SeyahatSeyahat İpuçları

Vietnam otel yorumları, mekanlar

Vietnam - antik tarih, ortaçağ ölçülen hayatı, tropikal renkler, Budist ağırbaşlılık, altın kumsalları ve neşe birliği anlayışı eludes. Ülke mümkünse her zevke tatil: seks turizmine aktif trekking ve su sporları, sabaha kadar kulüplerde gece parti ve tolerans sahilde halk sessiz rahatlama ve rahat bir 5 yıldızlı oteller - tüm Vietnam. Gezgin Yorumları Vietnam geri kalanı en iyi geleneksel tatil ile karşılaştırabilirsiniz göstermektedir. Halk her zaman dost ve yardımcı olmak için istekli.

Buna ek olarak, mutlu ve dünya haritası üzerinde ülkenin yer: Tropikal iklim yalnızca talebi artırır Vietnam'a turlar. Yorumlar ziyarete en iyi dönem Kasım-Mart ve Temmuz-Ağustos olarak kabul edilir söylüyorlar.

seçme çare

ülkeyi keşfetmek için idealdir - Hanoi - Vietnam başkenti. Antik pagoda ve saraylar kolonyal tarzda, göller ve parklar, dar sokakları ve pazarları ile eski mahalleler (yakın zamana kadar sözde Hanoi) ejderha çıkarmak bütün şehir hakkında söyleyecektir.

açık hava etkinlikleri Hayranları Halong veya Nyanchang seçmelisiniz. Kaya tırmanışı, sörf, dalış, uçurtma ve rüzgar sörfü ve kano için bir cennettir.

Rahatlayın ve MUI Ne can veya Vung Tau sahilde yalan.

Danang - Aktif bir gece hayatı ile tipik gençlik çare.

Aile tatilleri de Vietnam gibi böyle bir tuhaf ülkede rahat. Phan Thiet, disko gürültü olmadan kıyısında sakin ve huzurlu dinlenme olanağı sağlayan çok olumlu yorumlar ve turist kalabalık kalabalıklar.

Vietnam otelleri. Yorumlar ve Öneriler

Bu, unutulmamalıdır Vietnam Altyapı iyi gelişmiş hizmet rağmen düzeyi ve Avrupa inferiorunda. 2-3 kadar ucuz yıldızlı oteller ve lüks 5 yıldızlı otel kompleksi bulunmaktadır. Otel çoğu kendi plaj ve geniş yeşil alana sahiptir. Ancak, bir Vietnam vurgu neredeyse tanınmayacak kadar değişen ile personel nadiren birlikte Rusça ve İngilizce bilmektedir sağlamak için hazırlıklı olmalıdır. Vietnam'da bir gezi planlarken, seçilen otel şehrin eteklerinde ve ikinci satırda yer alan bir sürpriz değildi için, yorumlar sırayla, çok dikkatli bir şekilde inceliyoruz. Aynı zamanda akılda tutulmalıdır trafikte olduğu Vietnam'da, belki de diğer Asya ülkelerinde aynı aşırı.

manzaraları

Vietnam, yorumları gibi ülkedeki turistik, bu zengin çeşitliliği sadece her zevke ve bütçeye uygun bu gerçeği, teklif geri kalanını onaylar. tarih, kültür ve din Aşıklar sayısız sarayları, pagodalar, tapınakları ziyaret etmesini çok keyif alabilirsiniz. Çocuklar tarifsiz Nyanchanga alan su parkları çiftlik timsahlara gezi, memnun olacaktır teleferik Vinpearl adaya. Gençler kendim için bu ülkede o gece kulüpleri Avrupalı meslektaşlarından biraz daha aşağı olan kutlama, ama deniz heyecan verici fırsatlar sunacaktır: sörf, uçurtma sörfü, dalış ve diğer eğlence her zaman hizmetinizdeyiz olduğunu.

Vietnam - eşsiz Asya his kendilerini batırmak ve aynı zamanda muhteşem konforun keyfini isteyen turistler için yeni bir cennet.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.