Sanat ve EğlenceFilmler

Alika Smekhova - biyografi, sinema, kişisel yaşam

Bu güzel kadın tanınmış Rus izleyiciler olduğunu. Sık sık ekranda görmek ve yorgun alamadım görüntü ve olağanüstü cazibesi alışması için ona gençlik, zeka, yetenek hayret. Biz bir oyuncu, şarkıcı, yazar, TV sunucusu olarak tanıdım. Bugün doğru belirlemek oldukça zordur işgali bu şaşırtıcı kadının. Bizim bugünkü kahramanı - Smehova Alika Veniaminovna, ilginç bir kader ve yetenek dolu bir insan.

çocukluk

geleceğin yıldızı sanatsal bir ailede sermaye 27 Mart 1968 yılında doğdu. Anne gelecekteki yıldız - Alla - eğitimle gazeteci. O edebi ve dramatik düzeltme işlemi için bir yorumcu ve radioredaktorom olarak çalıştı. Bugün bir çalışanın "Romen" Tiyatro, edebi bölümün başıdır. Baba - Bilinen ve çok popüler sanatçı Veniamin Smehov. Bizim kahraman bir kızkardeşi Helen vardır.

kız böyle yıldız ailede doğmak için şanslı olduğunu gerçeğine rağmen, onun çocukluk oldukça sıradan. o kot ilk çifti için para kazanılan ot pancarı, için çiftliğe onların sınıf arkadaşlarıyla - Alika Sonradan yaz kampına ve gitmişti nasıl hatırladı. Radyoda gençler için programlar açtı ve bu iş için 5 ruble bir ücret aldı. Alik erken onların harçlık para kazanmak başlar.

o İngilizce dilini okudu iyi okulda okuyan - yaşıtlarından ayıran tek şey. Bugün birçok ünlü ismin çocukları okudu Sonra bir lise sayısı 1520 olduğunu. Buna ek olarak, o, dans ve müzik çevrelerinde çalışmış tiyatro stüdyosu B. Spesivtseva Krasnaya Presnya katıldığı şiir yazan ve seramik yapım düşkündü.

Babalar işgal ama ailelerinin yaşamlarını etkileyen olamazdı. Erken çocukluk itibaren, kız Vadim Siddur, Lilya Brik, Yuriy Vizbor, gibi insanların evinde gördüm Yuri Senkevich. aileleri ile Mikhail Kazakov ve Oleg Tabakov mizah yaratıcılık Evlerinde dinlenmiş. aktrisi hevesli üzerinde böyle bir toplum olumlu etki. O literatürde yeteneğini geliştirmiş. Bu şaşırtıcı değildir - her zaman mükemmel Rusça tebliğ edilir ailede ve arkadaşlar arasında.

öğrenme

Alika Smekhova, biyografi yaratıcılık deşik edilir, ben onun mesleği şarkı ile bağlantılı olduğu kesin olduğundan emin oldu. Girilen GITIS, o bunu bitirdikten sonra, besteciye türünde çalışacağını hayal. sahnede olmayı - daha sonra ortaya çıktı gibi, onun ana arzusu tek bir hedefe bağlı hareket ediyordu. Ve ne kapasitesinde çok önemli değil.

Hayatının Bir film

Filmografi Aliki mizah bir lirik komedisi "Sigorta maddesi" Aleksandra Mayorova başladı. Bu bant ömrü Vissariona Bulkina tarihi hakkında olduğunu. Alyx Alexander Abdulov ve S. farad gibi yıldızlarla çalışmak için şanslıydı. Kısa bir duraklama film "Kurye" Karena Shahnazarova, "Adım" bir cameo rol oynamıştı sonra Sonra, "Akseleratka" (kalkınan aktris bir çingene rol oynamıştır). Sonra melodramlarından dizi vardı - "Günün Kadın" çiçek ve şampanya, "ile "Aşk ve Ayrıcalıklar", "Tango Saray Meydanı"," Kadın

Buna ek olarak, ana rolü "My Prince," filmin yapıldı. Seçimi rolleri Alik hep komediler ya trajedileri ya yanaydı. bütün eserlerinde, o inanmak inandırıcı istemektedir. "Merhametli ve affet" gibi filmlerde eserlerin tarafından eklenen Filmografi Aliki mizah, "City Love". dram "Paris'te Merry Christmas" In Alec aniden suretinde önümüzde belirdi femme fatale, ama film S. storm "Kicks" in - Ünlü şarkıcı Zhanny Aguzarovoy rolü.

kitle üzerinde büyük bir baskı 1990 yılında yayımlanan "cenaze arabası" drama içinde aktris çalışmaları yapılmış ve komedi "Rüya idiot" in Pikula V. (1993). Bugün, aktris aktif şeritler bir dizi üzerinde çalışıyor. "Aşkın güzelliği", "Bir Hero takma adı", "Aşk Umut" - Yakın gelecekte yeni filmler Aliki mizah göreceksiniz.

dizi üzerinde çalışma

kimin biyografi farklı olayların canlı dizi Alika Smekhova, seri olarak işten sonra özellikle popüler oldu "Balzac Yaş veya Tüm Erkekler ... Bast Are". seyirci oyununu inanılan ve bu nedenle oyuncu onu ekran görüntüsü ile kendini tanımlamak başladı. kadınlar - Bu kuvvetle fikirde Alik, o Sonia sadece ikisi ile entegre inanmaktadır. Zhanna Epple, Lada Dens ve Yuliey Menshovoy - - dizi ortaklarının ile Aktris zaman zaman arar, ama gerçek hayatta onlar arkadaş değiliz.

Baba, öğretmen, arkadaş

Muhtemelen Alik çok mutlu bir kadın. hep babasının yanında varsa sadece çünkü rağmen - birçok için kızını dahil örneğidir harika aktör. Onlar her zaman sıcak ve canlı bir ilişki ilişkilidir. Baba ve kızı Moliere'in oyun "Doktor ister istemez" kanal "Kültür" konulu birlikte çalıştı. Benjamin Smekhov bu üretim yöneliktir. Alik, kendisi ve Papa birçok ortak yaratıcı planları vardır söylüyor.

Müzikal kariyeri

GITIS sonra ve filmde birkaç küçük işlerin sonra Alika müzik ve vokal elini denemeye karar verdi. Doksanlar şarkıları Aliki laughter ikinci yarısında her yerde duyuldu unutulmamalıdır. 1996 yılında, Alec "Size bekliyorum.", Onun ilk müzik albümünü Oldukça iyi çıktı ettiğini belirtmek gerekir, ancak isabet etmedi.

2002 yılında şarkıcı "senin için.", Müzikal kariyerinde yaptığı son albümünü Tüm o dört diskleri piyasaya ve zaman Rus şov dünyasının en popüler şarkıcılarından biri bu dönemde oldu etmiştir.

Alika Smekhova - TV sunucusu

2003 yılında aktris yeni bir şekilde onu denedik. O proje "Ajansı yalnız kalpler" in "Rusya" TV kanalına bir sunum oldu. Bu Alik bir yıl boyunca çalıştı.

filmlerde hareket etmeye devam ederek aktris yeni projelerin paralel sunum çalıştı. 2010 yılından 2012 yılına o "Daha önce bütün" ( "Kanal"), "Kadınlar affetmiyorum" ( "Ev"), gibi programlar açtı "Kadın yaşamları." Bu eserler Rus izleyiciler tarafından gözden kaçmış gitmiş değil.

edebi eser

Sürekli deney oluşur Şaşırtıcı kadın Alik Smekhova, biyografi, bir kez daha yeni bir alana elini denemeye. Şimdi bu bir edebi kariyeri oldu. Yakın zamanda kendi kitaplarını bırakarak hayranlarının memnun. Bu da başka bir "Ansiklopedisi şef" ya değil "Başardım nasıl." Bu adlandırılan güzel roman "A ve B tüp üzerinde oturmuş" Sevgi ve nefret, acı ve dişi mutluluk hakkında. kitap çünkü yazara tanıdık tüm bu duygular ilk elden, çok içten ve acı çekerek oldu.

Aliki Kişisel yaşam komik

Parlak görünümü, çıkarları geniş bir yelpazede, çok yetenekli, muhtemelen mutlu bir özel hayatında garantörü olamaz. o istediğiniz şekilde Burada ve Aliki her şey, bu konuda gider. Fanlar hep vardı ve hala onlardan hiçbir açıklaması yoktur. Ama burada henüz olmadı güçlü bir aile yaratmaktır. Komik iki resmi evliliği vardı bilinmektedir. Bunlardan biri - tipik bir öğrenci. İlk kocası Aliki mizah - yönetmen S. Livni. İkinci evliliği çok kısacık - sadece iki ay sürdü. Yine de iki medeni evliliği hakkında bilinen, ama şimdi bu yazının kahraman ücretsizdir. Ama bize bu umalım özel hayatı Aliki mizah yakında ayarlanacaktır. O çok büyük ve mutlu bir aile hayal ediyor.

Çocuklar Aliki mizah

En aktrisler göre, hayatında büyük başarı iki oğlunun doğumu. On üç yıl ve altı yıllık Artem Makarov - büyük mutluluk ve gurur. Bu makalede ve birçok üst moda dergilerinin sayfalarında görebileceğiniz çocuklarla Resimler Aliki mizah.

ilginç gerçekler

Ünlü yönetmen olarak o tür bir burunla, Rus sinemasında görünmesi pek olası değildir aktris söyledi. Bu ifade kahkaha şok oldu, o bile bir plastik cerrah ile bir istişare gitti. Neyse ki, bilge bir adam oldu. Doktor onun döküntü adım dissuaded.

Bugün Alik o tamamen rahat hisseder, kendinden oldukça emin. aktris erotik ve pornografik kasetleri de prensip roller reddeder. Ona göre, hiç kimse bile erotik fotoğraflar Aliki mizah yapmak sundu. O birileri böyle bir öneriyi alırsa, bu nedenle, bir adam bu kadar popüler olduğunu kanıtladı inanmaktadır.

Buna ek olarak, Smekhova hep rolleri katilleri veya saldırganlık, ölüm, karanlık bir şeye bağlı reddeder. aktris kadar emindir, kendisi bir dindar adam gördüğü - sanat insanların yaşamlarını kapsamalı ve karanlıkta bunu batırmayın.

Alika Smekhova bugün

Son yıllarda, aktris sinemada aktif olmuştur. Sadece 2013 yılında onun katılımıyla altı filmler geldi. Buna ek olarak, o bir sanatçı ses olarak çok çalışıyor.

aktris tarafından yapılan son çalışmalar

"Sen ve ben" (2011) - Bir romantik komedi. İl Lana sanal kız arkadaşı Jenny Amerikan sermaye geliyor. kızlar "Tattoo" nin konseri olacak. Bunun yerine, o sıradışı insanlarla buluştu Moskova'da gece hayatı kalın bulurlar. Kız arkadaşları onurlu çıkıp hangi zor durumlarda, içine almak ...

"İki babalar ve iki oğlu" (2013) - Komedi Serisi. Başarıyla Dmitry Nagiyev oynanan Pavla Gurova, - bu komik filmde o kahramanın Alec yönetmeni rol aldı.

"Kadınlar Günü" (2013) - Bir romantik komedi. Olaylar olan personel sadece (yönetim hariç) erkek oluşan bir seyahat acentesi, açılmak. 8 Mart arifesinde Başkanı işçilerinin birinin liderliğini görevden sipariş alıyor. Kolay bir iş değil, özellikle bu filmde ... arifesinde, Alec rolü Regina kariyeristler oynadı.

"Beton" (2014) - suç, komedi. Bant "bir kahraman için Alias'ın." ürün A. Kivinova tarafından çıkarılır Bu ağır bir suç durumda yakalandı gazeteci öyküsü. Kadının Angelina rolünü oynadığı filmde ... başaşağı şehrin hayatını dönüm aynı zamanda, bu durumdan kalem ve ustaca bir şekilde kaplar.

"Eğer seviyorsan, Yalan" - üretimde artık seri filmi. İnfantil oğul patron bir kez daha sorun içine alır - ofiste bir parti yangın sona erer. Ancak, sadece ceza değil, ancak serbest program dahilinde pahalı arabalar, iş ilerlemeye devam etmek, iyi bir maaş alacak. O aktris Marina hevesli aşık gerekir Sergei bir hayatın tüm zevklerini, öğretmek gerekir. Ama işler planlandığı gibi gitmedi - Michael kendisi Marina aşık. utangaç ve kavgacı kayın gelen Sergey hızla güç ve para ile sert bir canavara dönüşüyor ... Smekhova Ludmila oynar.

"Öğretmenler" (2014) - (üretimde) Romantizm. Havada skandal popüler talk-show programından popüler televizyon görevden döndü. Annesiyle Moskova yakınlarındaki küçük kasaba geri dönmek zorundadır. Bir zamanlar popüler lideri ile karşılamak için mutlu ana karakteri, bitmiş okul müdürü. O lise öğrencileri için "Başarı Sırları" başlıklı birkaç isteğe bağlı sınıflar geçirmek ikna eder. Okul Arseniy şu anda ilkokul öğretmeni olarak çalışmaktadır eski odnoklasnitsy Masha, ilk güzellik okuluna ile karşılaşır. Ünlü sunucu ulaşılmaz güzelliklerden karşılıklılık ulaşmak için okulda kalmak için planlar ...

zengin yetenekleri çeşitli çeşitli sahip Kadın, bu Alika Smekhova biyografisi yakından çeşitli tezahürleri yaratıcılık ile bağlantılıdır vardır. O, hala etkin yaratıcı planları dolu ve onun birincil rolü henüz oynamadı olduğuna inanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.