cumaya parkı onbir yediye çalışır. Pazartesi günleri, bir saat sonra açılır. Hafta sonları ve tatil günlerinde parkı geceleri dokuza kadar sabah on kadar açıktır.

genel bilgiler

"Masal" tüm aile için tasarlanmış ilk tatil parkıdır. organizatörler söylediği gibi, bu "sihirli" Burada başlar olduğunu. Krylatskoye parkta "Masal" tarafından işgal topraklarında, üç buçuk hektarlık bir alana sahiptir. Yerel peyzaj tasarımcıları çabaları sayesinde tüm uzay mucize dönüştü. Bir iş ofis kompleksi - parkı, Olimpiyat parça bisiklet bir alanı kapsayan, "Krylatskoe tepeler" önünde gergin. Daha önce, orada çöp ve inşaat malzemelerinin bir yığın ve bugün sihirli bir gerçek füzyon ve eğlence için tüm koşullar olduğunu.

Krylatskoye Park "Masal" gibi tesislerin gelişimi için tamamen yeni bir kavram karşılamaktadır. Bu açık havada mümkün olduğunca fazla zaman harcamak çocukları teşvik dayanmaktadır. çok fonksiyonlu bir kompleks fikri ve modern karikatürlerin, çocukların birden fazla nesil büyüdü masal, iç motifleri içermektedir. Bir aile parkı "Skazka" (Krylatskoye) gelen iki oniki yaşındaki Genç misafirler, etkileşim gerektiren spor oyunları okuyan, renkli festival ve etkinliklere katılırlar. Gümrük, kültür ve diğer ülkelerin geleneklerine ile ilişkilidir periyodik ünlü olaylar olduğundan Yetişkin da, birçok yeni şeyler keşfediyorlar.

eğlence

Krylatskoye basın bültenleri yeni parkı "Masal" olarak eşsiz ve çocuklar ve yetişkinler için ülkemizde peyzaj merkezinde tek açıklanmaktadır. Bir aile tatili için misafirler için bütün koşullar. Bir dönme dolap, küçük bir demiryolu sayısız tesisat ve konumlar vardır. animasyonlu toprakları üzerinden yürüyün masal karakterleri, çocuklar "Husky Parkı" ziyaret ve tur güzergahı boyunca sürebilir.

sezon değişikliği ve seçenekleri "masal" aktif eğlence bağlı. Üstelik parkı hem öğrenciler için ve küçük çocuklar için eğlence sunmaktadır. Parlak ve çok renkli sürmek sonra defalarca buraya getirmek ebeveynleri sormak genç misafirler için gerçek bir zevk neden olur.

Üç yaş arası çocukların az yetmiş den santimetre büyüme ile, yedi veya sekiz yıl atlıkarınca vardır sür. Hız, hareket açıklığı, hem de çevrim sürmek süresi adamlar korkmuyoruz şekilde tasarlanmıştır.

Klounarium

Bu soytarılar, Harlequins ve mimes ve bitiş Pierrot ve palyaçolar arasında değişen gerçekten eğlenceli karakterler çeşitli fantastik bir parkta yer ev sahipliği yapmaktadır. Onlar stantlarda sergilenen cam, porselen ve bronz, yapılır, ama aynı zamanda orada yaşamak vardır. Bu karakterler onlardan biri olmak için kısa bir süreye tekabül edecek neşeli ve kaygısız dünyada çocukları büyüleyecektir.

Sihirli ve gizemli bavul bavul, göğüste bir hayvanat bahçesi, palyaçolar heykelcikleri gülümseyen ve müzik kutusundan sesleri büyüleyici - tüm bunları ve dolaba kapısını açıp Klounarium girecek olanların görebileceğiniz çok daha fazla benzersiz. İşte bir süredir o Kristallion adında iyi bir kaleci gülümsüyor yaşadı. Onun amacı - Bir mucize beklememeliyiz tüm çocuklar ve yetişkinler için açık hale getirmek için, hayatın tadını ve kendileri için büyü yapmak için gereklidir. Her kişinin eski gardırop olduğundan, çocukluk hayallerinin oyuncaklar nerede.

Kale ve Sihirli Mağarası

Jeolojik interaktif müze Magic Mağarası misafirler kayalar üzerinde mineraller ve taşlar hakkında çok şey, büyüleyici bir yolculuğa öğrenme fırsatı verecektir çağırdı. Burada gerçek müze koleksiyonlarını toplayabilir. Çocukların çeşitli kitap karakterleri dönüştürülmesi için sevdiğini biliyorum.

Parkta bir doğum günü partisi tutmaya karar edenler, birkaç senaryoların bir seçenek sunar. Organizatörler tanıdık karakterlerin şirkette gerçekleşecek bir tiyatro interaktif program üzerinde kaleye genç ziyaretçileri davet ediyoruz. Bunun için bu içindir ve eğlence parkı "Masal" (Krylatskoye) bulunmaktadır. Kale çocuklar gizem ve merak atmosfere olsun. Hem içeride ve iyi hava düzenlenen heyecanlı maceralar içinde çevre hakkında.

tesisat

ebeveynleri ile çocukları Krylatskoye içinde parkı "Masal" ziyaret etmek zaman Gün, onlar için elbette renkli, eğlenceli ve, unutulmaz bir hale gelecektir. Orada kitap ve çizgi film karakterleri zaten tanıdık buluşacak. yeni çok eğlence merkezinin kavramı sadece tanınmış masal motiflerini koydu.

Küçük misafirler için hafta sonları ve tatil günlerinde parkı "Masal" heyecan verici etkinlikler ve festivaller düzenlenmekte, bunlar kişisel ilişkisini gerektiren öğretim ve spor oyunları bulunabilirler. fantezi karakterler için tasarlanmış parkı evler. tavuk ayağı, periler ve cinleri evler bir kulübe vardır, Koshchey Kalesi, Winnie the Pooh ve Piglet ve daha ev. Ama en ilginç - bu sanatçıların yer aldığı animasyon programı, bu.

"Ülke Rakun" ve "Husky-Land"

Birçok Çocuklarda, hayvanlarla iletişim eksikliği vardır. Krylatskoye Park "Masal" bu boşluğu doldurmak. ana işlevlerinden biri eğitim ve sosyal yardım, ama burada asıl amaç, elbette, tam gelişmemiş adamı doğal çevre, kültürel eğitimi için çocukların saygı telkin ve bir fırsat olarak kabul edilir. ufkunu genişletmek ve nitelikli çalışanları yardımcı olmak için parkta çocukların bilgililik geliştirmek - zoolog, veteriner ve eğitimcilerin. Bunlar, davranış bazı özellikler düzgün kürklü ya tüylü arkadaş beslemek için ne kadar genç misafirler anlatmaya hazırdır ve doğa onlar için bakım nasıl, her hayvan mevcuttur. "Ülke Rakun" - Hayvanların dünyasına katılmak için eşsiz bir fırsat veren bir mini hayvanat bahçesi, hem de mümkün, hayvanlarla çocuklar iletişim eksikliği vardır.

Başka etno-kültürel kompleks "Husky-Kara" dir. Bu eşsiz proje kimse hayatı ve uzak kuzeyde halklarının gelenekleri ile tanışırız sağlayacaktır. "Husky-Land" in profesyonel köpek işleyicileri vardır. Onlar geleneksel eğitim kızak köpekleri temellerini öğretecek. Genç ziyaretçiler için karmaşık bir oyun mağaza, burada sunulan eğitim "şamanın Evi" gerçekleşen programlar veya sahiptir "avcının Evi." Her yetişkin geyik için okçuluk avı şanslarını denemek ve diğer açık havada faaliyetleri yapabilirsiniz.

kışın

Soğuk korkmuyoruz ve kışın parkta Krylatskoye içinde "Masalı" yürümek edenler, eğlence bir sürü sunuyor. hep sıfır sıcaklık olduğu içinde büyük buz pisti bulunmaktadır. Buna ek olarak, kabin dönme dolap ısıtılır ve bu nedenle bile soğuk korumak. Rahat sıcaklık birçok kapalı mekanlarda korunur: .. Klounariuma dolapta, "Evet gözleme" veya çay bir kafeye gidebilirsiniz vb görevler, bir kahve veya sıcak çay içmek isteyenler kilitler "Orada duruyor." Bu nedenle, soğuk ve kış ziyaret etmek bile sıcak ve şaşırtıcı parkı Krylatskoye içinde "Masal" korkma gerekir.

yorumlar

misafirler bu harika kompleksin ismini söylediği gibi tamamen kendi topraklarında olan her şeyi yansıtır. sayısız fırsatlar bakılırsa, onlar gerçekten hepsi çok olduğu bir masal, vardı. Park yürümek ve temiz hava solumak için oldukça büyük.

Çoğu insan çocuklu gitmek. Sürmek, hatta bir deve ile kapalı buz pateni pisti, sen, enstalasyon yemek ve dinlenebileceği bir yer, hayvanlarla iletişim, - tüm bu olumlu duyguları verir. Birçok mutlaka buraya dönün ve şiddetle "Masal" parka olmamıştır herkese bu yere gelmek için tavsiye söylüyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.