ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

PVC Siding: tanımı ve yorumu

aksi takdirde, aynı zamanda vinil adı PVC dış cephe kaplaması dış cephe kaplaması. Bu malzeme oldukça sık farklı amaçlar için binaların bakan bugün kullanılmaktadır. Bu eğilim malzeme uzun bir servis ömrü nedenle özetlenen ve basit kurulum için oldukça rahat oldu. Diğer şeylerin yanı sıra, bakımı kolaydır.

PVC malzemeden Özellikleri

Yapı malzemeleri pazarında bugün farklı renk ve doku siding sundu. genişlik 25 sm iken, bir kural olarak, panel, yaklaşık 4 metrelik bir uzunluğa sahiptir. dokulandırılması veya düz olabilir yüzeyi isteğe bağlı bir çift ya da tek taraflı baskı, seçebilir. Diğer şeylerin yanı sıra, dikey ve yatay siding seçebilirsiniz. ultraviyole ışık altında, bu malzeme için çok önemli renk doygunluğunu, kaybetmez cephe malzemeler.

üretim Özellikleri

PVC dış cephe kaplaması çeşitli katkı maddeleri eklenir üzere PVC temelinde yapılır. Bunlar arasında deformasyona direnç solma, bitmiş haldeki panelde plastikliğini temin etmek için tasarlanmaktadır pigmentler, yumuşatıcılar, ve parçaları vardır. Nedeniyle bütadien resimlerinin kompozisyonda varlığına uzun ömürlüdür. Ama düzenleyiciler gücü kaliteli ürünler vermek. Haslığı titanyum dioksit elde edilir.

Vinil kaplama çeşitliliği

PVC siding birçok çeşidi satışa sunulmuştur. Bunlar arasında kereste taklit malzemedir, modern tüketici arasında en popüler bugün. Bu ülke evler yükseltme için en uygundur bitirir. Kumaş doğru teknolojinin yapılmış, bunlar doğal malzemeden ayırt olamaz. Sen doğal taşa benzetecek hangi bir görünümde olabilir farklı ormanda, yani, kiraz, ceviz, meşe vb. D. siding dokusunu seçebilirsiniz. panellerin bir başka tipi taklit tuğla formunda üretilen ürünler bulunmaktadır.

PVC trim Olumlu yönleri

PVC dış cephe kaplaması, hem de olumlu ve olumsuz özelliklere sahip diğer maddeler. avantajları korozyon süreçlerine karşı direncini ayırt edebilirsiniz arasında, çürümeye veya sonları gelmez. Bezleri kabuklu değil ve şişer vermedi. Çalışma sırasında Malzeme bozulmadan kalır. mükemmel ürünler, çeşitli dış faktörlerin uğrarlar. düşük-toksik maddeler bunların üretiminde kullanılan olarak panel, sağlık için tehlikeli değildir. bir giydirme yükledikten sonra, teknolojiyi montaj havalandırma boşluğu sağlamak için gereğini karıştırmak gibi duvarlar, nefes olduğundan emin olabiliriz. Yükleme işlemi böyle bir deneyimi vardı hiç bile insanı üstesinden yapabiliyor. PVC kaplama panelleri panellerin yükleme ve boşaltma, taşıma ve montaj malzeme işlemini basitleştirir düşük bir ağırlığa sahiptir. Tüketiciler özellikle yolun yakınında olan bu evler için çok önemlidir, bakım kolaylığı, kaydetti.

Sipariş kir temizlenecek olarak, sadece düz olarak su ile paneli yıkamak için gerekli olacaktır bir bahçe hortumu. anlatılan materyaller ile paralel olarak ilave kalite teplosberezheniya bina temin yalıtım katmanı kullanılabilir. Nedeniyle şeklinde kilit mandalı resimlerinde varlığına montaj başa yeterli olacaktır. Paneller vidaları düzeltmek için gerekli olacaktır. Yurtiçi ustaları montaj bağlantı elemanları profil için deliklerin varlığı önemli ölçüde çalışmalarını kolaylaştırır unutmayın. Diğer şeylerin yanı sıra, malzeme mükemmel estetik niteliklere sahiptir.

negatif nitelikler

PVC Siding dış bazı olumsuz özellikleri vardır. Bunlar arasında ısı sık ve ani değişiklikler dayanma malzemenin yetersizlik. Sonuç olarak, paneller genişletmek ve sözleşme, ancak bu kalite biraz boşluk ile raptiye yükleme yöntemi nötralize edebilir. Birçok tüketici hala doğal yeterli değildir nedenle bu bitirmek reddediyorum.

tüketici yorumlar


Olursa olsun dış trim için dahili siding veya PVC malzeme seçmek olsun, öncelikle ürünlerin görünümünü dikkat etmeleri gerekmektedir. panellerini yüklerken değerlendirme kanıtladığı gibi, oldukça sık, bu kuralı düşünmüyoruz Alıcılar, zaten sorun ile karşı karşıya. Web'de dış ve iç tarafın farklı renk yoğunluğu ile işaretlenecektir, bu üretici teknolojiyle uyumlu başarısız olduğunu gösterecektir. Bu kurtarmak için yapılır. Tüketiciler genellikle bu tür malzemeyi satın reddediyorum. Eğer evin kalite siding cephesinde yüklemek istiyorsanız, tekdüze bir rengi vardır malzemeyi seçmek gereklidir.

İkincisi, ne sen Cephe PVC siding seçtiğinizde aramaya üzerinde - panellerin kalınlığı olduğunu. Farklı ürünler arasında aynı olmalıdır. gözden geçirilmeli site, - yuvaları bir kanca bulacaksınız alt yanında yer almaktadır tuval, üstünden mesafe. Bir tüketici usulsüzlük bulursa, bu ürünü satın almak için çöp gerekir. Bir bitiş ayarlamak O ustalar, farklı kalınlıklarda ürünler harici güç yüklere dayanabilir unutmayınız. Daha sonra, malzemenin değişim ihtiyacını ima, deforme edilir. Bu ek maliyet gerektirir.

seçim Seçenekleri


Ön Cephe Kaplama PVC kaliteli düzgün kenarlara ve bağlantı elemanları için doğru delik olmalıdır. Bu son bahsedilen makalede üst bölgesinde olmalıdır. Dalgalanan delikler kalitesiz siding göstermektedir. Bu, çamaşırların yüzeyinde ve kusurları ve mikro çatlakların her türlü olmamalıdır. Aksi bazlı dış cephe kaplaması ufak çizik görülecektir beri yüzey, mat ziyade pürüzsüz olmalıdır. farklı olabilir değerlendirmeleri PVC dış cephe kaplaması, tabii ki, parlak bir yüzeye sahip olabilir. Ancak bu durumda, cephe yüzey ev ortamlarında aşırı ısınma ve sıcaklık artışını neden olacaktır güneş ışığı aşırı miktarda, emecektir. Diğer şeylerin yanı sıra, malzeme deformasyona aşırı ısınmaya yol açar. Bu ev görünümünü etkiler.

Sonuç

Pano 1.2 milimetre arasında bir kalınlığa sahip olması gerektiği not etmek önemlidir. Aksi takdirde, ağ, yerleştirme sırasında esnekliğini, sahip olmayacaktır. dış cephe kaplaması daha ince olacak, şoklara dayanma mümkün olmayacaktır ve yüzeyi kolayca zarar görebilir. ürün ve ambalaj yüksek kalite sert karton yapılması gerektiğini söylüyor. Yükleme, boşaltma ve taşıma sırasında malzemeye zarar görmesini önlemek için edebilmektedir.

Ancak, malzeme genellikle depolama sırasında hasarlı olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Vinil siding bir metal olarak saklanmasına gerek yoktur. İlk durumda, web birbirini kat kabul edilemez. Bu geri dönüşü olmayan deformasyonuna yol açabilir. Diğer şeylerin yanı sıra, paket dekorasyon da yığın katlanmış edilmemelidir. Bu zarar verebileceğinden yok, düz olmayan yüzeylerde malzemeleri depolamak. Daha sonra, bu paneller artık kurulumda kullanılabilir, işe yaramaz da mağaza onları geçmektedir. Evde malzemeyi depolamak için önemli olmasının nedeni budur. Uygun depolama sorunuyla karşı karşıya gelmemesi için bazı sanatçılar, doğrudan yükleme önce üzerine alır. Bu sorunu çözmek için Yaz aylarında kış aylarında daha kolaydır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.