SeyahatYol tarifi

Bavyera Alpleri: konumlar, turlar, yorumlar

Dağ aralıkları, hem de diğer coğrafi özellikleri, siyasi sınırları tanımaz. dönem "Bavyera Alpleri" kesinlikle bilimsel değildir nedeni budur. Sonuçta, o aralık Almanya'nın federal devlet tarafından aynı adı sadece uzanıyor, aynı zamanda Avusturya'da bir parçası, hem de Almanya'nın diğer idari birimlerin bir parça yakalar - Baden-Württemberg. Tabii ki, bu dağlar Alpler sistemindeki en yüksek bulunmaktadır. Bavyera'da yüksek noktası (yanı sıra bütün Almanya) - Zugspitze'nin zirvesidir. Bu 2962 m deniz seviyesinden tam olarak belirtmek gerekirse, neredeyse üç bin metre yüksekliğe ulaşır. Ancak, yukarı Bavyera Alpleri içinde çok güzel ve turizm neredeyse tüm yıl boyunca vardır. Kış aylarında kayak merkezleri var çalışıp çalışmadığını ve yaz aylarında burada trekking, dağcılık ve yürüyüş severleri gelir. Ve termal maden suyu kaynakları ve tarihi kasaba ve kale turlarına banyo - her mevsim için eğlenceli. Bize ayrıca Bavyera Alpleri sanal bir tur atalım. Çok ilginç olacağa benziyor.

coğrafya Biraz

Öncelikle Bavyera Alpleri ne olduğunu görelim ve neler işgal dağ sisteminin bir parçasıdır. Almanya'nın güney doğuda Bayerische Alpen yalan. Biz Alpler dağlık ülke olarak düşünürsek, Bavyera kısmı aşırı kuzey-doğu kaplar. Bu alan Salonlar ve Lech nehirlerinin vadileri arasında yer alır. Ve bilimsel dilde o Kuzey Kireçtaşı Alpleri denir. dağlık ülkenin bu bölümü nispeten düşüktür, ama çok kayalık. Bavyera dağ sıraları sınırları Rhetic Batı, Kuzey Tirol kireçtaşı Alpleri ve Salzburg vardır. Ama madencilik sisteminin federal devlet sınırları içinde kendi bölümü vardır. tepe Hohfrottshpittse (2649 m), Ammergauerskie (Kroytsshpittse 2340 m), Chimgauerskie (Zonntagskhorn 1961 m), Berchtesgaden (Watzmann, 2713 m), Karwendel (Ostlish-Karvendelshpittse 2537 m) ile Allgäu Alps: Bu dağ oluşur. En yüksek Zugspitze dağ ile Wetterstein olduğunu.

Bavyera Alpleri'nde Kış tatili

Bu dağ silsilesi ana tepesinin kuzey yamaçları olduğunu. Bu nedenle, kış dışarı durdu ne kadar sıcak, sen kar kapağını garantilidir. eğlence, çeşitli zorluk seviyelerinde sen otuzdan fazla kayak yükseklikte kendiniz test edebilirsiniz lüks Avrupa hizmeti ait yollar iyi gelişmiş bir altyapı ektedir. Ve Zugspitze'nin eteklerinde doğrudan binmek. Bu dağ kayakçılar ve snowboard için yamaçlar burada tüm yıl boyunca olmasına ünlüdür. Ama bu Zugspitze'nin tüm avantajları değil. Dağın üst tren (Bu Garmisch-Partenkirchen kentinde gider) ve teleferik alacak çünkü dağa çıkış, zor olmaz. Zugspitze - oldukça uzun bir tepe. Bu, birkaç ayrı tepe değeri oluşur. Onlar da asansörler bulunmaktadır. Kayak merkezleri tüm akla rekreasyon altyapıya sahip. Parkur akşam iyi donanımlı, birçok önemli etkinlikleridir. Misafirler Bavyera Alpleri manzarasına sahip birçok restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. tatil dikkatle après-ski düşündük. Yani sıkılmış kayakçılar kesinlikle olmaz.

Onlar için hazırlanan Yaz geziler?

Ama yamaçlar ve kış eğlence sadece bu sihirli karadan cazip. Bavyera Alpleri uzun zaman önce seyahat tarafından kullanılmakta. İlk işaretlenmiş turist yollar bağımsız prenslik, bildiğim kadarıyla geri 1850'lerde olarak Kral Maximilian II açtı. Bu yollar bir anda rahatsız kadın giysileri rağmen nefes kesen manzarayı istedim bayanlar için uyarlanmış her şekilde idi. Bu nedenle, gezici "Maksimilianveg" çok yorucu olmayacak kadar. Sen dağ trende Garmisch-Partenkirchen güzel göl Eibsee ulaşmak ve tabiatı dairesel bir yol boyunca yürüyebilir. Grainau Alpshpittsban lift eski şehir itibaren üst Osterfelderkopf (deniz seviyesinden 2050 metre) yol açar. Dış istasyonu da bir restoran olarak hizmet vermektedir. bir bardak bira ile masada görünümü daha iyi, iyi, ama uçuruma üzerinde asılı gözlem güvertesinde tadını çıkarın. Kreuzek asansör aynı adı (1652 m) ikincisinin üstüne götürür. Hem üst istasyon birbirine yaya işaretli yolu.

Bavyera Alpleri: tarih ve mimari manzaraları

Bu dağlık kenar Kaleler ve antik köyler bu makalede yer sadece sadece onları listelemek için yeterli olacak şekilde. Füssen ilçesi yakınlarında Fotoğraf Neuschwanstein Şatosu ( "Yeni Kuğu Kaya") Almanya'ya her rehber süsleyin. Bu, elbette, bir Orta Çağ stilize versiyonu, ama çok güzel olduğunu dağlarla çevrili. Eğer Oberammergau köyü yakınlarında, Linderhof ziyaret etmek gerek başka kale. Bavyera Alpleri'nde Her kasabanın sıradışı mimarisi ile şaşırtmaktadır. Özellikle ilginç olan Garmisch-Partenkirchen kasaba. onun çevresinde kale I yy ve fresklerle bezenmiş kubbeli muhteşem kilise vardır. Bu Tegernsee aramak. Uzakta değil bu köyden, Rottach-Egern belediyesinde, Bavyera Alpleri'nde birçok Gorbaçov'un villa bilinmektedir. Ancak, Sovyetler Birliği'nin son lideri bu yıl elinde bulundurduğu sattığını açıkladı.

göller diyarı

Son buzul döneminde kar kütlesi daha sonra su ile dolu depresyon yoluyla bastırdı. sayısına göre Üst göller Bavyera neredeyse Karelia'da gibidir. Göl çok buzlu olması nedeniyle Fakat yüzme, bu dağ havzalarında önerilmez. Ve korumalı bölgesi. halka tamamen açık olan tek dağ rezervuar, Bavyera Alpleri'nde Gölü Tegernsee olduğunu. Sadece 50 Münih kilometre ve hafta sonu için buraya gelen aşk federal devletin başkenti sakinleri yer almaktadır. paten - Burada yatçılık, sörf, su kayağı ve kış gidebilir. Ayrıca ilgi Chiemsee ve Königssee vardır.

Bavyera Alpleri: Turlar

Bu bölge ne "non-sezon" bilmiyor. Pek kayak pistleri inmesi kar, pistlerde hem üst yürüyüş meraklıları, dağcılık ve sadece yürüyüş fethetmek için acele. Moskova turları Bavyera Alpleri'nde tüm yıl boyunca kalkar. Yerel kaleler ve diğer turistik yerlere geziler ile, Münih ve böyle Ettal, Berchtesgaden gibi tatil dağ kasabalarda kalması gerekiyordu. eğlence turları da vardır. (Villa Bavyera Alpleri Gorbaçov bulunur) Gölü Tegernsee tıbbi terim devam etmeleri karşılığında sağlar. Bahsettiğimiz gibi, bu yıl romantik adı "Kale Hubert" ile emlak satışa sunuldu. Yedi milyon Euro varsa, sen 1908 yılında inşa edilmiş küçük kulesi ile bir Alpine dağ gurur sahibi, olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.