SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Nistatin" (mum): Talimatlar

Hazırlama "nistatin" - kandidiyaz mücadele etmek için güvenilir bir araç, topikal kullanıma yönelik tabletler, rektal fitiller ve vajinal 250000 ve 500000 birim eylemler ve merhem şeklinde gelir.

kullanımı kılavuzu ilaç "Nistatin" (fitiller, tabletler, merhem) farmakolojik etkileri aşağıdaki şekilde açıklanır: bu polienlerin bir gruba ait mantar karşıtı bir ilaçtır. ilaç, mantarın hücre zarının geçirgenliğinin kıran bir fungistatik bir etkiye sahiptir. mayalar cins Candida karşı sergiler faaliyet. İç ilacı aldıktan sonra zayıf sindirim sistemi ve kan dolaşımına girmeyin topikal uygulamadan emilir. Bu Kümelenme eğilimi yoktur. Bu bağırsak yoluyla vücut elde.

tanıklık

hazırlık "Nistatin" uygulamaya (mum) talimat amacıyla aşağıdaki gösterimler değinir:

- (rektal uygulama için), işlem öncesi ve sonrası dönemlerde mantar komplikasyonların önlenmesi amacıyla ince bağırsak içinde lokalize kandidozis;

- vajinal kandidiyazis, (vajinal kullanım için) mikroplara karşı lokal tedavisi sırasında önlenmesi amacı ile;

- kandidiyaz mukoza ve deri kandidozis iç organlar, (hedef "nistatin" Preparat için - tabletler ve merhem) uzun süreli antibiyotik kullanımı, özellikle de zayıflatılmış ve yetersiz beslenen hastalar tarafından kandidiyazis önlenmesinde kullanılabilir.

İlacın formunu bırakın:

1) Kaplanmış 250.000 tabletler ve eylem 500.000 adet.

2) vajinal fitiller eylem 250.000 ve 500.000 birim.

3) , rektal fitiller, eylem 250.000 ve 500.000 birim için.

dış mekan kullanımı için tasarlanmış 4) Merhem.

Dozaj ve uygulama yolları

hastalıklı iç organları tedavisinde ilaç yemek bakılmaksızın, yetişkin ve beş yüz bin birimleri için günde dört ila sekiz kez reçete edilir Kandidiyaz. kandidiyazis genelleştirilmiş formu edinilmiş, doz günde altı milyon adete çıkarıldı. 500,000 ve eylem birimlerine günde dört kez 250,000 den - bir ila üç yaş arası çocuklar için, üç ila dört kat, günde ve üç yıldan fazla bir 250.000 birimleri atandı. 1014 gün arasında Kurs süresi. Gerekli olduğu gibi, önümüzdeki haftadan daha erken tekrarlayın.

İlacın vajinal uygulama "Nistatin" (mum) deyimi için bir fitil boyunca günde iki defa hijyen geçtikten sonra önerir. 1014 gün terapötik öğrenim süresi.

cilt kandidiyazis ve mukoza ilaç "nistatin" tedavisi için, (merhem) günde iki kez, ince tabaka kısımları lezyonlara uygulanır. Terapötik elbette süresi - yedi ile on gün.

Rektal referans ilaç için "Nistatin" (mum) manuel günde iki kez rektal boşluğuna derin tanıtan bir fitil kullanılmasını önerir. 1014 gün arasında Kurs süresi.

İlacın kullanım için "Nistatin" Talimatlarına gibi verilen listeler Contra:

- fitiller, haplar, yasak merhem ilacın bileşenlerine eğer hasta aşırı duyarlı kullanmak;

- Hamilelik sırasında, sen ilaçları alabilir yalnızca fetüse olası risklerden daha fazla bu faydaları;

- emzirme döneminde ilaç alarak, bu emzirme vazgeçmek tedavi sırasında gereklidir.

Çoğunlukla olumlu net hazırlık "Nistatin" (mum) incelemelere. İnsanlar ilaç ve hangi yan etkiler nadirdir yüksek verim not edin. Ilaç "Nistatin" (mumlar) benzer eylemlerle ilaçlar, talimat kurmadığını unutmayın önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.