ÇirkinlikTamirat

Gaz beton? Pozitif yorumlar!

Gaz beton bloklar özel ve evler yapımında daha yaygın hale gelmektedir. Ama neden gaz beton? bu malzeme, diğer kıyasla bu Misafir uzmanlar çeşitli avantajlar önermek duvar malzemelerinin :

  • hızlı ve kullanılmadan beton gazlı ağır ekipman ısı yalıtımı için Avrupa gereksinimlerini karşılamak yakıt tasarruflu tek dikiş duvarlar inşa etmek.
  • Gaz beton sadece beton kullanıldığı üretimi için, alüminyum tozu, hızlı kireç, su, kum, çevre dostu bir malzemedir. Gaz beton bloklar, gözden Rospotrebnadzor uzmanları bu, hiçbir zararlı madde yayar değil doğrulamaktadır. silikat duvarlarla odalarda konaklama sağlığa zararlı değildir.
  • Bu malzemenin duvarları çok yük taşıma kapasitesini ve su buharı geçirgenliğine sahip, çok uzun değil, yangın korkar.

en duvarlar için diğer malzemeler ile gözenekli karşılaştıralım.

Köpük veya gaz beton blokları: tercih hangisi? Malzeme Karakterizasyonu saf formunda köpük taşıyıcı duvarlar ve mümkün olduğunca havalandırılmış beton blok yapımı için kullanılamaz söylüyor. Bunlar yüksek dayanma özellikleri değil, aynı zamanda düşük bir ısı iletkenliği, tam bir geometrik şekli ile de karakterize edilir. Yani tam şekli doğru bir tek ortak duvarcılık sağlayan iyice tüm blokları özelleştirmek için olanak vermesidir. heba etmek zamanla Köpük ve havalandırılmış (yorumlar onun hakkında oybirliği vardır) hemen hemen hiç çekme yapmaz. havalandırılmış ince blokları tedavi: onlar testereyle, kesilebilir, bunlar çivi kırıcı olabilir. Köpük beton ve parçalanan bir hayır montaj donanımı tutmaz. gaz beton yapımında kullanılan odadaki hava kimyasal bileşimi ahşaptan inşa tesislerinde hava, benzer (Rospotrebnadzor yorum da bu bilgi teyit).

daha fazla tüketici değil tuğlayı ve gazbeton tercih Neden? Potansiyel ev inşaatçılar bu soruya bir cevap vermek Yorumlar:

  • havalandırılmış beton ucuzdur;
  • o bir tuğla daha hafif ve ağır ekipman kurulum gerektirmeyen;
  • Gazbeton bloklar tuğla daha büyüktür, bu nedenle inşaat hızlıdır;
  • içinde gaz beton evin ağır bir temel ihtiyacı yoktur.

Mesaj basit ve net: pahalı tuğla Gazbeton ve benzeri gibi popüler bugün değil. yapı malzemelerinin tüketici yorumları - Bunun net bir kanıtı.

Biz son zamanlarda gazlı popüler ve ucuz penopolistirolbetonom ile karşılaştırmak durumunda ilk avantajları da aşikar olacaktır. sağlıksız Penopolistirolbeton. O, karakteristik havalandırılmış beton, yüksek bir buhar geçirgenliğine sahip değildir. Bu nedenle, her zaman yüksek nem olan yoğunlaşma kapalı PPSB gidiyor. O bunu, duvarları yangın tehlikesi ateşe dayanıklıdır. yanmış zaman, buruk penopolistirolbeton ve çok zehirli maddeler ve yanmaz gazbeton yayar.

İlginçtir ki hatta bir ağaç daha teknik ve kimyasal özellikleri çeşitli gaz beton. Ahşap büzülme ve çatlama tabidir. ahşaptan yapılmış olan ev, önemli ölçüde inşaat süresini uzatır en az altı ay, "yerleşmek" olmalıdır. Hızla ateşledi ve özel antigoryuchimi içeriği ve zararlı maddelerin emisyonlarının ile emprenye. Ahşap nedenle sürekli tedavi cilaları, septik tanklar, macun ihtiyacı biyolojik zararlılar maruz. Bu durumda konut ekoloji biz bahsetmiyoruz. İşlenmemiş ahşap çok kısa ömürlüdür. havalandırılmış beton, bütün bu sakıncaları yoktur.

Gaz beton bloklar uzun süre, ucuza, hızlı, yüksek kaliteli konut inşa yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.