İş Fikirler

İşletmeniz için topu Parlayan

Eğer küçük işletmeler için fikri ile gelip yoksa, o zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Bu ziyafetler, düğünler ve diğer kutlamalar için gerçekleştirilmesi ve aydınlık topları dağıtımı yatıyor. Bu eşi görülmemiş güzellikte binanın dekorasyon için ürünün yeni bir türüdür. Şimdi parlayan topları sadece hız kazanıyor ederken. zaman kaybetmeyin, teklif yararlanmak!

Bu buluş girişimci güzel James Halliburton aittir. Parlayan topu hemen tatil konaklama dekorasyon ve evde romantik bir atmosfer yaratmak için popüler bir araç haline geldi. Nedeniyle genç mucit bu fikre ürünün gerçekten ilginç ve yeni bir tür ortaya koydu daha başarılı bir girişimci haline geldi.

Parlayan topu bir gölge ya da yanardöner yayabilir. Onlar hava ve helyum hem şişirilebilir, daha sonra oda tamamen farklı fantastik, muhteşem ve gizemli bir görünüm alacak.

Bir süre sonra parlayan top kalıcı eşyalar girecek, onlar birçok oda süsleyecek. Bu arada, bu eşsiz buluş Rusya hala az şey biliyor. Ve rakiplerin değil çok sayıda ederken, sen parlayan balon önerisi üzerine bir iş yaratmak için eşsiz bir fırsat var. Yani çekinmeyin!

Topu Parlayan olağandır, ancak daha yüksek yoğunluklu yüzey ve doğrudan LED oluşur patentli LED modülü, ve piller de. İşte tüm numara. aydınlık top kapalıyken, normal hiçbir ayırt edici özelliklere sahiptir. Bir kişinin özel etiket atması sonrasında Ancak, top, flaş ve ışıltı parlamaya başlar. Ve inanılmaz güzel!

Parlayan balonlar sipariş ederken, tabii ki, sen değişmiştir devlete gelir. Yağma etmemek için bunları düzgün şişirmek için nasıl bize bu nedenle tavsiye edilir. hava ya da helyum ile balon satın aldıktan sonra yukarıda belirtilen aktive ampul özel etiket, kaldırılır LED modülü. Bu son derece dikkatli yapılır. Sonra yavaşça silindir vanaya parlayan topu koymak ve tedbirli enflasyonu başlar. Önemli olan - o pompalamak için değil. bunun bir mucize sürece artabilir veya müşteri hayal kırıklığına olabileceğinden için tutulur böylece onun üzerinden bir iplik çekerek daha iyi ünitesinde parlayan topu Bağlama. Küçük bir özelliği yoktur. Tavana o yukarı paket üzerindeki dönüş aldım zaman LED topun başındaki bulunur ve. Bunu önlemek için konu ağırlık, ya da sadece bir şey için uzun ip takmak için gereklidir.

Bu boncuk havada en az altı saat aydınlatmak ve kurutma sırasında ilave bir film oluşturur ve aydınlık ampul içinde helyum muhafaza anlamına gelir hayflot, iç duvarları üzerinde kaplanabilir uçuş daha uzun bir süre için yaklaşık 12 kalacaktır.

Bu iş fikri gerçekten güzel ve muhteşem. Onun Hakkında henüz her şeyi bilmiyoruz ve bu rekabet olmadan ve uğraşmadan küçük işletme yaratmada size bir avantaj sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.