SeyahatYol tarifi

Ben yeni yıl tatil yorumlara Bali gitmeli

Uzun egzotik ülkelerde dinlenmek hayal, o zaman Bali bir gezi size yalnızca unutulmaz olacaktır. Bu ada muhteşem sahne yanı sıra kültürel ve tarihi yerleri, dini binalarda çok sayıda görmek ve eğlence etkinlikleri farklı türde ziyaret etmek dünyanın her yerinden turist çekiyor en popüler Endonezya çare olarak kabul edilir. Yeni Yıl için Bali gezisi sen temsil edilmediği hayal nasıl, ideal tatil olabilir. Plajda yalan ya da şehir gezisi ya Spa tatil spor yapmaya hayal? Bütün bunlar bu imkanı ada cenneti.

Bali Mevsimler

hava şartlarına bağlı olmayacak, ada geride bırakacak gösterim - Bali bir gezi kışın ve yaz hem de mümkündür. Eğer yağmur veya kavurucu güneş ve bu sıcaktan gizlemek için tatildeyken istemiyorsanız Ancak, rahatlamak istediklerini sezon hesaplamak için gereklidir.

Adada Bahar ölü sezonu başlar, yağışlı hava sıcak güneşin ile değiştirilir. yağmurlar hala Mart ayında dökme, sonra Nisan ayında, zaten sahile alamadım korkmama, Bali gelmek mümkündür. ilkbahar arasında kurak ve güneşli ay - bu olabilir. Bu zamanda, hava sıcaklığı 30 dereceden fazla bir seviyeye ulaşır.

güneşli hava geldiği gibi Yaz aylarında da, Bali dinlenebilir ve bu sezonunda asgari nem seviyeleri. Burada temiz hava kıyıdan yumuşak bir esinti sağlayacak şekilde Ancak, ısı hissetmezsiniz. okyanus ve tüplü dalış bolluk nakupatsya böylece su sıcaklığı fazla 25-27 dereceye ulaşır.

Sonbahar mevsiminin başında plaj sezonunun doruk geliyor, ama Eylül ayının son on gün içinde, sen kuzey rüzgarı hissedeceksiniz. Ekim ve Kasım - Havada yoğun yağış ve yüksek nemin saati. Çünkü turist ısı akışının önemli ölçüde azalır, böylece bu dönemde ada, havasız hale gelir.

Kışın, Bali Aralık ayında sırasında yerel yaz başlar. Sen tropik bitkilerin büyümesini gözlemlemek mümkün olacaktır. Ancak, bazen çok kısa değil, yağmur alabilir. Ama hava yeni yıl için Bali ne olacağını dert etmemelidir. Şu anda, turistleri adaya gelir. bayramların gizlilik içinde Bali bulunabilir. Yeni Yıl (hava, yorum bu makalede sunulmuştur) unutulmaz anılarla bırakacaktır. Eğer okyanusta yüzmek böylece Kışın, ada, sıcak yeterli sudur.

En popüler tatil

Bali, yılbaşı iyi beldelerinden biri yerinizi önceden rezervasyon, gidebilir. adanın en popüler biri "Nusa Dua" olarak kabul edilir - bu okyanus üzerinde bulunan pahalı bir yerdir. Ama teklif edilen maliyet (yaklaşık 5-6 bin. Gecelik Ruble) için sen, bir moda otelde yaşamaya rahat temiz plajları, tropik bahçeler içinde dinlenmek mümkün olacak. İşte Asya'da tek kabul edilir deniz iklimi, tedavisi merkezidir.

En iyi ada beldelerinden biri, güzel ve temiz plajlar formları ile tanınır - Ayrıca, Jimbaran yeni yıl 2017 için Bali dinlenebilir. Eğer yıldızlı gökyüzü altında bulunan ince bir restoranda yemek ve hala lüks bir otelde yaşayabileceği yerlerde, spa dinlenebilir, orada uzun hayal diğer kurumlar. tesisin konaklama maliyeti tercihlerinize bağlıdır. Sen 1000 ruble için bir bütçe otelde yer ayırtmak ya lüks bir otel dinlenebilir. Son günlerde hayat pahalılığı 20 bin. Ruble olduğunu.

Sanur yılında Bali'nin en eski, en çok turist her yıl tatillerini geçirmek. İşte Endonezya en büyük su sporları merkezi biridir. Burada, dalış öğrenmek ve kursundan sonra ilgili belgeleri almak mümkün olacak. Gezginler harika plaj yanı sıra çok büyük bir eğlence merkezinde kalmak için davet edilir. Buna ek olarak, birçok büyük deniz kaplumbağaları vardır küçük bir ada Serangana, gidebilirsiniz. Ubud çare kıyıdan uzakta bulunan, yerel kültür ve doğal çevreyi keşfetmek mümkündür.

Yılbaşı 2017 tarihinde Bali

Turistler bir sürü sadece adada tatil geçirmek ve burada festivallere karşılamak istemiyoruz, özellikle, yeni yıl kaydetti. Ancak, Balili bunu biz eskisi gibi yapmayın unutmayın. Yeni Yıl kutlamaları önemli bir olay olarak kabul edilmez ve bu nedenle oldukça turistler için düzenlenen ve halk için gerçekten önemli değil. Tüm otel ve lokantalar, havai fişek ve diğer eğlence programları ile kutlamalar tatil, eğlence her türlü, dans etkinlikleri için hazırlanıyor Ancak, ne olursa olsun bu koşullar, tatilcilerin, eğlenebilirsiniz. Aksi takdirde, Bali Mart sonu ve Nisan başında düşüyor geleneksel yeni yıl, kutluyoruz.

Seyahate önce dikkat edilmesi gereken?

Yeni yıl için Bali bilet satın almak isterseniz, davranış standartları yerel rehberliğinde ne bilmelidir. Eğer Endonezya tapınak girmeniz gerekecek olursa, kapalı giysiler giymek. özgür olabilir orada girin ama ziyaretçiler genellikle yaklaşık 1.000 rupi (yaklaşık 940 ruble) tutarında bağış miktarını bırakın. Buna ek olarak, Endonezya öpüşme edilmemelidir veya halk arasında sarılma yanı sıra alkollü içecekler tüketmek. Kadınlar da ifşa giysiler giyen bekletmememizi değerdir.

seyahat maliyeti

Yeni 2017 tarihinde Turlar Bali size düzenli bir miktar mal olacak. Genellikle Ocak 28 Aralık döneminde en iyi otellerde kalmak ve 1500 ila 5000 dolar yerden yaklaşık 10 yanı sıra uçak bileti maliyeti.

adaya Turlar

don, karla kaplı şehirlerle - yukarıdan görebileceğiniz gibi, yeni yıl tatilleri karşılamak için sadece bize can. Ruhunu egzotik kenarına seyahat için can atıyor edin. Yeni 2017 tarihinde Turlar Bali uzun bir süre renkli atmosfer için hatırlar berrak su, güneşli havalarda ve tropikal arazi ile temiz plajları bir arada sunuyor. adaya gidin - ve doğa ve tarihi yerleri yararlanmada tatillerini geçirebilirler.

Eğer Ecotours memnun kalırsanız, bir 1400 dolar satın almak için fırsat var. Tur grupları gitmek Flores adasında yanı cennet olarak, Java Bali adasında. Yerde Eğer mağaralar, göller ve pirinç tarlalarının tropikal vahşi bekliyoruz.

Ayrıca, söz konusu gezgin unutulmaz kaçış işaret yılbaşı incelemelere Bali muhteşem bir tur satın alabilirsiniz. $ 1,700 toplamı için, münhasır otel veya okyanus dalgaları bir sıçrama bir festival gece yemek olabilir. Bütün bu ünlüler ve zenginler için favori bir adada kolayca uygulanabilir. Bu durumda, maliyet böyle bir lüks tatil için nispeten ılımlı. Tur fiyatı hava yolculuğu ile birlikte belirtilir. Yalnızca tesisi ve otel konumunu seçmek gerekir ve Bali halk oyunları, antik dini binalar, egzotik yiyecekler ve okyanus berrak suları bekliyoruz nereye ardından cesurca giden.

Adada Altyapı özelliği

Sen Bali birçok ülkenin tarifleri, yanı sıra yerel egzotik yemeklerin göre hazırlanan yemekleri tatma fırsatı bulacak. Yılbaşı mümkün üzerindeki Turlar otel ve tatil çok kalmak. Adada altyapının geliştirilmesi sürekli devam etmektedir. Öncelikle nedeniyle sakinleri turist aralıksız akışına kaliteli hizmet sunmak için gereken gerçeğine. Bugüne kadar, Avrupa yolcular arasında ve dünya çapında, tatil için giderek daha popüler peri turları haline gelmiştir. aksi takdirde olanlar nedeniyle çok sayıda (bunu yapmak için zaman var değil riske çünkü yeni yıl bir ay önce, hatta sonbaharda kendi planlamasında gerekli olan Nişanlı (ama yine de yaz aylarında her şey daha iyi) ve sipariş için ödeme kim O) adanın zaferini kutlamak istiyor.

Yeni Yıl kutlamalarının Özellikleri

Yeni Yıl için Bali tatile gitmeye karar verdikten sonra size Endonezya mevcut hangi özellikleri ön belirlemelidir. Adanın sakinleri bu tatil kutlamak için nasıl yerel gümrük vardır. Ancak, onlar da Mart sonunda düşer ve "Nyepi" denir var. Bu kendi yolunu bunu kutluyor Hindu nüfusu ile ilişkilidir, biz temsil etmek için kullanılır yol değildir. kendisi de yeni yılı kutlamak için Avrupa yolcuları geleneksel olarak hala tercih nedeni budur Bali. Yorumlar lokanta ve otellerde her zamanki günlerde muhteşem eğlence programları olduğunu söylemek, bu yüzden sevinç ve eğlenceli Festival dönemi boyunca sağladı. geri Bali gelmek o kadar ada gibi birçok yolcuları. Yeni Yıl onlar yerel kutlanmaktadır bir anda satın üzerinde Turlar tam lezzet hissetmek ve bu ülkede insanlar var geleneklerin ne tür ve gümrük görmek için. Durum oldukça farklı olduğu için bu, aslında, bakmak gerekir unutulmamalıdır. Bali Yeni Yıl kadar 5 gün buluşup saflaştırılması sembolize törenlerle festivali başlar. Ardından, yerel evinden kötü ruhlar sürülmesi yapan, ancak daha sonra onları bile zarar vermez her şekilde onları tedavi. En önemli kutlama tatil üçüncü gününde düşüyor "Nyepi", olarak kabul edilir. Zaten yerel sonra af gününü kutladı. Bir Hristiyan gibi bir şey böyle uygulamalar. Bu Bağışlama Pazar atıfta fakat gelenek bağlı hiçbir şekilde aslında. Nyepi yeni ay kutlamak ve 2017 yılında festivali Mart ayında, 28 tarihinde yapılacaktır.

Yerel kutlama geleneği

adaya gelmek isteyenler, yerli Bali samimiyeti ve konukseverlik rağmen Avrupa festivallerinde özünü anlamak mümkün olmayacaktır, bilmelidir. genellikle dinlenmeye ziyaretçi ile birlikte kutlama işaretlemek rağmen. Festival bozmuyor ise Bali (Yeni 2017), sizin için gerçekten unutulmaz olacak. Yerliler dini inançları nedeniyle suyunu alkol ve dokunun yok. Her ne kadar, gelenek rağmen, Bali halkı olayı organize etmek Avrupalıları yardımcı oluyor. egzotik bir eğlence sevenler için, adada yılbaşı sıcak iklim, aynı zamanda diğer kültürel ortamın keyfini değil sadece getirecektir. Sen, yerel gelenekleri keşfetmek karşılaştırma yapmak ve kutlama diğer yollarla görülebilir anlamak mümkün olacaktır.

arıtma töreninin özel - Melasti

Zaten oldukça farklı anlamış olarak Bali sakinleri, yeni yılı kutluyoruz. Melasti töreni geleneksel olarak ana kutlama öncesinde üç gün başlar, ancak bu yıl 25 Mart tarihinde düştü. Özel vücuttan "yıkanma" mutsuzluk ve negatif enerjiyi içermektedir. Sabah erkenden yerel nüfus şenlikli kıyafetleri giyer ve dua kıyıya tanrıların, heykellerini sahiptir. Ayrıca, daha önce adanan edilmiş su ile yapılan şakak heykeller yıkayın. Onlar bir kişinin bir yıl geçen gün kullanışlı geçirdiği, sonra ertesi yıl mutlu olmalı inanıyoruz. Tören sırasında size engel olmadan gözlemlemek ve geleneksel törenleri görmek mümkün olacak.

geçit alayı

Nyepi karnaval alayı geçerken bir gün önce insanlar kılık büyük Dolmalarda yer aldığı, (2017 yılında Mart 27'de olacaktır) "th-th." Bu sınırdışı gereken bir sembol Kötü ruhlar vardır. Yerel ve karnaval hazırlarken bütün gün 18.00 gelmeye başladı ve gece yarısından sonra sona erer. Geçit tüm köylerde düzenlenmektedir Bali adasında. Yani canlı olursa olsun, dinlenme yoktur hangi bölümünün, sadece kutlama kaçırmamalısınız vardır. Sadece dışarıya çıkmak ve renkli gözlük zevk.

tatil Nyepi

Bu kutlama Bali mutlaka gerçekleşir. Sessizlik geleneksel Günü olmadan yılbaşını kutladıkları imkansızdır. Bu yıl 28 Mart tarihinde düştü. festivaller sonra süresi "sessizlik" ne zaman yerel nüfus oruçları ve derin düşünür, aileleri ile birlikte vardır. Gün düşünmek ve düşüncelerini temizlemek için çok ihtiyacım inanılmaktadır. Bali Nyepi büyük bir ciddiyetle görülüyor ve onlar bize geleneği düşünülemez çok sayıda gözlemlenmektedir. Örneğin, bu zamanda gürültü dağıtmak için, evi terk etmek imkansızdır, çalışmak veya eğlence etkinlikleri gider. Büyük hacimli konuşmak tavsiye edilmez, bir ışık ile oturmak veya müzik dinlemek. TV ve radyo istasyonları, (tüm tıbbi kurumlara hariç) havaalanları çalışma durur. Birisi karşılamak için sokakta şehirlerde ve köylerde kimse yoktu olmadığını kontrol birlikler takımlara ek olarak zordur. Tabii ki, elektriğe bir Internet bağlantısı, mobil iletişim ve erişim sorunsuz çalışıyor. Ancak genelde, Bali bütün gün boş ve yerel halk evde oturuyor.

Neden adanın sakinleri pek el yılbaşı nedir? nedeni geçit ve karnaval sahil okyanus sularından ortaya çıkmıştır kötü güçleri tarafından uyandı olmasıdır. Onlar Bali, sokakta kimseyi görmemeli. Sonra orada kimse hiç olduğunu düşünüyorum edeceğiz ve onlar topraklarını bırakarak geldiği yere gitmek zorunda. Bu tür uygulamalar bu güne kadar Balinese değerlenir.

Biz Nyepi sırasında adada kalmayı planlıyorum

Tarihler her yıl şenliklerine değişir. Sen havaalanları bugünlerde adada çalışmıyor akılda tutmak gerekir. Onlar önceden satın eğer Havayolları bilet rezervasyon, şu anda yapılır. Ancak, kutlamalar tam tarihlerinin belirlenmesi sırasında, uçuş güne veya daha önce hesaplanan tarihten önce aktarılır. Bu durumla karşı karşıya olmamak için, diğer günler için bilet satın alın. Eğer işe Nyepi gününde Yukarıdaki bilgileri, alışveriş merkezleri, gıda şirketlerin temelini anlamak gibi. Birkaç gün en iyi ürünleri satın almak için, bu yüzden nasıl (siz "herşey dahil" sistemi ile bir otelde yaşamak istemiyorsanız, elbette) ellerini kendi isteyeceksiniz yiyecekleri pişirmek için nedeni budur. Ayrıca nedeniyle takipteki ATM'lere Nyepi önce parayı zaten bir gün çekemezsiniz gerçeğiyle yüz yüze yapabilirsiniz. Hala spa ya da havuzda dinlenmek için fırsat Sessizlik Günü böylece Otel personeli, iş yerinde olacaktır. Önemli olan otelinizi terk kalmamasıdır. Yerliler bu gelenek ve diğer ülkelerden kendilerine gelenlere okumak için istenir. Parlak bir ışık veya sadece perdeli pencere, dahil etmemeye ve yüksek sesle konuşan yok ve yüksek sesle müzik dinlemiyorum daha iyidir. Bu gümrük gözlemlemek istemiyorsanız, sen Nyepi gününde adayı terk edebilir. Yani organize turlar ekstradır. örneğin Bu gezi, sakinleri bu geleneklere uymayan komşu adaları, biri. otelde, tek bir gün için tasarlanmış gezi programlarından birini seçebilir. Bunlar arasında, Lombok adasında ya bir gezi Gili adasında. Şu anda birçok turist var çeken unutmayınız. Eğer birkaç hafta içinde bir yer ayırması gerekmektedir bu adalara almak gerekiyorsa.

ek bilgi

Eğer yılbaşı dönemi Bali'ye gitmek isterseniz, ya da başka bir zamanda, yaklaşık on beş dolara sigorta, dışarı almalıdır. Bu sürece seyahat olacak şekilde çalışacaktır. Yeterince ağırlıklı hızlı yapılır çünkü sigorta poliçesi, geleneksel değil, spor olabilir. Avrupa Birliği ülkelerinin vatandaşları, hem de Ruslar, Ukraynalılar ve Beyaz Ruslar havaalanında bir ay boyunca ücretsiz damga alırlar. Bir dönüş biletinin çıktısını gerekir. Ayrıca, pasaport yolculuk başlıyor noktaya, en az altı ay hareket etmelidir. Alkol Endonezya alkol (eğer kişi başına bir litre alabilirsiniz) oldukça pahalı olduğu gibi, gümrüksüz satın almak daha iyidir.

Ben yeni yıl gitmek Bali mı?

Kesinlikle buna değer! kışın ada cenneti ziyaret gezginler Yorumlar burada geçirdiği günler, sizi hiç unutmayacak göstermektedir. "Yüksek" Sezonun süresi - Ancak, Aralık-Ocak olduğunu hatırlamakta yarar var. Şu anda orada dünyanın her yerinden gelen seyahat bir sürü gidiyor, bu yüzden Bali kış tatilleri pahalıya mal olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.