Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl smyatku yumurta kaynatmak için?

Hatta bazen doğru eylemler düşünmediğini, mutfakta bazı işlemleri gerçekleştirmek. O kadar çok haşlanmış yumurta belirli zaman miktarı, ama sadece gözle değil. Bu durumda, istenen sonuç her zaman böyle değildir. Sonuçta, hatta basit bir yumurta farklı şekillerde pişirilmiş edilebilir ve her tüketici kendi tercihleri vardır. Bu nedenle, ilk bakışta soru basit bu, anlamak ve nasıl smyatku yumurta kaynamaya anlatacağım.

Genel kurallar

İstenilen sonuca bakılmaksızın yumurta hazırlamak için herhangi bir işlem bazı genel kurallara dayalı olmalıdır. İlk olarak, tamamen pişirme işleminden önce ürünü yıkamak için tavsiye edilir. Pişirme için kapasite yumurta sayısına bağlı olan gerekli miktarda sunar. Onlar birbirleriyle kavga veya duvar yemekleri karşı olmamalıdır. Bu görünümünü ve tadını bozar haşlanmış yumurta veya haşlanmış. Bu ürün çatlama yol açabilir ani sıcaklık değişimleri gibi değildir. Bu nedenle, kaynar su içine soğuk yumurta koymayın. Kabuk kırık değil için, yumurta iğnenin künt ucunu delmek için gereklidir. Orada bir hava odası olan ve bu yöntem, kabuğun bütünlüğünü muhafaza edecektir. rafadan yumurta veya tuzlu suda aksi iyi pişirin. böylece yangın, ılımlı olmalıdır su kaynar, oldu ama fokurdayan değil. daha iyi ve daha kesin olarak, pişirme süresi tespit işleminin sonunda ilgili bilinen bir zamanlayıcı kullanmak için.

smyatku Yumurta

haşlanmış, bir çanta içinde haşlanmış: Birkaç pişirme seçenekleri vardır. fark, hazır derecesi yatmaktadır. smyatku Yumurta yarı-sıvı bir durum ve sarı protein varsayalım. Onlar pişirmek kolay, ama bu bile bu basit gerçeği kendi hileler vardır içindedir. Suyun gerekli kapasite dökün ve kaynamaya verin. Peşin buzdolabından yumurta çekin, böylece biraz ısıttı. Sonra dikkatli bir kaşıkla kaynar su koyun. Su 1-2 santimetre yumurta karşılamak için yeterli olmalıdır. bir dakika boyunca pişirin. Sonra kenara tavayı çıkarıp bir kapak ile kapatın. smyatku Yumurta tam 6 dakika hazır olacak. Biz tavaya ve serin onları olsun.

ikinci seçenek

Yumurta gerekli bir miktar (4 adet tarifi), su ile tava, sirke, tuz ve biber kaşığı alır hazırlamak. daha sonra yumurta kaplı böylece tencerede su dökün. Biz yangın ve ısıtmalı üzerine koydu. Sıcaklık yaklaşık 180 derece ulaşmalıdır. Özel bir termometre varsa, test edebilirsiniz. Sonra yumurtalarını ve 6 dakika pişirin. Proteinin hızlı pıhtılaşmasını geliştiren birr su, tuz eklemek mümkündür. Sonra bitmiş yumurta ve serin çekin.

Güzel yem

Güzel tablo düzgün pişirmek için kadar önemlidir vermektedir. smyatku bir yumurta zaten söyledim Nasıl kaynamaya, şimdi bunu nasıl uygulanacağı bahsedelim. Biz üst kesti ve bir tabağa koyun yumurta haşlanmış. Bu yemeğin sıcak tost tost için mükemmeldir. pate ve havyar ile de yumurta Haşlanmış. Onlar bir tabakta yan yana konabilir. Kahvaltıda yumurta yeme sağlık üzerinde yararlı etkileri vardır. durdurmak için Yalnızca, tabii ki, bütün bilmesi gerekir. Kahvaltı enerji ve gücün gerekli kaynağı sağlayacak birkaç üründen oluşmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.