ModaAlışveriş

Fancy Pants - erkek moda sezon 2013 trendi

Kuşkusuz, moda pantolon bir erkeğin gardırobunda temel giyim vardır. Belki de bu apaçıklık sadece boğucu Afrika'nın sakinleri ve sert İskoçya Highlanders meydan okuyabilirsiniz. Moda uzun tamamen dişi ayrıcalık olmaktan ve olan her lider moda evleri sıradışı modellerin kamu yeni bir koleksiyona prestavlyayuschie sezon, bazen abartılı tasarım çözümleri.

Şık erkek pantolonları - mükemmel oturmak ve şeklini vurgulamak olanları. Her yeni sezonda tüm görünüşte geleneksel ve gündelik hayatın için, onları özel kıyafetler yapım bazı orijinal parçalar kesilir var. Yani, 2013 yılı sezonu dünyasında kendi eğilimleri ve yenilikleri getirdi yüksek moda. Güncel modeller erkek pantolon geçmiş koleksiyonları ile özellikle önemli bir değişim geçirmiş: popülerliğinin zirve stilleri daralmış yine de en. Ünlü modacı en ünlü markaları terzilik sürümlerini sunuyoruz. Fancy Pants düz olması ya da bileğinde zemine, uzun, ok veya kısaca olabilir. Buna ek olarak, 2013 sezonunda, parlak ilginç eğilim ayakkabılarını ve çoraplarını peeped o ayakkabı ve çizmeler bacaklar yakıt ikmali ya da öylesine sokmak. Bazı tasarımcılar biraz düşük bel dandies pantolon sunuyoruz. Tabii ki, moda ve klasik tarzların severler bağışladı. Bu tür modeller alaka kaybeder ve trend daima asla.

renkler için, modeller bu mevsimde görüldüğü gibi, tek renkli çözümler üzerinde bir vurgu var. Derin griler zengin bir palet yapılan Fancy Pants, şöhretin Olympus yükseldi. Ayrıca önde gelen tasarımcıları elbette klasik siyah, haki, hardal, koyu mavi, kahverengi tercih. yeşil, turuncu, kırmızı, mavi: Ama ilgili ve canlı, göz alıcı renkler olarak kabul edilir. Örneğin klasik hücrede veya basılı etnik desenli - şekilde, cesaretle baskılar pantolon, kumaş üzerindeki desenleri ile pantolon bakmak çok ilginç kırdı.

Sezon 2013 dokusu ve doğal malzemeler teklifler bazı değişiklikler yaptı. Yün, kalın pamuk, keten, yalıtımlı forması - bunlar doku olan bu sezon kroyatsya fantezi pantolon dan. Erkekler tercihleri her zaman dikkate alınır ve her büyük ismi moda tasarımcısı bir bunlara dayalı yeni koleksiyon, hem de yeni bir tasarım çözümleri kendi vizyonunu oluşturur. Giorgio Armani erkek parlak renk paletinde yapılan oklarla serbest kesim basit bir model dikkatlerini çevirmek sunmaktadır. gibi kırpılmış ve standart uzunlukta - moda evi Yves Saint Laurent marka klasik koyu tonlarını pantolon tarzı dar borulardan oluşan bir koleksiyon yayınladı. Özellikle gerçek veri modeli ayakkabıları ile bakacağız.

Roberto Cavalli Podyumda gösterdi markanın Tasarımcılar farklı renklerin daha dar ve doğrudan moda pantolon, ilginç bir görünüm pantolon çivit özel bir gölge yaptı. Bu kıyafet, belki de değil her insanın denemeye karar verilecektir. Ve seçkin koleksiyonu ile nihayet çok memnun Yohji Yamamoto. onlar keser pantolon benzersiz, son derece bireysel bir kesim var ve spor pantolon benzer önerdi. Onun modelleri ayak bileklerinin toplanan gevşek bir kesim bacak var. Onlar çok cesur ve sınır tanımayan bak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.