SeyahatYol tarifi

Kopanskoe - zihinsel rahatlama için göl

Petersburg'luydu 130 km anda, Kopanskoe göl denilen gölet olağanüstü güzelliği. İnsanlar şehrin gürültüsünden yorgun tüm bu dinlenmek için buraya gel. Bu yerlerde bulunan rahat evler ve çadır yerler vardır.

Açıklama Gölü

Kopanskoe - Kingisepp ilçesinde aittir Leningrad bölgesinde göl,. Gölet o zaten, güney neredeyse yedi kilometre daha yaygın hale geliyor kuzeyden uzanıyor. yaklaşık 1.4 km ortalama genişliği. Göl bazı yerlerde 24 metreye ulaşan oldukça derin. tabanına mesafesi sahile yakın 4 m Ancak bu, en derin nokta bulunmaktadır. erkek bacak çeker yerlerde, taban kum, ancak biraz daha alüvyon başlar.

tepeler üzerinde çam titrek kavak, meşe ve huş büyür çünkü düzgün çevrili pitoresk göl,. batı tarafı Vinç Spit uzanıyor günü, beyaz kum ve uzun boylu çam ile öne çıkmaktadır. Diğerleri de kıyı kumsalları var. Böyle bir manzara bu kadar çok insan Kopanskoe dinlenmeyi tercih, öyle değil olamaz.

Göl nehir akan Finlandiya Peypeya Körfezi bağlanır. Kuvvetle Kopanskii yaşayan balıkların sayısı ve tür kompozisyonu tarafından etkilenir. rüzgar batı esmeye başlarsa, göle ters akış Körfez acı su girer yoktur. Ama bunun dışında, birçok küçük dere çalışır. Suma da nehirden Kopanskii gider akmaya.

Gölde dinlendirin

rezervuarın kuzey tarafında sanatoryum "Göl Kopanskoe" kıyısında yerleştirmiş ve bir rekreasyon merkezi "Mavi" ve "Kopan" var. Ama sadece üssünde duramazsın ve kendi çadırda: her yaz vahşi eğlence severler Kopanskoe göl seçin.

Dinlenme merkezi "Kopan', konforlu kabin ve evler ek olarak kamp kendi topraklarında olduğunu. Birçok çadırını koydu o burada. uyku tulumları, çadırlar ve diğer şeyler: Ama bunu mevcut ekipman kiralama temelinde, kamp için kendi ekipman yok turist vardır.

Gölde balık tutma

gölde balığa sırasında tahsil edilecektir hemen değerinde bir söz. Gölet balık sayıda iç içedir: Bir levrek, turna, ide, karagöz, levrek, hamamböceği, yılan balığı bazı yakalar yoktur. Aslında nehir balık Körfezi'nden yumurtlama ve genellikle Kopanskoe yüzer olmasıdır. Göl deniz büyük roach zengin bu anlarda (yaklaşık 500g). Neyse yanı ve bu balıkların bu tip iyi kurtçuklar larva veya daha dulavratotu bir grup tarafından yakalanır.

levrek, walleye ve pike hep burada yaşamak Ama balıkçılık, her an gelebilir. Yaz, zherlitsy, kupalar, yapay lures onların iyi av olarak. balıkçılık yardımıyla teknede yer alırsa mücadele onboard balıkçılık, bas yavru yakalanmış olabilir, küçük okunek jig yanıt verir.

ilk ve son buz kaçırmayın elbette sürece Ayrıca iyi ısırma üzerine, kışın ulaşılabilir. Kış gelince etrafında yakalanan turna, Sudak ve levrek sazlıklar. Bunu yapmak için, dikey spinners kullanın. Roach bloodworm ile jig alabilir.

sessiz avı

Ama gölde, farklı bir şekilde rahatlatacaktır. Eğer gölet güney kıyısındaki ise, üçüncü kum çukuru doğru batı gidin. İşte unobscured boylu ladin orman ve huş örtüsü vardır. Bu yerlerde başarıyla mantar toplamak mümkündür olduğunu. Örneğin, gösteri yorumlar mantar gibi üç saatte bir yaklaşık iki kova Tilkiler, 30 yağ ve birkaç diğer türler toplayabilir yürüyün. Buralarda o titrek kavak, çörek mantarı, huş beyaz mantar bulmak mümkündür. Ayrıca, bir meyve tür kızılcık gibi yoktur. Bu nedenle, eğlence çeşitlendirmek için birçok, Kopanskoe seçin.

Göl: nasıl araba ile gidilir

Bu güzel bir gölet otobüsleri №85 19.30 8.20 / 83 ve 15.30'da №75 / 83 ve Cumartesi günleri On. Her iki rotalar Kalishche kalkmaktadır. Ama kendi gücüne Kopanskoe Gölü gelebilir. Nasıl araba ile ulaşmak ve hangi yöne gitmek gerekir? İlk başta Talin karayolu üzerinde gidin. Ne zaman köye ulaştı. Begunitsy, Koporye üzerine sağa dön. Kerlovo olan T-bağlantısı için podedu, sola zaman. Büyük sistemler Palkino geçişte sonra kalkanlara yakından bakmaya başlar. Zemin sanatoryum belirtilecektir günü, o atlanır edilmelidir. Eğer sarıp kilometre görünecektir kalkan "balıkçı-tatil", gitmek için gereken yere "Kopanskoe / balıkçı tatil" rekreasyon kalkan olacak köprünün sonra başka 3,3 km Sürüş, bu. Burada tekrar sola dönün. göl boyunca giderken, seçmek eğlence için elverişli bir park yeri.

ilginç bir hikaye

Bu gölde alışılmadık hikaye bağlanır. Bir zamanlar bu bir sır nesne olarak kabul edildi. Bu yerde XX yüzyılın şafağında biz torpidolar test edildi. Bundan sonra burada gölde onlar savaş gemileri yerleştirildi. 30 inci yılına gelindiğinde burada bir askeri yerleşim kurdu çeşitli testler gerçekleştirdik. Ama yerin çekilme sırasında savaşta o temizlenmiş, ve tüm binalar yıkılacak. sessizlik dönemi gölde depolanan beri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.