SeyahatYol tarifi

Göl Rıza nerede? Harita üzerinde Gölü Rıza

Globe sürekli bizi şaşırtıyor. internet karşın, gezegenin her köşesinde hakkında birçok bilgi sağlayan sürekli yeni sürprizler vardır. hiç kimse bildiğimiz bir şey yoktur. Ve birçok kişi "bükümsüz" doğa harikalarından bilgisine nasıl bilmiyorum! Bu anlaşılabilir bir durumdur. bilgi akışı bir kişinin o "lavabo" ve bu nedenle bir an önemli değil ikincil görevden başlayacak şekilde yoğundur. Ancak, öyle değil cahil bakmak, ana konumlar bilmek gereklidir ve kendim için, bir tatil planlamak için. Örneğin, Göl Rıza. Nerede? ünlü ve ilginç? Kabul edelim.

Harita üzerinde Gölü Rıza

Biz insanlar sadece belli belirsiz bu cümleyi ve ne bağlı olduğu hatırlamak inanıyoruz, öyle değil mi. Göl Rıza - O bir dağ, su kütlesidir olmadığını anlar. Nerede olduğunu, hiçbir fikri yok. Bu nesneyi bulmak için, Avrasya'nın bir harita lazım. Yani, Afrika ve Amerika orada değil, bakma tanımlanmış bir kıta. Arama sektörünü daraltın. Kafkasya bir göz atın. O bir göl Rizza olan dağlar arasında yer alıyor. Nerede, daha olur? Sohum, Gagra bulundu? gölet civarında. Bu istenilen göldür. altmış kilometre hakkında Gagra kentinden. Ben konumu benzersiz olduğunu söylemek gerekir! güzel ve bozulmamış Dağları, büyüleyici. Ama sıradışı, doğal deneyim severler için.

siyasi haritasında

birkaç devletlerin toprakları böler yani Kafkasya, fisyon değil. Eğer (ülkeler farklı renklerle işaretlenmiş) siyasi haritasında su kütlesinin arıyorsanız, o zaman dize kadar gerek. Göl Abhazya'da olması. Bu tanınmayan cumhuriyet. Yani, herhangi bir harita üzerinde bulmak mümkün değil. Çünkü Rusya Federasyonu'nun Rus yapımı daha iyi kullanılması, kahramanca küçük cumhuriyeti tanıdı. Küçük bir ülke bulacaksınız Kafkasya'da sınırına yanında Gölü Rıza yoktur. Karadeniz olduğu yerde, Gürcistan yakındır. Gördün mü? Yani, diğer tarafta bir tarafta deniz arasında toprak ve Rusya'nın küçük bir parça - Abhazya. sınırlarının Güney Georgia geliyor. Göl yeri tespit edildiğinde Şimdi, biz yolculuğun bahsedeceğiz.

Nasıl göl Rıza almak için

Ne olursa olsun, gezegenin hangi noktada, sen yolculuk başlar, sen Soçi Havaalanı'na uçmak rahat olacaktır. Gagry Sohum (Abhazya) den daha yakın ya gitmek rağmen. Prensip olarak, fark etmez. Tüm Karadeniz kasaba iyi yollarla bağlıdır. Göle yolu karayolu M-27 ile başlar. Sen almak gerekir nehir Bzıp. Bu noktadan sonra dağlara açın. Rus taraftan seyahat ediyorsanız, o zaman şehir Gagra sonra olacak trafik polisi yazı, dikkat edin. ondan rezervuar sadece yirmi kilometre kadar. Turistler, göl Rıza almak konusunda soru sormak, bir tur masasına aramaya tavsiye edilir. Bu şekilde en kolay yoldur. Bir gezi yakın tatil beldesi herhangi organize etmek. Bu kartların ile karıştırılmamalıdır yoktur. Sen otobüste oturmak ve tüm gösterilecektir. SUV Daha ilginç bir yolculuk. Büyük köşelerinden tüm otobüs ile ziyaret edilebilir değil.

yolculuk hakkında biraz

Onların kenarında Yerel gurur kendilerini. Sadece anlamak, onu ziyaret. rezervuar ve otuz sekiz kilometreye sahil karayolu açarak. Bana inanın, bu keyfi bir yoldur. Dağların görkemini içinize bu düşünceme göre, akıl yerli cesaret ve azmi için zevk ve hayranlıkla, vücut şarkıyı söyleyecek harika havanın üzerine şölen donacak. Göl Rıza giden yol eski ve yeni şehirler geçmiş gider. (Nehir adını) İlk Bzıp antik sitesinde duruyor. Sonraki ağaçların bir dizi antik kale kalıntıları görebilirsiniz. Sonraki iki tane daha buluşacak. kılavuz antik ve modern zamanlarda olarak askerlerin açıkları hakkında söylemek gerekir. Ayrıca, yol, dar vadileri ve boğazlar geçer. İnşaatçılar misafirlerinin konfor sağlamak için çok çalışmaya güzel olması gerekiyordu. Sen buluşup onüç köprüler, tüneller üstesinden gelmek ve takviye çığ olur. Durdurmak ve hayran önerilir mavi göl. Bu küçük ama mükemmel. Su berrak ve taze. bitkiler kayalık yamaçlarda yaşam için mücadele etmek Ve dikkat. O büyülüyor.

seyahat için birkaç ipucu

Turistler, yaz aylarında bile sıcak giysiler getirmek tavsiye edilir. yol dik kayalıklarla, gür ormanları arasında çalışan gerçeği. Güneş her şekilde onun sıcaklığını size bozulmaz. Ve dağ çöl değil. daha yüksek bir sıcaklık daha düşüktür. Bu nedenle bir tente veya ince kazak çocuklarla yola, özellikle kullanışlı olacaktır. Bir yerde yarım parka arayacak. Sen zevk için ödemek zorunda. miktarı azdır - elli ruble. gidiyoruz Ama aklımızda ona sahip olmak gerekir.

nerede kalınır

Eğer maden mucize büyüledi ise, bir şey hemen gerekli değildir ayrılmak. Rıza organize gölde dinlendirin. İşte zaman zaman hafta sonları bile Stalin geçirmek sevdim. Ama o şehir hakkında çok şey biliyordu. onlar size Stalin'in dacha gösterecektir, yerel sor. Bir müze şimdi var. Onun Kafkasya'da sevilirdi için o halkın lideri yaşamış nasıl bir fikir sahibi olmak, ziyaret etmek mümkündür. Ama daha ilginç çevreleyen doğasıdır. Birçok her ilaçtan bu kristal hava daha iyi inanıyoruz. Dahası, doktorlar ve tıp aksine, bedeni değil, aynı zamanda ruh için sadece etkileyen, karmaşık iyileşir.

gerisi tamamen değilse

hayatı ve park sınırları sorunların fırtına bırakın. sonsuzluk ve derinlik doğa ile temas Burada yer. tefekkür kontrast muhteşem dağlar ve derin sularda depresyon ve modern dünyanın öteki "mengene" için tedavi. Ama türlerini bitmiyor. yerel gıda deneyin. Çok basit ama çok faydalıdır. kafelerde keçi peyniri, et ve yeşiller sunmaktadır. hapları ile birlikte lokanta daha yararlı organizmaların kombinasyon. geldi sonra, yerel ürünler üzerinde "otur". Vücudunuzun kolay bir yaşam, haline geldiğini hissediyorum. Gerçekten, sert birkaç gün sonra bir kişinin yüz iki yılı aşkın bir süredir yaşayabileceği inanmak. balık emin olun! Burada, muhteşem sualtı dünyası. çok eğlenceli alın!

Efsaneye Hakkında

ama halk vospevateley dikkatini çekmek olamazdı Böyle muhteşem bir yer. Kılavuzun ağzından, yerel efsanelerinden, bir göl Rizza var öğrenebilirsiniz. efsane ismi artık gölet güzel bir kız, tarif eder. O, bir masal gibi, nazik ve neşeli güzel oldu. O kamp ateşi etrafında akşamları avcılık ve şarkı meşgul edildi onun üç kardeş, birlikte yaşadı. Bir kez gençler yemeğe geç bulunmaktadır. Ve kız soyguncular tarafından saldırıya uğradı. Dağ Falcon adamlar tehlike kardeşi hakkında uyardı. Sadece onlar fail onu yeniden ele geçirmek için zaman yoktu. Zalimce eşkıya kardeşler intikamını. Kılıç, soyguncunun yönünde gönderilen, nehir engelledi. Evet, ama nafile işlerini kanıtladı. Rıza utanç ayı ve yeni gölün soğuk sularında boğuldu olamazdı. Ve onlar kasvetli dağlara umutsuzluğa dönüştü. Ve şimdi arada. Rıza Kristal sıçramasına dalgalar ve kardeşler dinlenmeye korur.

Daha birçok harika hikayeler misafirperver ana kenar söyleyebilir. Aralarındaki fark - ahlaki temeller derinliği ve saflığı her efsanede yatırdı. Yerliler dağlar kadar kıç gölün, yüzeyi gibi açın. Karşılama arkadaşları ve nazik olarak fırtınalı subtropikal bitki örtüsü ile. düşmanlara çıplak kayalıklarla olarak, acımasızdır. Bu bölgenin güzelliği bilen O, her zaman sakin sonsuzluğun şifa nefes buraya dönün, karmaşık, modern dünyada yaşamak için yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.