Spor ve SağlıkFutbol

Dmitry Kuznetsov - yetenekli bir oyuncu ve gelecek vaat eden teknik direktör. Eski Sovyetler oyuncuların tamamı eğlenceli

Dmitry Kuznetsov, 28 Ağustos 1965 tarihinde Moskova'da doğdu. O bir savunucusu olarak ve bir orta saha olarak görev alabilecek bir Rus ve Sovyet oyuncuların vardır. Dmitry da SSCB spor ustasıdır. İyi bir koç, 2014 yılında Kazan, "Ruby" yol gösterici - Şu o anda. Eh, daha detaylı konuşmak için onu ve onun başarıları için gereklidir.

kulüp kariyerinde Hakkında

Dmitry Kuznetsov, en Sovyet çocuklar gibi, erken yaşlardan itibaren (7 yaş arası tam olarak) bahçesinde oynayan futbol - diğer çocuklar topu sürdü. Ama 11 yılda, onun hobi fazla bir şey haline geldi. O, "Luzhniki" bölümüne gitti. George ve Nicholas Savichevs - Bir şirket kendi kardeşlerine oldu. Onlarla birlikte o birlikte okula gitti. O zaman kimse bu adamlar Rus sermayesinin yedi kez dünya şampiyonu olacağı sanırdım. 1982-1983 onlar PMS lehine idi. Değil birinci bölümü ve ikinci. 1984 yılında Dmitry Kuznetsov CSKA Moskova ikinci takım oldu. Ama o uzun sürmedi. Ve o kadar da kötü değil, Dmitry oynadı. Hiç de değil. O koçu Yuri Morozov, onun fırsatlara bakıp ilk ekip dönüştü bundan sonra iki maç, orada oynadı. Bu kariyer Kuznetsova yeni bir seviye oldu.

geleceği

Dmitry Kuznetsov mükemmel bir oyun gösterdi. Ciddi biçimde böyle, "Verona" "Everton", "Blackburn" olarak komutları ilgilenmeye başladı ve o şansını kaybetmedi çünkü. 1992 yılında İspanya'ya taşınmış olan, "Espanol" taşındı. Orada, bu arada, zaten şu eski "Ordu erkekler" de oynamıştır. İlk maçında, o bir gol tasarlanmış. Ardından "Espanol" FC "Oviedo" karşı oynadı. Dahası, o düzgün iyileşmedi kırık beşinci metatarsal kemikle oynanan ve sonuna kadar. Bu bir kez daha beceri ve sorumlu oyuncunun seviyesini gösterir, onu durmadı.

Sonra Dmitri yine çıkıyor, FC "Espanyol" ajan olarak CSKA oynamaya başladı para çaldı ve "ordu" sadece 200 bin yerine bir milyon temsilcilerini verdi. Olacağını nasıl bilinir, ama 7 maçta o 5 gol tasarlanmış CSKA, Kuznetsova oynamak zorunda değildir.

"Osasuna" in ardından "Alaves" in ve - 1995 yılında sonra, "Lleida" için oynadı. 1997 yılında, halen eve CSKA Moskova'ya geldi. O da kiralanan ve "Lokomotif" in varlık, "Arsenal" (Tula) kendinizi denemek için zaman vardı. Saratov "Falcon", Moskova "Torpedo-ZIL" Astrakhan "Volgar-Gazprom" - Bu komutların tümünde, sayfadaki bir fotoğraf sağlanan Dmitry Kuznetsov, oynamayı başardı. Ve tabii ki, o 1992 Avrupa Şampiyonası ve 1994 Dünya Kupası'nda katılan milli takım (SSCB, BDT ve Rusça), oynadı.

antrenörlük

kimin biyografi ilginç gerçeklerle doludur Dmitry Kuznetsov, 2004 yılından bu yana faaliyetlerini koçluk başladı. O 2005 yılında bir mini futbol takımı, "Norilsk Nickel" ve Çelyabinsk "Spartacus" ile "başladı". "Nijniy Novgorod" İlk 2007 ile yetiştirmek. Bugüne kadar, Dimitri baş antrenörü, "Rubin" dir.

başarılarının Kuznetsov kütlesi. 1991 yılında SSCB şampiyonu, SSCB sezon 1990/1991 Kupası 2000 yılında Rusya'da ilk bölümü şampiyonluk kazanan. SSCB şampiyonluk üst lige yılında yüz oyunlar oynadı ve 18 gol yayınladı. Ve ilk - sahada 151 kez gittik ve rakibin golü 25 gol attı. İspanyolca Örnek Dmitry 49 maç oynadı ve orada 4 gol attı.

Gördüğünüz gibi genel olarak, Dmitri kariyer ve hayat doymak çarpıyordu. Bu ona koçluk devam eden başarılar dilemek kalır ve o zafer "Ruby" neden mümkün olduğunu söyledi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.