SağlıkMüstahzarlar

Dezenfektan "Nika-2": talimat ve açıklama

Dezenfektan "Nika-2" talimatı, bir antimikrobik deterjan formülasyonları olarak tarif etmektedir. biri kırk kilogram kapasiteli plastik kaplar, mevcuttur. Bu, renksiz bir sıvı biçimindedir. Bazen bir açık gri renkte boyanabilir.

İlacın özellikleri

Dezenfektan "Nika-2" (bu makalede açıklanan kullanım talimatları), evde hem de başka yerlerde, sadece kullanılan oldukça etkili bir antimikrobik ile bir deterjandır. İlaç kolaylıkla, iyi yüzeyine uygulanan kokuyor tedavi edilecek yok eder. Bu tamamen güvenli olduğunda, alerjik reaksiyonlara neden olmayan bileşenler içerdiğinden. Mükemmel etkisi uygulamadan hemen sonra ortaya çıkar.

Deterjan farklı türlerin tehlikeli bakteri ile baş. Hatta plastik ve ahşap ürünler için kullanılabilir. Yüzey tedaviden sonra çizgiler ve işaretleri bırakmaz.

karakteristikleri madde

"Nika-2" iyi yıkama off yüzeyleri ile, mükemmel temizleyici ve antimikrobik yeteneği vardır.

Bu örneğin laktik asit, asetik asit, Staphylococcus, E. coli, maya ve küf gibi bakteri ile baş.

çözümü kullanarak, çeşitli yüzeyler üzerinde tuzlarının çökelmesini önleyebilir.

Dezenfektan "Nika-2": deyim

Talimatlara göre, çok kolay ilaç kullanımı. Dezenfektan çözeltisi 50 ° C bir sıcaklıkta ısı önerilir.

süt endüstrisinde çözelti tankları tedavi edilmesi için% 1.2 kullanılır. Bu durumda, dezenfeksiyon yaklaşık yirmi dakika gerçekleştirilmelidir.

Dezenfektan "Nika-2", talimat paketine bağlı olduğu, temizler ve et endüstrisinde endüstriyel ekipman dezenfekte eder. 2-hprotsentny çözümü kullanılması önerilir. Tel işleme en az otuz dakika gerekiyor.

Bu çözüm şekerleme ve ekmek sanayinde kullanılmak üzere tavsiye edilir. Maksimum antimikrobiyal etki için tüm eşyaları, oda sıcaklığında solüsyon içine yerleştirilmelidir ve yaklaşık yarım saat orada dur. Bundan sonra, iyice komple kaldırma aracı kadar akan su altında bulaşıkları yıkayın.

dezenfektan "Nick-2" de zemin, duvar, herhangi bir ev ekipman ve stokların temizlik ve dezenfeksiyon için bir çözüm kullanılmasını önerir kullanımı için talimatlar. Bu büyük yüzeylerin temizlenmesi için püskürtme yöntemini kullanabilir. minör uygular ve mutfak eşyaları Kazıma, sıvıya tamamen konulması tavsiye edilir.

Kontrendikasyonlar

"Nika-2" - dezenfektan, kullanım kılavuzu, bir çözüm olarak tanımlamaktadır, insan sağlığı için kesinlikle güvenlidir. aracı gelecekteki devlet için korkmadan hemen her yüzeyde kullanılabilir. Bununla birlikte, alüminyum yüzeyleri üzerinde dezenfektan kullanımı tavsiye edilmez.

önemli Notlar

İlaç insan vücudu için zararsız olarak kabul edilir olmasına rağmen, hala koruyucu eldiven kullanarak tüm işlemleri yürütmek için tavsiye edilir. deri ile temas vasıtasıyla, sadece su ile yıkayın. Aynı tavsiyeler mukoza üzerinde sıvı uygulanır. Tahriş tavsiye edilirse hastaneye gitmek. o yutulması için tehlikeli olduğu gibi çocuklardan uzak aracını gizleyin.

Nasıl depolamak için

İlacın raf ömrü bir yıl olduğuna dikkat edin. Hazırlanan çözelti son iki hafta içinde Antibakteriyel özelliklerini korumak mümkün olacaktır. Bundan sonra, bu etkiler kaybolur. Mağaza herhangi sıcaklıkta olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.