SeyahatYol tarifi

Şubat ayında Dubai'de bir yolculuk: fotoğraflar, tavsiyeler ve yorumlar

Dubai Birleşik Arap Emirlikleri'nin en popüler ve en büyük şehri olarak kabul edilir. Ünü ona rahatlama için dünyanın en iyi koşulları yaratmak için arzu ve tabii ki teknoloji ve bilim olağanüstü gelişme kazanmıştır. her zaman pozitif duyguların çok ve heyecan fırtınası getiriyor vardır Dubai turistlere seyahat edin.

Bu makale Şubat ayında Dubai'de tatil ne olacağını anlamaya çalışacağız. Ama ne olursa olsun Birleşik Arap Emirlikleri bu bölümünde bir gezi için seçilir hangi ayda, her zaman herkes için ve her zevke uygun bir olacak, unutmayın.

Hava ve sıcaklık koşulları

следует знать, что в этом месяце (по местным меркам) стоит самая холодная погода: температура в дневные часы составляет 24-26 градусов по Цельсию со знаком плюс, ночью колеблется в диапазоне +16 … +18 градусов. Şubat ayında Dubai'ye gidip, (Yerel standartlarına göre), bu ay en düşük hava sıcaklığı değerinde olduğunu bilmelidir: gündüz sıcaklığı artı işaretli 24-26 santigrat derece olan, gece aralığında 16 ... 18 derece olduğunu. Su Şubat +18 ısıtılan olup Arap Körfezi, yer Emirates ... + 20 ° C Biz nem hakkında konuşursak, geçen kış ay o üst düzeyde tutulur. Şubat ayında Yağış, neredeyse bir ay yağmur yağabilir birkaç kez, ama kısa vadeli, akşam anlamıyla otuz dakika dökülür. rüzgar gelince, o Dubai hemen her zaman olduğu içindedir.

Nasıl tatil geçirmek için?

занятие себе найдет каждый путешественник. kış hava koşulları Şubat aktivitesinde Dubai'de vardıklarında, sahilde dinlenmek için özellikle elverişli olmadığı gerçeğine rağmen halen her Gezgin bulur.

Öncelikle, olabilir sonsuz inanılmaz güzel binalar hayranım dünyada hiçbir analogları sahip olduğu çoğunluğu.

İkincisi, Dubai eğlence büyük miktarda içinde: çok sayıda su parkları, restoran, kafe ve gece kulüpleri.

Üçüncü olarak, kent alışveriş tüm sevenleri memnun edecek. Bu alışveriş merkezleri çok büyük sayıda tüm kapsamını şaşırtacak o buradaydı.

Şubat ayında Dubai'ye Gezileri

Bu ay genellikle otelde uçuşlar ve konaklama dahil kişi başı 700 dolar (yaklaşık 40 000), başlar emirlik tur maliyeti. Şubat ayının sonuna doğru, fiyatlar yavaş yavaş yükselmeye başlar. Karşılaştırma için: orta-Mart yoğun sezon başlar, ve izni az $ 1 100 (63 000) için satın alınamaz. karşılaştırıldığında Şubat çok önemli değişir.

объясняет наибольший поток отдыхающих в это время. Şubat ayında Dubai'ye seyahat paketi Oldukça düşük maliyetli şu anda turist büyük akışını açıklar. Burada kaliteli hizmet, hem de ziyaret Alışveriş Festivali tüm lezzetleri tatma, dinlenmek, mimarisine hayran dünyanın dört bir yanından bir çok turist geldi.

Ne turistler için Şubat ayında dikkat çekiyor

Şubat ayının ana olaylar emirlik - bir alışveriş festivali, yukarıda bahsedilmişti. Festivalde tüm fiyatlar alışveriş merkezlerinde aşağı iniyoruz. Burada, kelimenin tam anlamıyla "bir kuruş" Eğer ünlü markaların, kürk, makine, takı ve çok daha fazlası giysiler satın alabilirsiniz. Nedeniyle insanların çok sayıda butiklerde indirimler gişe uzun kuyruklar toplamak ve gıda mahkemelerinde zor bir boş masa bulmak.

Şubat ayında bir başka ilginç olay, iç tasarım ve AIME Aircraft İç Ortadoğu yanı sıra tenis Turnuvası Dubai Tenis Açık bir sergi olarak kabul edilir.

tavsiyeler

Şubat ayında Dubai Emirliği'nde tatil geçirmek planlıyoruz bu kişilerin bazı nüansları bilmek önemlidir. бывалых путешественников говорят о том, что в городе палящее солнце, и существует большая вероятность сильно обгореть. Tecrübeli yolcuları Yorumlar kavurucu güneşin altında ve güçlü Günlük yakmalık yüksek olasılık olduğunu söylüyorlar. Yani termometre işaretleri rağmen, güneşten gelen fonları kullanmak gerekir, emin olun. İlk bakışta güneşin parlak değildir ve hava sıcaklığı yüksek olmadığını görünüyor olsa bile, koruyucu ekipman kullanmak esastır.

Hava yeterince kuru olduğundan, bir nemlendirici kullanılması tavsiye edilir ve cilt soyma başlayabilir.

Ayrıca yaka ve kısa şort (etekler, elbiseler) hakkında unutmayın - onlar sadece sitedeyken giyilebilir. kenti terk ederken bunların diz ve omuz kapsayacak giysiler giymek en iyisidir.

yemek ve ulaşım fiyatları

isteyenler otelin dışında yemeye

Dubai'de otel kompleksi, farklı güç kaynağı sistemleri, pek çok turist otelde yemek ve restoranlar gezileri için harcanan değil, Herşey dahil sistemini tercih var ama aktif dinlenme tercih ve otele bağlı olmak istemeyen bazı yolcuları vardır. Lezzetli ve doyurucu yiyebilirsiniz restoranlar fast food - emirlik insanların bu kategori için pek çok kurum vardır.

Gıda fiyatları ortalama. fast-food atıştırın 20 $ (1140 ovmak.) İki için, bir restoranda akşam yemeği 40 $ (2280 ruble) mal olacak olabilir. Ve sokakta daha shawarma 10 $ maliyeti (570 ruble.).

BAE birçok ülkede bir klonu olarak kabul edilir, bu yüzden herhangi bir mutfak ve herhangi tadı ile bir kurumu bulabilirsiniz.

Şehir etrafında hareket

1. taksi. Dubai'de ulaşım en yaygın modlarından birisi taksi olarak kabul edilir. konfor hayranları "kişisel sürücü ile" Yolculuk yarım saatte yaklaşık 10 $ maliyeti. Eğer diğer emirlik sürücünün bir ucundan diğerine istiyorsanız, yaklaşık 30 $ mal olacak. tahta metre ile yapılır.

2. Otobüs. ulaştırma Bu tip çeşitli alanlardaki öncelikle gider, seyahatin fiyatı - yaklaşık 2 dirhem (sadece 30 ruble).

3. metro. Belki en çabuk ve şehir etrafında ulaşım bütçe formu. hesabın aktivasyonu sonra, 20 dirhem (yaklaşık 310 ruble.) maliyeti Edinilmiş kart, (215 ovmak.), Üzerlerine binebilirsiniz 14 dirhem olduğunu. 3 AED emirlik sürücünün diğer ucu MAD bir istasyon 1 üstesinden gelir.

Yerel geziler

Dubai'de Geziler çok. или в другом месяце - посмотреть здесь всегда будет на что. Sen Şubat ya da başka ayda Dubai'ye geldi - hep olacak buraya bakın. Gezi paketleri birçok kendi başlarına şehri keşfetmek için tercih kurtarmak için, sokak ajansları yanı sıra, tur operatörleri satın alınabilir.

rehberler tarafından turlar için örnek fiyatlar:

  • Şehir turu + Akvaryum - 60 $ (3 400 ovun.).
  • Şehir + "Burj Khalifa" - $ 90 (5125 RBL.).
  • Şehir + "harikasından Bahçesi" - 80 $ (4550 RBL.).
  • Abu Dabi dolaşın - 80 $ dan.
  • Çöl Safari - 70 $ (3990 RBL.).

Eğer sokakta bir tur satın alırsanız, onların fiyat yaklaşık iki kat daha düşük olacaktır.

Kentin kendine muayene için bile zaman sınırı olmadan çevre metroda bir kart satın almak ve zevk için Dubai'deki evde gezi planı, ancak bir rehber olmadan arzu edilir.

Dubai Şubat ayında: Değerlendirme

emirlik Şubat ayında turist kelimeyle yargılamak pek gelen misafirin, ama nedeniyle otel çok sayıda olmasından, her zaman bir boş oda bulabilirsiniz. bazen her zaman hemen bir satın alma yapmak ya da restoranda boş koltuk bulmak olamaz çünkü kuyruklar durmak sevmiyorum olanlar, rahatsız olabilir. Şubat ayında uzun bir yüzme veya çocuklu ailelerin hayranları için ve UAE ziyaret etmek için en ay denilen edilemez. su 22 derece en fazla ısındı, görebilmek ama uzun sürmez yüzebilir. İlk başta çok soğuk gibi görünüyor, ama sonunda Sıcak bir gündü, özellikle alışmak. su arıtma fanlar hemen her otelin topraklarında olduğunu ısıtmalı yüzme havuzu, kaydedebilir rağmen.

ciddi Şubat ayında Dubai'de bir tatil bozabilir olasılıkla kum fırtınalarına her zaman aşağı darbelere olarak dışarı çıkamazsın ve ay sonuna kadar geçerli: Burada rüzgar hep sorunlar olabilir, bu yüzden de bile, çok güçlü olur darbeler

также говорят о том, что зимой в эмирате очень короткий световой день, в семь вечера становится темно и прохладно. Yorumlar da kışın emirlik çok kısa gündüz saattir de akşam yedi karanlık ve serin bir hale söylüyorlar. Birçok tatil ılık kazak veya hafif bir ceket (ille kullanışlıdır) almaları önerilir.

Genel olarak, ülkeyi ziyaret gezginler güzel anılar kalır. Önemli olan - o zaman kimse ve hiçbir şey tatil yağma edecektir, olumlu bir tutum dinlenme gitmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.