SeyahatSeyahat İpuçları

MSU: "Üniversite" metro istasyonu. Yoksa "Serçe Hills" nedir?

Moskova metro ilk kez onun şemasını gören stupor adam girebilir. Herhangi şehir insanın metro sistemiyle hazırlıksız veya bilmeyen için istenen noktaya gelmek için bir sorun haline gelir. Eh, daha da zor tüm istasyonları öğrenirler. Yani, hatta tüm Moskovalılar hangi metro mgu (Moskova Devlet Üniversitesi) yer istasyonu ve hangi satır üzerinde olduğunu biliyoruz. Bu makale daha yakın üniversiteye onlardan gibi tüm aynı istasyon MSU almak ve başka ne görmek var ne açıklayacaktır.

MSU

Moskova Devlet Üniversitesi onları. Üniversitesi - Rusya'da yüksek öğrenim en eski kurumlarından biri, XVIII yüzyılda kurdu. Bu, on Rusya'dan öğrenci ve dünyanın diğer ülkelerinde binlerce eğitimli hak öğretmenleri binlerce öğretti. Rusya'da en prestijli üniversitesidir ve dünyanın en iyi listesidir.

MSU Moskova Nehri göreli yakınlık, ikinci çevre yolunun dışında, Sparrow Hills üzerindedir. Moskova merkezine bakan Moskova Devlet Üniversitesi'nin yanında yer gözlem güvertesi, itibaren, bir "Moskova Şehri" ve diğer yüksek yapıların bina görmek ve sermaye tahsis edebilirsiniz. 10'dan fazla binalarda, Botanik Bahçesi ve çeşitli caddeleri topraklarında bulunan. çünkü Üniversite yeni gelenler soru ortaya çıkıyor genellikle, Sparrow Hills şudur: "Nasıl? MSU metro istasyonuna yakın almak için" Bize bu konunun daha ayrıntılı inceleyelim.

metro istasyonu "Üniversite"

En yakın metro istasyonu, Moskova Devlet Üniversitesi - "Üniversite" - olan Sokolniki hattı şehir, halka birkaç istasyonları güney kesiminde. Bu normal bir metro istasyonu. MSU yürüme mesafesi yakınlıkta bulunan. metro istasyonu bu nedenle "Üniversite" denir. üniversiteye ondan almak için, işaretler bir buçuk kilometre olan veya kart kullanarak veya haftanın günü ve günün saatine bağlı olarak her 2-10 dakikada bir gidip mekiklere, yürüyebilir. Öğrencilerin tercih yürümeye, genellikle daha hızlı çıkıyor.

metro istasyonu "Serçe Hills"

istasyonun adından anlaşılacağı gibi, bu hangi Moskova Devlet Üniversitesi standları, Sparrow tepelerden yakındır. metro istasyonu yerüstü olduğunu. Bu şehir merkezinin güzel bir manzarasını sunan bir kapalı köprü, nehir üzerinde yer almaktadır. istasyonundan iniş devam ediyor Moskova Nehri'nin set ve dağın eteklerinde. Bu asansör döşeli yollarında veya asfalt kaplamalar üzerindedir. Moskova Devlet Üniversitesi istasyonunun ana binadan Metro "Serçe Hills" yaklaşık 40 dakika yürüme mesafesindedir 3.5 km uzaklıktadır. Eğer paralel olarak şehrin güzelliğine hayran istiyorsanız nedenle, istasyondan daha iyi sadece MSU ulaşmak için. Yolda harcanan gereken zaman, hala daha yakın olduğu için MSU, metro istasyonu "Üniversite" yer almaktadır inanıyordu.

Moskova metro

dünyanın en karmaşık ve kapsamlı listesinde Moskova Büyükşehir. Zemin 2016 yılında açıldı ve 12 radyal, bir tanesi bir monoray bunlardan biri iki çevresel çizgisi vardır. Toplam istasyonlar 203, açık zemin vardır, yeraltı vardır.

hatları yurtdışında da sadece Moskova'nın orta kesiminde, ama - başkentin nüfusu çalışan veya öğrenci çok sayıda banliyölerinde ve uyku alanları bulunmaktadır.

Moskova metrosu, farklı ödeme yöntemleri Tarifi vardır:

  • (60 kadar) geziler herhangi bir sayıda yazılabilir bir bilet. O 1 ila 90 gün davranır. gerekmez kasiyer geri dönün.
  • 50 ruble teminat değerinin altında metro bilet ofislerinde verilir Kart "Troyka",. Kart Belirlenen yerlerde şarj ve sınırsız bir zaman kullanabilirsiniz edilebilir.
  • "90 dakika" Haritası metro tek seferde aktarmak ve 90 dakika içinde zemin taşıma transferlerin sınırsız sayıda yapmak mümkün kılar. kart hem de 1 gün içinde kullanılan ve 90 gün boyunca (60 gibi yolculuklarda hesaplanan) olabilir.

onlar tam olarak ve ne kadar sürer almak istediğiniz biliyorsanız Turistler, tek bilet veya bir "90 Dakika" satın almayı tercih ve bu düzenlemelerin yerel halk, tercih "ilk üç". Bir de bulunmaktadır sosyal harita Muskovit, okulun öğrenci ve çeşitli tarife seçeneklerinde öğrenci. temassız banka kartları için geçerlidir ücret.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.