SeyahatYol tarifi

Murcia (İspanya) - Akdeniz'in büyüleyici çare

tarih ünlü Murcia zengin Temiz kumsallar, geniş meyve bahçeleri, zıt manzara, ilginç siteler. İspanya bu harika tesisi gurur duyabilir, ayrıca ülkenin büyük seralar denir. Rahat otel, yemyeşil bahçelerin ve Ortaçağ kalıntıları ile yan yanadır. Murcia Valencia, Endülüs ve Castilla La Mancha arasındaki devletin güney-doğusunda yer alan özerk bölge vardır.

Cape Palos ilin Güneyde kayalık kıyıya oluşturan deniz dağlara uzanır. kuzey kesiminde volkanik kökenli küçük adalar ile Mar Menor lagün bulabilirsiniz - o Murcia tüm yolcuları etkileyen en güzel yerdir. İspanya, Avrupa'da meyve ve sebze önemli bir tedarikçisi konumundadır. en fazla sayıda özerk bölgesinde bahçelerinde ülkede, birçok çiçek yetiştirilmektedir. Ve yağmur sadece dağlarda burada düşer ve o zaman bile nadiren olmasına rağmen bu. Yerliler taze suya deniz suyunun işlenmesi için tesisler yükleyerek bu sorunu çözdü.

Nedeniyle hayatta kalan antik kaynaklara o Murcia Araplar tarafından kurulmuştur bir Roma yerleşim sitesinde bu 825 bilinmektedir. gelen turist tarafından İspanya yorum ilginç tarihi ve olumlu sayesinde aldığı mimari anıtlar. Murcia zengin Arap mirasını kazanmıştır. XVIII yüzyılda ulaşılan Özel kasaba, bu nedenle pek çok anıtlar hayatta kaldı Barok tarzı. Gemide Araplar dar sokaklar sarma, küçük avlulara benzerler, XI yüzyılda inşa kale duvarlarının kalıntıları ve kale Castillo de Monteagudo.

Gotik tarzda Katedrali - Murcia kentindeki bir sembolik bir yer. İspanya pek çok keyifli mimari başyapıtlarından ünlüdür ve bu da onlardan biri. katedral XIV-XVI yüzyıllarda Müslüman cami temelleri üzerine inşa edilmiştir. Cephe inşaat Barok tarzında yapılan ve 92 metrelik kule - Rönesans ruhu içinde. Ayrıca misafir uzun bir geçmişi, uygun park yeri araçlar için ve bay inanılmaz güzelliğe sahip Cartagena şehridir. Müslümanlar, Romalılar, Bizanslılar, Vizigotlara, Castilians ve sadece korsanlar için büyük ilgi farklı zamanlarda bu ticari liman. Cartagena kaide üzerinde ilk denizaltı yüklü, Akdeniz'de yüzer.

Güneşli ve sıcak hava, turist Murcia tarafından hatırlanan muhteşem kumsalları. İspanya bir ülke çare, yani konforlu bir konaklama için her şey var. Denizden Mar Menor lagün ayıran kum uzun tükürmek - Birçok gezginler La Manga dinlenmek ister. en az 2 m Körfezi derinliği için, su her zaman sıcak, ama yine de bunların iyodin ve bunların tuzları, yüksek bir konsantrasyonuna sahiptir. La Manga tedavisi, aile ve dinlenme için idealdir.

Costa Calida da Murcia (İspanya) şehrinin gurur duyuyor. Bu sahil La Manga del Mar Menor popüler tatil, hem de olduğu üzerinde Öyle tuz gölü Mar Menor. Bu yerde su sporları severler çekiyor. Murcia Tatiller uzun güneşli günler ve eğlenceli eğlence hatırlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.