ÇirkinlikKendin yap

Nasıl bir el feneri kendim yapmak için?

Şimdi Doğu'dan bize geldi, ama zaten birçok fantezi yakalamak başarmış oldukça şık gök fenerleri, olur. Bunlar satın alınabilir, ancak bazı el feneri nasıl sorusuna ilginizi çekebilir? Sonra, tam olarak öğreneceksiniz.

Eğer sabır alacak olması dolayısıyla bir uçan gökyüzü fener üretimi için hazırlanmalıdır. İyi İlk örneklerinin birkaç kapalı sürmedi, ama başarısız olabilir uçuşlar sonra önemli ölçüde tasarımını nelerin artırabileceğini hatalar yapılmış ve anlayacaksınız mükemmellik potansiyeline yanı sıra deneyimlerini var. Yani, gök fenerleri bizim kağıt kubbe tahtadan yapılmış bir çerçeve üzerinde ışık, hem de içinde bulunan yazıcı dahil bilmeli. Şimdi bize daha fazla anlayalım.

Kubbenin için malzeme seçimi: bir fener nasıl yapılır

Geleneksel olarak kubbe dan yapmaya karar pirinç kağıdı, ama bizim bölgede bu malzeme hazır aramak zordur. el feneri imalatı için olan, yeterince kuvvetli ve hafif gök kağıt gerekli olan bir ince ve neme dayanıklıdır. Olağan büro izleme iyi bu gereksinimleri karşılamaktadır. Sen en ince seçmelisiniz.

yanmaz kağıt işleme: bir el feneri nasıl yapılır

Şimdi feneri yaktı olmadığını, kağıt alev geciktiriciler emprenye edilmelidir, yangına karşı koruyan bir maddedir. Sadece emprenye edilebilir bir toz ya da hazır çözelti formunda olabilir. Piyasa formülasyonları sunar, amaçlarımız doğrultusunda, en uygun dekoratif kumaşların emprenye için tasarlanmış olanlardır. Bu tür fonlar genellikle yapı marketlerde sunulmaktadır. Bunlar en iyi püskürtme ile uygulanır.

boyutunu ve şeklini: bir fener nasıl yapılır

En iyisi, sizin el fenerinin büyüklüğü ve şekli Çin sanayi üretimi tarafından üretilen maç olacak eğer - 40h100 santimetre. en kolay yolu bir çerçeve meydana getirmek üzere tel ürün, formu tutmak için niteliksel olacaktır, ancak bunlar esnek ve kullanımı kolay olmalıdır. yaklaşık bir milimetre çapında tel kullanmalıdır. İlk deneyde olarak, bir silindir veya küp şeklinde feneri yapmak en iyisidir. halka tel yeterli bir el feneri, silindirik merdanenin temel yapmak ve daha sonra gövdenin merkezine yerleştirmek için, kağıt izleme yapılır. üzerinde Örümcek aynı teli yapmak gereklidir, yazıcı yerleştirmek.

Nasıl gökyüzü fenerler yapmak: brülör

Burada yanma alev yüksekliğini ve uzunluğunu ayarlamak mümkün olacak sırasında birkaç deney, harcamak zorunda kalacaklar. brülörü için, doku yarım metre uzunlukta bir kaç şeritleri ve 4 santimetrelik bir genişliğe almak eritilmiş parafin ve sıvı kamp ateşi karışımı bunları emmek için gereklidir. Kumaş rulo ve sonra katılaşmaya bırakın. bir rulo ateşleyin. çok daha yüksek alev dokusunun birkaç kat kaldırmalısınız ne zaman dönüşler eklemeniz gerekir önce, zayıflama on dakikadır. Bu yüzden brülör için optimal boyutlar bağdaştırmak mümkündür.

Nasıl bir kağıt fener yapmak: kontrol tartımı

Eğer bir yolculuğa ürününüzü göndermeden önce, mutfak ölçekler üzerine tartmak gerekir. Çin fener için standart ağırlık 250 gramlık bir ağırlık. Ürününüz ağır çıktı, inşaat kolaylaştırmak için gereklidir.

Sky fener üretim sürecinin uğruna tamamen yok. Şimdi maliyet alım zor değildir ki düşüktür. o eğlenceli getiriyor, çünkü bunu kendiniz yapabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.