ModaAlışveriş

Elie Saab'ın Paris zerafeti Gerçek şaheserleri

kadın elbiseleri en ünlü tasarımcılarından birinin adının yaygın 2002'de tanındı. Bu Helli Berri, kategorisinde "En İyi Kadın Oyuncu" kazanan salonunda bir talep kamuya gibi vurdu muhteşem elbisenin içinde altın heykelciği "Oscar" almaya gitti sonra oldu ve TV ekranlarında film ödülünü sunum izleyicilerin milyonlarca. Amerikalı oyuncu lüks bir çiçek nakış, tafta yapılmış uzun etekli şeffaf korse oluşan manşonsuzdur gece elbisesi ile Törende Elie Saab için seçtiği bordo aynı malzemeden yapılmış ve döngü.

Bu elbise en lüks ve renkli kıyafetleri töreni oldu. Ayrıca, yolu başarıya 20 yıldan fazla süren, gerçekten ünlü moda tasarımcısı Elie Saab, yaptı.

Lübnan doğumlu olan Elie Saab, bir çocuk olarak gelecekteki meslek ilgi göstermeye başladı ve 1981 yılında Paris'te tasarım becerilerini okumaya başladı. Bir yıl sonra, 18 yaşındaki bir çocuk geri o haute couture yükseklikleri ilk adımı oldu küçük stüdyosu açtı Beyrut, geldi. Yakında elbiseler sosyetenin temsilcilerine ifade etmiştik Elie Saab, sahneye çıkışı koleksiyonunu serbest bırakıldı. Özel malzemeler, el nakışı, koleksiyon dantel, inci ve diğer zengin dekor - tüm bu ülkenin en ünlü moda tasarımcılarına çekti. Beyrut dikiş dükkanda erken 90 genç tasarımcının yaratıcılığının Fransız ve İsviçre hayranlarından gelen düzenli siparişleri almaya başladı.

Lübnan Elie Saab dışındaki ilk koleksiyonu için İtalya'nın başkenti (1997) gösterildi. 1998 yılında, koleksiyon hazır giyim Milano'da başlatıldı. Gösterilen kreasyonları Kral Lübnan Moda Monako onun yetenek Prenses Stephanie hayranları eklendi. Bu Paris deneyimli ve moda dünyasının fethi takip etti. Paris'teki ilk salon Arapça tasarımcı 2000 yılında açıldı.

Bir süre sonra, Ev Elie Saab Syndicate bir tam üyesi oldu High Fashion moda endüstrisinin en prestijli ve yetkili Avrupa organizasyonu -. Sonra Paris'te, Lübnan'dan Avrupa modacı merkezi onların koleksiyonlarının en parlak birini sundu.

Bugün, Elie Saab - Christina Aguilera, Beyoncé, Catherine Zeta-Jones, Sarah Jessica Parker ve diğerleri gibi Ortadoğu prensesler ve ilk büyüklükte yıldızlı, en popüler moda tasarımcılarından biri.

O - ışık, gizemli ve inanılmaz güzel gelinlik Elie Saab yaratan bir sihirbaz.

Nedeniyle gerçekten şık kıyafetler siluetini incelik mükemmel bir kadın figürü tüm avantajlarını vurgulamak. evlilik törenleri için Amaçlanan, zarif ve romantik elbiseler sanat gerçek bir eser olan ve gelini görmek kaderinde herkesin hevesli nefes olun. Her yıl, Elie Saab yaklaşık 1000 akşam ve yaklaşık 200 gelinlik satılan - Dünyaca ünlü tasarımcı. Marc Elie Saab başarıyla mücevher, zengin renklerin kaleydoskop, lüks kumaşlar, özel el sanatları bir çağlayan ve tabii ki önlenemez hayal gücü, ilham ve kurucusu eşsiz yetenek ışıltıltısını çekici için moda endüstrisi sayesinde hareketli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.