SağlıkMüstahzarlar

Tıp "isoprinozin": yorumlar, kullanıcı, çocukların tedavisinde uygulama

Yağmur, nem, rüzgar, sulu kar ... Hasta olmak için değil amacıyla, bir ilacın "isoprinozin" alma zamanı geldi - bir antiviral etkiye sahip bir immünostimülatör hazırlık.

Kullanım alanları geniş yeterlidir. Grip ve çeşitli viral solunum yolu enfeksiyonları, suçiçeği ve kızamık, Herpes ve hepatit B ve C - tıp "isoprinozin" tedavi edebilir hepsi. Bu ilacı alan hastalarda incelemeleri, Epstein-Barr virüsü, papilloma virüsü, sitomegalovirüs tedavisinde olumlu etkisi o söz. Bir profilaktik ajan olarak, operasyon sonrası çeşitli yaralanmalar için yaygın olarak kullanılan ilaç, hiç stres rahatlatmak bağışıklık güçlendirme, bir ilaç olarak ve genelde.

Reçete yazan kişiler "isoprinozin" su küçük bir miktar yedikten sonra içme, içeride (uzmanların yanıtları garanti etmek).

İlaç (bu durumda çocuk en az 15 kg ağırlığında olmalı) genellikle yaş 3'ten, yetişkinler hem de çocuklar için reçete. Tavsiye edilen günlük doz - 50 mg vücut ağırlığı kilogramı ve 3-4 dozda. Çocukların vücut ağırlığının her 5 kg için poltabletki tayin ederken Tipik olarak, yetişkin günde 6-8 tablet alın. tek tek her hasta için enfeksiyon şiddetli formlarında, doktorlar "isoprinozin" ilacın artan bir doz almak için tavsiye edilir. Talimat hasta referansları ve doktorların tavsiyesi bile katına artmış ve her 6-8 saatte uygulamak edilebileceğini söylerler. Ama her durumda günde büyük doz çocuklar için kg / yetişkinler için 3-4 gram ve 50 mg'ı aşmamalıdır.

tamamen bireysel ve ilaçla tedavi süresi türü ve hastalığın özelliklerine bağlıdır.

Böylece, akut hastalıklarda yetişkinler ve çocuklar 5 ila 14 gün arasında ilaç kabul. hastalığın klinik belirtilerini ortadan ise - tedavisini durdurmak. Ama sonuç düzeltmek için ilaç yemeye 2 gün daha önerilir.

Tekrarlayan karakteri ile kronik hastalıklar, çeşitli hem yetişkinler hem de çocuklar tedavi reçete edilir oranları olduğunda: Resepsiyon 5-10 gün -8 gün bölünürler.

Çocuklar ve herpes ve bu tür diğer enfeksiyonların yetişkinlerin tedavisinde yılında belirtiler kayboluncaya kadar 5-10 gün süreyle ilaç "isoprinozin" uygulanması tavsiye edilir. Bir ay içinde nüks önlemek için hastalığın asemptomatik dönemde günde iki kez 1 tablet almalıdır.

insan papilloma virüsünün neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde, doktor 2-4 hafta kullanılan şema, ikinci ayın sonuna kadar daha sonra bir ara uygun tedavi veya cerrahi bir yardımcı olarak, bir ilaç günde üç defa, 2 tablet belirler.

Ne zaman yetişkinler için ilaç alındıktan tekrarlayan etkileri ile genital siğiller - 2 tabletleri günde üç kez. Bu tür hastalıkların tedavisinde de çocuklar için geçerli ilaç "isoprinozin" dir. Çocuğun her 5 kg ağırlığı için poltabletki için 3-4 kez bir gün: ilacı alan hastalarda incelemeleri ŞU alım modları için tedavi konunun anlamlı bir yöntem önermek. ilaç reçete ve monoterapi olarak veya ameliyattan sonra olduğu. Daha sonra 1 ay boyunca kırmak, resepsiyon 2-4 hafta: O dersler uygulamalı.

Ne zaman servikal displazi tedavi papilloma virüsünün neden olduğu, kadınların 10 gün, günde üç kez 2 tablet alınması tavsiye edilir. Tedavi 10-14 gün ara ile ayrı ayrı 2-3 kursları gerçekleştirilir.

net kontrendikasyonlar kurulan olmadıkları halde ilaç "isoprinozin", İnternet seyrek karşılamak üzere yorumlar, gebelik ve emzirme sırasında tavsiye edilmez. O atandı ve çocukların 3 hletnego yaşına kadar değil.

Buna ek olarak, ilaç urelıtıyazıs, gut ve kalp ritim bozuklukları muzdarip insanlar için kontrendikedir. Böbrek yetmezliği olan hastalarda kullanılan ve bileşim içindeki bileşenlerin karşı artan bir duyarlılık edilemez.

Özellikle ilaç tedavisinde laboratuvar parametrelerinin düzenli izlenmesi ihtiyacını dikkat etmek gerekir.

"Isoprinozin" ilacı (yorumlar öneride) kullanmadan önce, her zaman bir doktora danışmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.