SeyahatSeyahat İpuçları

Modern Buz Sarayı - Surgut heyecan!

Surgut kentinde 2011 yılının sonunda, Tümen bölgesi kutlamaları düzenledi. önemli bir olayın sportif ömrü - yaptırılan ve operasyon yeni, büyük, rahat Buz Sarayı konuldu. Surgut Bu kadar uzun nesne için bekledim. Daha önce "Olimpiyat" spor savaşlar hokey kutusu saraya üzerinde yürütülmüştür. Kulübün Buz arena biraz resmi bir standart uygun. Toplu pateni sakinleri için şehir ve kapalı buz pisti oldu. Spor Sarayı sorunların çoğunu karar verdi.

Buz Sarayı'nın açılışı

Natalia Komarova, Ugra Valisi, kırmızı kurdeleyi kesip yeni spor sarayı açıldı. Hatıra yazıt "Başarı her zaman!" Ilçe başkanı renkli logosu ile süslenmiş çamaşır makinesinin üstüne bıraktı. Yeni buz arenada sağ onurlu skor yıkayıcı ilk hedefi Surgut Dmitri Popov belediye başkanı oldu.

Açılış törenine şehir çocuklar hokey takımlarının katılımıyla gerçekleştirildi, bale "Fındıkkıran" ve Olimpiyatlar kazananlar, artistik patinaj şampiyon Roman Kostomarov ve Tatiana Navka ile yapım Ekaterinburg kentinden sanatçıya katılacaklar.

Tüm memnun edildi, sakinleri güncel spor standartlarına Buz Sarayı ile donatılmış en yeni alınan, Surgut, şehir inşası için önemli gerekliydi.

Yapım aşamaları

kent için önemli bir nesnenin yapımı SFK "Surgutgazstroy", ihaleyi kazandı ve genel yüklenici haline şirkete emanet edildi. yapı projesi onaylanmış ve 2006 yılında işletmeye alınmıştır. Bir süre için, hazırlık önlemleri aldı. 2008 sonlarında, ilk kazık doluydu. inşaat üç yıldı. faaliyete saraya teslim erken 2011 için planlandı, ancak giriş nesnesi eceli düzenlenen edilemedi. Her zaman yeterli düzeyde fon proje, ancak gecikmenin temel nedeni daha birkaç ay sarayın teslim uzaklaşan, yılın başında büyük bir yangın oldu. Sonra kötü, neredeyse iki bin metrekare oldu uğradığı yanmış , binanın cephe yarı bitmiş.

"Buz Sarayı" inşaatı On Surgut Hanti-Mansiysk Özerk Okrugu tahsis yaklaşık iki milyar ruble, çoğu (ve bu 1,6 milyar ruble olan) geçirdi.

Yeni Nesne - her şeyden önce çok fonksiyonlu bir modern spor kompleksi "Ugra" dir.

Spor Sarayı Ugra yolu ile Dzerzhinsky ve Engels kesiştiği, şehrin merkezi yakınında yer almaktadır. Yakın şehir idaresi ve Surgut Üniversitesi'dir.

Nasıl "Buz Sarayı" bulmak için? Surgut, Ugra yolu Street, 40 - bu onun adresidir.

Modern arena

yaklaşık yirmi iki bin metrekarelik bir alan üzerinde yer alan Büyük bir bina, bu büyük bir buz arenada içeren tüm yıl boyunca çalışır. Tribün etrafında iki bin seyirci kapasitelidir. All-Rusya şehirden - Onun ekipman kış sporları çeşitli düzeylerde yarışmalara tutmak için izin verir. Buz arena çok sıkı bir takvim tarafından işgal edilir Tüm hafta, 15 dakika boyunca bir mola, grupları değiştirmek veya buz doldurmak için yapılır.

Buna ek olarak, arena "Buz Show" veya "on Ice Balesi" gibi muhteşem olayları gerçekleştirmek mümkündür.

ek hizmetler

spora adamış Festivaller, unutulmaz bir tarih, seminer, onları yürütmek yeteneği Buz Sarayı (Surgut) sağlar. "Aqua-show" ve diğerleri "on the Water Dans": Yüzme havuzu suyu gözlük tutmak için izin verir.

Sarayda jimnastik için tüm koşullar, farklı dövüş sanatları çeşitleri.

Geniş salonda sergiler, atölye çalışmaları, konferanslar ev sahipliği yapmaktadır.

Kuvvet çalışmalarının hayranları için farklı simülatörleri geniş bir yelpazede ile iyi bir spor salonu hizmete. , Aerobik koreografi pratik modern kaplama odasında mücadele için oda bulunmaktadır. dinlenmek istiyorum ebeveynler için uzmanlar bakmak ve çocukları eğlendirmek olacak bir çocuk oyun kompleksi "Labirent", yoktur. fast-food restoranlar, rahat kafeler davet Rahatlayın ve yemek.

Waterpark

açık denizde yüzüyor kuzey kenti sakinleri için bile her zaman yaz aylarında, bir sorun olmuştur. Bu şehirde kışın yaz bulmak artık kolay olduğu için, "Buz Sarayı" - "Surgut" - Şimdi güvenle kelime "su parkı" hızla birleşirler. "Buz Sarayı" olarak 1,3 m derinlik sakinleri bir sürme boş zamanlarını geçirdiği sağlayan havuz alıcısı, yüzme harika su parkına sahip , su kaydırağı, düz ve helis: iki tane olan. Su zonu aynı anda 100 kişi olabilir, büyük bir yüzme havuzu birbirlerine karışmadan, yüzmek için izin verir. Yapay dalgalar, jakuzi eğlenmek sağlayacaktır. Güvenli sığ banyo genç ziyaretçiler için düzenlenmiş.

havuzlarda

on parça ile yüzme ve banyo sadece bir yüzme havuzu 25 x 25 yarışmalar için. "Surgut" - - "havuz" Yukarıdaki hatırlayarak, "Buz Sarayı" başka demet ekleyebilir. su parkı Zaman Çizelgesi: 7:15 ile 22:00 arasında.

İnsanların soğuk kış, kar fırtınaları, donları unutmak için yardımcı olacaktır her şeye sahiptir. Sen kaçırmasın kurtulmak bütün gün ve gece geçirmek, sabah buraya gelebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.