SeyahatSeyahat İpuçları

Neden Bali oteller ve her şey turistlerle kadar popüler

Dünya'nın en mahrem köşelerinden biri Endonezyalı olan Bali adası. çoğunlukla geceleri, bir ay yağmur yağar yaklaşık 10 kat, ama yine de çare - kışın, yağmur mevsimi burada düşer o kadar çok yağmur: Diğer birçok Güney Asya tatil aksine, burada tüm yıl boyunca binebilirsiniz Bali sezonu yaz kabul edilir : yaz nem okyanusun yakınlığı rağmen sadece% 60 olduğunu ve bu yüzden ısı çok kolay burada aktarılır. Dünya üzerindeki en ilginç yerlerden biri - iklimi, onun mimarisi, pek çok dilde, kendi örf ve âdetleri, egzotik Bali açısından komşu ülkelerden çok farklı yerde Genelde, her şey gibi değildir.

Burada çok sessiz ve ölçülen yaşam akar, yerliler çok muhafazakar ama gülümseyen, dost ve gerçekten hoş. Bunlar hayatın geleneksel öncülük ve hatta varlıklı vatandaşlar, milli elbise gidin kendi evinde yaşamak ve kendi topraklarında kendi tapınağını olduğundan emin olmayı tercih ederim. Evin çevresinde boşluk değilse - çatıda yer almaktadır. yaklaşık terk edenlerin çoğu Bali için tatil adanın başlıca avantajlarından biri, bu yüzden güzel ve safdil insanları var - değerlendirme Balinese söylüyorlar. bu çok normal olduğunu, ancak onlar da dahiyane atlatılabilir olabilir - Orada suç korkar, fakat yüksek fiyatlar olmamalıdır. Örneğin, Bali oteller genellikle kendi restoranlarını overprice, ancak çok yakın aynı yemek yaklaşık üç kat daha ucuz maliyeti bir yer olabilir. Cook da diğer ulusların mutfağı, Japon ve Avrupa dahil olmak üzere burada gerçekten biliyorum ve sadece otantik değil, ama.

Genellikle, Bali otel çok rahat, çok iyi ve özellikle hizmet nedeniyle, kategorisini mülk - gerçekten burada öne çıkmaktadır. Genellikle otel alanı etrafında ilginç sahiptir peyzaj bahçeleri, göletler ve balık ile ve orada sıcağında çok güzel olması. Genel olarak, turist ziyaret genellikle gelen Bali değerlendirmeleri otel çok kısa doğası ile her ne kadar memnun, sadece olumlu. Genellikle plajlarından durumuna yorumlar söz konusu: Bali otelleri şey yapmak içinde sadece zaman temizlemek olamaz hakkında orada sık sık maalesef okyanustan çöpleri dışarı alır, ama. Örneğin, plaj bazen sadece korkunç otel Puri Saron Hotel Baruna Beach Lovina 3 *, sahilde çok acil bir sorundur. Ama uygun düzeyde otelde her şey. Ayrıca, birçok yerde gelgit ile ilgili sorunlar var, ama her zaman değil - bazen su kıyıdan çok uzakta gider. Özellikle gelgit sorunla ilgili Nusa Dua, her ne kadar, yine, her yerde değil - hatta yakındaki plajda bazen tamamen farklı bir tablo var. Bu arada, plajlar her zaman temiz vardır.

OASIS Benoa 3 * - Bali otel klasik bir örneğidir. O Tanjungbenoa bulunan, neden turistler arasında en popüler değildir. Bu otel dikkat plaj kalitesidir hak: gelgit, enkaz ve büyük dalgalarla sorun yoktur. Odalarda klima dahil olmak üzere gereken her şeyi ile donatılmış, temiz, küçük. Tek şey - turistler bazı mutfak sadeliğini söylüyorlar ama yakın her zevke uygun ucuz işyerlerinin bol vardır.

Ama 5 * otel bazen esas olarak otelde plajları yanı sıra mütevazı yemek ile yukarıda belirtilen sorunlara, beklentilerini karşılamaktan uzak. Örneğin, 5 * Jayakarta yakın Kuta Legian alanında: Her şey en üst düzeyde ve odaları ve hizmet, ama bu huzursuz okyanus ve diyet turistler arasında sorular ortaya bu.

Bali Nature gerçekten lüks: renk cümbüşü ve çiçek deniz şirin Bali rahatlama kapsar ve doğaya geziler özellikle dağ nehirleri karmaşık mağaralar ve şelaleler ve hayvan ve böceklerin şaşırtıcı türler yaşadığı yağmur ormanları oluşturan dağlık, içinde, çok popülerdir. Bali programındaki tüm geziler çok zengin olduğunu, ancak daha yakın gerekli ostrovoim ile tanışmış olsa, sakin ve yansıma için bir yer daha fazla - bu güzel ve eşsiz. İşte şaşırtıcı özgün mimarisi, kilise ve ilginç binalar çok sayıda başka bir şey, aksine. Bu arada, Bali palmiye ağaçları daha yüksek binalar yapmak yasaktır ve belki de büyük ölçüde sonsuz düşüncelerine konumlandırma, gürültüsünden huzur, yavaşlık ve dekolmanı bir atmosferin yaratılmasına katkıda bulunur.

Bali - kelimenin tam anlamıyla gerçek bir iyi bir dinlenme için mükemmel bir yer. tam dinlenme ve mutlak doyurucu bir yaşam hissi - onlarda Bali otel ve hizmet, bu adada bir sonucu, suç olmaması, ama en önemli şey olarak eşsiz doğası, yerel halk inanılmaz iyilik ve ana avantajlar arasında sayılabilir. Budist din ile çok tutarlı bir yer - Bali sakinleri tapınaklar için arzu besleyen Belki de bu yüzden. Eğer uyum ve huzur geri yüklemek istiyorsanız - Buraya gelmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.