Sanat ve EğlenceMizah

Üyesi "Komedi Savaş Son sezon," Aleksandr Plotnikov: biyografi ve kariyer

Alexander Plotnikov - gerçek şanslı. Sonuçta, o bu özel çabaya uygulamadan, son "Komedi Savaşı" için başardı. Eğer daha fazla bilgi almak istiyor musunuz? Sonra başından sonuna makale okumak tavsiye ederiz.

Biyografi: Çocukluk ve ergenlik

O sıradan bir ailede Volgograd'daki doğdu. Küçük yaşlardan itibaren, Sasha onun sanatsal gösterdi. Eve konserler ve performanslar düzenlemeye sevdim.

Okulda, bir çocuk iyi gitti. Çok fazla arkadaşı ve kız arkadaşı vardı. çizim, dans ve uçak modelleme - Haftada birkaç kez kahramanımız çeşitli çevreler ziyaret etti. Bu nedenle, o kapsamlı bir kişisel gelişimini aldı.

yetişkinlik

Liseden mezun olduktan sonra, Sasha Volgograd okullardan birine girdi. Zaten ilk yıl içinde öğrenci KVN ekibine dahil edildi. Alexander Plotnikov sadece sıradan bir katılımcı, aynı zamanda lider değildi. Ve onun yetkili konuşma ve yeteneğini tüm sayesinde sahnede durmak.

Şu anda, İskender "stand-" nin Volgograd şubesi bir sakini. O espriler oluşturan ve esprili skeç yaratır.

Alexander Plotnikov: "Komedi Savaşı"

2015 yılında kahramanımız Rus televizyonu fethetmeye karar verdi. Sevimli ve kendinden emin bir adam "Komedi Savaşı" nin döküm gitti. O karşılayan takım üyelerini fethetmek başardı.

Sasha bu sezon mizahi iletim yapan ilk kişi oldu. jüri başkanı Garik Martirosyan yokluğunda, diğer üyeler (Ruslan Bely, Slepakov Semyon ve Svetlakov Sergey) projesinin kurallarını kırmaya karar verdi. Onun performansları görmemek ikinci turda bir katılımcıyı kaçırdı.

Birçok seyirci şaka olarak Svetlakova eylemi, Beyaz ve Slepakova kabul etti. Ama ikinci turda jüri yine tek şaka olmadan Alexander kaçırdı. Ve ancak yarı finalde o konuşma fırsatı verildi. Plotnikov şaka oldu ve sadece jüriye komplikasyonsuz uygulamayı verdi. O katılımcı eve göndermek zamanı gibi görünüyor. Ama tanınmış mizahçılar tekrar seyirci şaşırttı. Onlar finallere bizim kahraman yaptı.

önemli

proje «Komedi Savaş On kadar ışık 'ülke çapında" Alexander Plotnikov geldi'. memleketi Volgograd'daki uzun yetenekli ve köpüklü konak olayları olarak da bilinir. O düzenli düğün, kurumsal partiler, doğum günleri ve diğer tatil yapar. o tutmaz Yaratıcılık ve mizah duygusu.

Kişisel yaşam

Birkaç seneden Sasha sevgili ile bir sivil birlik içindedir. Yasal olarak her zamanki formalite düşünün evlendi. Birkaç kayıt kuruluşuna gitmek için yapabileceğiniz tek şey, ortak bir çocuğun doğumu.

Sonuç olarak

Gördüğünüz gibi, Alexander Plotnikov yetenekli ve kararlı genç adam. O para kazanmak için kullandı. Sasha canlı bir seyirci olmadan hayatını düşünemiyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.