GüzellikBakım ürünleri

Parfüm "Miss Dior" - yüksek moda efsanesi

Savaş sonrası yıllarda, ünlü Christian Dior moda ve stil tarihinin gerçek bir devrim yaptı. 1947 yılında, Paris ustası eşsiz bir koleksiyon sundu New Look stili, ilan göze çarpmayan ve lüksü reddetmiştir. bireyselliği vurgulayan ve zarif bir görüntüye çizgilere olan bir koku - Aynı yıl o "Miss Dior" oluşturulur ve parfüm edildi.

Sn Dior parfüm romantizm, seductiveness ve çekicilik konusunda fikirlerini temsil ediyor. O dini ikna olduğunu koku - aynı bir elbise ya da bir takım elbise gibi gardırop parçası ve Paris-Şipre çiçek ihtişamı giydirdi.

Parfüm "Miss Dior" başarı felsefesini temsil ediyor. Onların yardımı ile ana lüks parfüm dünyasına onun yolunu çalıştı. Bu ruhları kullanarak, her kadının emin olabilir - bu yakın olanların belleklerinde arzunun izi gittikten sonra. Kalın ve şehvetli, o uzun erkeklerin kalpleri heyecanlandırmak için olacaktır.

Parfüm "Miss Dior" bir efsane haline geldi ve dünya çapında sevgiyi elde etti. Bu bir rastlantı değil - hepsi kapılarını açmaya muktedir bir seçme, enfes lezzet peçe sahibi olmak. kırma gücünün güzelliği, sonsuz dişiliğin - sadece mütevazı bir lakaplar haute couture koku.

"Miss Dior" - üst notunda galbanum narin tazelik ile çiçek-şipre parfüm. lezzet kalp narin kadınsı yasemin ve Endonezya paçuli bırakarak uzun bir ağızda kalan tat haline geldi. Alkollü akor çiçek gardenya, portakal çiçeği esansı, müge oynarken, yavaş yavaş ortaya çıkar, uzun aroması hatırlatır parlak büyüleyici misk, sonuçlanan yükseldi.

Parfüm "Miss Dior" eşsiz karakteri ile klasik haline geldi. Aroma o zerafet aşması mümkün değildir, yaş değil. Bazı anısına hala ruhları yerleştirildi "Bakara" ilk şişe, hafızasını tuttu. Ne yazık ki, şanslı sadece 200 ilk sayı satın başardık. 1950 yılında, parfüm "Miss Dior", siyah saten fiyonk dekore edilmiş bir süs "kaz ayağı", bir şişe içinde "giyinmiş".

2005 yılında, klasik koku devamı romantik parfümü haline geldi "Miss Dior Cherie". koku parfüm aşk bağımsız kadınları tasarlanmıştır Dzhonom Galyano yaratıldı. koku paletinden üst notta bir çilek yaprağı şaşırtıcı bir arada ve yeşil mandalina içinde. yasemin ve menekşe, çilek dondurma ve karamel - Kalp buket tatlı ve ince gölgeler olun. Klasik misk ve paçuli baştan çıkarıcı kombinasyonu tamamlayın. Aroma aşkı ilham veriyor. Dzhon Galyano göz önüne "Miss Dior Cherie" Genç bir kız için karşılıksız sevgi, gizli hayranı bir hikaye gizler. Bir efsane "Miss Dior" somutlaştırmak istiyorum modern bir koku yaratmak için - Tabii ki, en zor görev ruhları yazarı önceydi. Aroma başarı görev "mükemmel" olarak tamamlandığını kanıtladı. Bu arada, haber bülteni Kristiana Diora doğumunun yüzüncü ile aynı zamana denk edildi.

Sadece belirli bir kaç seçmenin Benzersiz bir marka. "Bayan Dior" giymiş kadın, her zaman kusursuz. Fransız moda tasarımcısı süresini fethetmek başardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.