Gıda ve içecekRestoran yorumlar

"Truffaldino" İtalyan restoranı menüleri, fiyatlar, yorumlar

"Truffaldino" - Napoliten, Roma, Calabria, Sicilya mutfağı servis restoran. Restoran aşağıdaki adreste, metro istasyonu "Taganskaya" yakın bulunur: ul. Marksist, çoğunluğu 1. Bina, 20 Bina İtalyan restoranları, Moskova'da bulunan, "Truffaldino" Bu Sicilya kökenli şef olmuş menünün hazırlanması ile karakterize edilir. Onun adı Salvatore Nicotra olduğunu. Şef şevkle astları çalışmalarını izler. Bu yüzden güvenle söyleyebiliriz "Truffaldino" -, elbette, bir pizza otantik İtalyan makarna, risotto, carpaccio hazırlamak ve restoran bulunmaktadır.

"Truffaldino" - restoran (Moskova), İtalyan rahat odasında bulunan. Birkaç loş ışıklar, hasır aksesuarlar, hayali elemanları olmadan basit ahşap mobilya - tüm bu detaylar belli bir atmosfer yaratır. Bu durumun, romantik şarap "Lambrusco" ile yemeğe ve tatlıya "Semifreddo" karşılık gelir

"Truffaldino" - yazında sundurma kapılarını açıyor restoran. mülkiyet her zaman gürültülü ve kalabalık şehir merkezinde olmasına rağmen, misafirler rahat bir atmosfer ve kapanış kadar klasik İtalyan tarifleri hazırlanan yemeklerin tadını. restoran 11:00 ila 24:00 saatleri arasında açıktır.

Makarna ve spagetti

Doyurucu İtalyan mutfağı tüm dünyada çok popüler. Özellikle sadece pişmiş makarna bir tabak olmadığı yapıştırın. Her şey çok daha karmaşıktır. Sonuçta, bu eski İtalyan yemekleri kalitesi iyi sos hazırlanır nasıl etkilenmiştir. kimin menü makarna ve spagetti yirmi çeşit içeren Restoran "Truffaldino", ne gerçek bir "Carbonara" hakkında bilgi edinmek için "Pesto" sunar. Yanlış en boy oranı veya sos berbat edebilir bir fazladan malzeme ve dolayısıyla tüm yemekler. Böyle kusurların bu yerde gözlenmiştir.

"Truffaldino" olarak olarak makarnanın birçok çeşit söylenmiştir. mantar ve somon ve jambon ve deniz vardır. Bu kategoride yemeklerinde en popüler maliyeti - Spagetti "Carbonara" - 490 ruble.

Mezeler ve salatalar

Ayrıca, akşam yemeği başlatmak için oldukça geniş istediğiniz yemekleri, seçimi. Liste çeşitli zeytin ile başlar. yemek maliyeti - 490 ruble. 130 g kısımlarında, ama buna değer olduğunu hatırlatarak bu "Truffaldino" - restoranda otantik İtalyan mutfağı. Bu özel teknolojiler için hazırlanıyor öğün olduğu anlamına gelir. Yani, siyah ve yeşil zeytin, önce masada olması baharatlı eklenmesiyle pişmiş marine, birkaç gün geçirmek için İtalyan otlar.

restaurant "Truffaldino" menüsü de mevcut carpaccio, karides, tuzlu somon, peynir tabağı bulunmaktadır. 600 ruble - soğuk yemekler ortalama maliyeti.

İtalyan mutfağı ışık gelince, adı "Caprese" olduğu gibi akla gelir. menüsünden "Truffaldino" içinde salata listesi onunla başlar. 550 ruble - yemekler mozzarella, domates ve fesleğen maliyeti. , Tesadüfen, ama çok yani birkaç mil Hollywood'dan vatanı, sınırlarının ötesinde, bir İtalyan tarafından icat edilmiştir aynı fiyata ve Sezar salatası, At. Bazı ziyaretçiler "Sezar" Moskova'da en iyi olduğunu söylüyorlar. Muhtemelen, sıcak sos Parmesan eklenmesi ile aynı adı taşıyan hazırlık - Ulusal özelliği, Nicotra olmadan değildir.

pizza

klasik Napolili reçeteye göre odun fırınında pişirilmiş sade yemektir. Salvatore Nicotra başkanlığındaki Cook "Truffaldino", bir dolum mozarella, jambon, mantar, salam, karides, midye ve tabii peynir kullanılarak bu şekilde aldı. Popüler pizza "Margarita" Bu restoranda 300 ruble de değer. "Dört Peynir" - 490 ruble. Misafirler fiyat 950 ruble olan deniz ürünleri, özellikle popüler pizza. Gıda ve telif Bu kategoride yoktur. Bu pizza denir - "Truffaldino". bunun için dolguların parçası olarak kullanılması karides, somon, mozzarella ve kırmızı havyar pişirir. Onun maliyeti - 950 ruble.

şef Yemekler

Salvatore Nicotra meslektaşlarının çoğu gibi alınmadı. Birçok restoranlarda şef birkaç yıldır hep menüde bulunan bir veya iki yemekleri yaratılması ile sınırlıdır. "Truffaldino" mutfağının Baş deneme durdurmaz. Restoranın menüsünde düzenli olarak yeni mutfak buluşlar ile güncellenir. karides ve ıspanak, domates sosu kalamar, köfte "Polpettine" Risotto: Chef yemekler arasında.

tatlılar

önce İtalya'nın kuzeyindeki Yıllar krema, vanilya, şeker ve jelatin narin tabak icat edilmiştir. Onlar "panna cotta" olarak nitelendiren ve Avrupa ve Amerika'da sakinleri arasında daha fazla popülerlik kazanıyor, dünyayı gezmek oldu. Hemen hemen her kafe veya restoran Rusya menüsünde Bugün, "panna cotta". Ancak tüm pasta şefler düzgün pişirin. yerel mutfak memnun restaurant "Truffaldino" misafirleri. , Değerlendirme göre, inanılmaz lezzetli narenciye limonata ile kitap tavsiye edilir tatlı "panna cotta" dahil.

Restoran "Truffaldino" (Marksist) en iyi İtalyan işletmelerinden biri olarak Moskova'da bilinir. Olumsuz yorumlar çok nadirdir ve bunlar bir kural olarak, uzun bir bekleyiş sırası olarak, kaynaklanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.