Gıda ve içecekŞarap ve alkollü içkiler

"Talisker" (Talisker) - viski Tek Malt Scotch. müşteri Yorumları

Günümüzde alkollü içecekler ve onu üreten şirketlerin bir yeri vardır. Viski en popüler elit içecekler biri olarak kabul edilir. Bu yazıda, belirli bir markayı dikkate alacaktır, bandı üretmektedir. Biz şirket Talisker, markaya göre gider viski ve birçok diğer şeyler bahsedeceğiz. Fırsatları Sonra bu makaleyi okuyun.

Viski - gerçek erkekler için bir içki

Viski - Çok rafine alkollü içki ve herkesin olamaz teşekkür ederiz. Yapışkan bant, özel meşe fıçıda bir damıtma işlemi, maltlaştırma ve uzun süreli depolama kullanılarak hazırlandı. Bu içecek güçlü alkollü lezzet kaynaklanmaktadır. Ham maddeler olarak, daha sonra, yüksek kaliteli tahıldan sadece elit viski (genellikle buğday, mısır, çavdar ya da arpa). Yüksek kaliteli tahıl sayesinde sadece içki tat keyifli ve karakteristik oluşturamazsınız.

viski üreten firmaların bir yeri vardır. Ama bunların sadece birkaç ilgi gerçekten layık. Tabii ki bu İskoç yapımcı Talisker atfedilebilir. Markanın Viski her zaman kalite ve dayanıklılık için bilinmektedir. daha Talisker ürünler hakkında bilgi edinmek ister? Bu makaleyi okuyun!

viski faydaları

inanılmaz viski tadında yanı sıra, aynı zamanda (orta doz elbette,), insan vücudu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Daha önce bu içki bile bir ilaç olarak kullanılmaktadır. viski insan vücudu etkilediği için?

Belki içki en büyük avantajı - Kalbin bir gelişme. viski mevcut antioksidanlar, tıkanmalar çeşitli türlerde arterleri kaydeder. Bu da, önemli ölçüde kan pıhtıları ve diğer kardiyovasküler hastalıkların riskini azaltır.

Biz antioksidanlar hakkında konuşmak, bunlar vücut üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Onların sayesinde hafıza geliştirir, yaşam kalitesini artırmakta ve hatta beynin işlevini artırır.

Viski sindirimi geliştirir. Dinlenmek ve karın ağrısı riskini azaltmak için mide izin vermek, ağır bir yemekten sonra alınabilir. Yemekten önce bir içme böylece aşırı yemekten sizi kurtardı, iştahınızı azaltır. Şüphesiz birçoğunuz aracı olarak eczanelerde satılan viski sindirim geliştirmek için önce, biliyorum.

Bu şeker hastası insanlar için büyük bir içecektir. Sıfır karbonhidrat vardır ve bu nedenle kan şekeri seviyesini etkilemez.

Günümüz toplumunda en yaygın hastalıkların biri olarak - bu stresten. Stres birçok sağlık sorunlarına neden olabilir. Neyse ki, viski minimuma hastalığın oluşma olasılığını azaltır. İçki sinirleri yatıştırır ve vücut dinlenmek için yardımcı olur.

Viski inme riskini en aza indirir. Aynı zamanda, inme riskini azaltır arteryel duvarın rahatlatıcı, içecek, böylece, bu nedenle, dolaşımını artırır ve.

Tarih Talisker

"Talisker" dan Whisky tüm dünyada oldukça popüler. şirket inanılmaz başarı geldi ve alkol üretiminde adeta monopolizatorom haline geldiğinden? Her şey 1830 yılında geri başladı. Bu kardeşler Hugh Kenneth MacAskill üzerinde kendi damıtım oluşturmaya karar o zaman oldu , Skye Adası minik kasaba Karbost yakın. kardeşler işinde onun bütün ruhunu yatırım yaptık. Uzun yıllar boyunca Hugh ve Kenneth tarifi Molta çalıştı. Sonuç olarak, daha sonra likör arka planı üzerinde durdu kaliteli alkollü içecek, keyifli oluşturmak başardı. 1857 yılında içki Donald McLennan adlı bir girişimci tarafından satın alındı. Bu içecek seri üretim organize ve bir Talisker İmparatorluğu'nu oluşturmak için ilk adımlarını attı kim olduğunu. Donald McLennan çabalarına Viski sayesinde neredeyse ana haline gelmiştir İskoçya sembolü.

Ayrıca, markanın ürünleriyle, oldukça ilginç bir gerçektir. Kült yazar Robert Louis Stevenson (1880) "Scot eve döner" başlıklı eserlerinin birinde Scotch "Talisker" sözü. şair olarak şunları yazdı: "Tüm içecekler kral Anladığım kadarıyla."

Talisker marka

Anlıyor edebileceğiniz gibi, viski "Talisker" neoklasisizm gün içinde geri uzanan uzun bir geçmişi vardır. varoluş fazla iki yüz yıl boyunca, şirket hem karanlık ve aydınlık kez yaşanmıştır. Ama nasıl ürünü üzerinde bu etkiyi yapar? viski Talisker farklı nedir? cevaplar bu yazıda bulacaksınız.

Viski Talisker Fırtına

Belki ürün genel bakış, biz en parlak temsilcisi ile başlayacağız - viski denilen Fırtına. Fırtına - Talisker yeni hattından malt içeceği. Skye doğmuş olan tüm alkoller birleştirilir bu ürünü yaratmak. Bu Fırtına anlamıyla özetin özeti Talisker faaliyetlerini çağrılabilir anlamına gelir.

Sıcak bal rengi - ürüne, göze çarpan ilk şey hakkında özellikle konuşursak. Bir bakış, halis buğdaydan elde edilmiş elit alkollü içecek karşıya olduğunu anlamak için yeterlidir. Şişe açıldıktan sonra bir kaç saniye sonra odunsu ve meyveli paleti olacak ihtiyatlı, baharatlı, dumanlı lezzet ile karşılaşacaksınız. Harika tat Molta olgun meyveler, meyve ve fındık, baharat, bitki örtüsü renklerin tatlılık arasında net bir denge üzerine kurulmuş. Buna ek olarak, deniz meltemi yumuşak notları hissetti.

Caponata olarak mükemmel kırmızı balık. malt içki de saf veya küp buzların ve su ilavesi ile olabilir.

Talisker Kara Fırtına

Viski Talisker Kara Fırtına - bir daha tek malt malt, Şubat 2013'te raflarda belirdi. Kara Fırtına - hiç Skye Adası üzerinde oluşturulan Dumanlı içeceğidir. opaklık vermek için ve netlik malt ateş meşe fıçılarda tutuldu.

Hareket söyler Renk Molta koyu kehribar füme içmek. En kısa sürede içki cam vurur gibi, oda açıkça meşe ve çeşitli baharatların tonları ayırt edilebilir arka planda tuzlu ve dumanlı notlarla doludur. İlk yudum başta meyve, meyankökü ve kuş üzümü keyifli bir arada bulunmaktadır. Bu dalga senin saran bir dumanlı aftertaste tarafından izlenir damak tadınızı.

Talisker Whisky 10 yaşında

Yeni içki "Talisker" emin bile en şımarık bilenler lütfen. Talisker Whisky 10 - mükemmel bir malt güçlü ve hatta sert bir doğaya sahip on özü vardır.

göze hoş içecek rengi. Köpüklü altın rengi ve cezbeder. bir bardağa dökme malt, sen turba ve duman keskin bir koku (ana özelliği Talisker ürün) hissedebilir. Ama, içinde koku gücü rağmen, deniz meltemleri, taze yakalanmış istiridye ve yumuşak narenciye tonlarının notları yakalayabilirsiniz. Bütün bu içeceği karakterize eden bütün bir resim oluşturur. Malt açıkça arpa tonları, kurutulmuş meyve ve duman görülebilir zengin tat ve sıcak sahiptir. ağızda kalan tat biber, turba ve hatta tuzlu notlar doludur. 10 yaşında parlak ve belirgin tadı var yemekleri ile iyi gider.

yorumlar

Müşterilerden gelen yorumlarla ilgili olarak, pozitif olma eğilimindedir. Tüketiciler kaliteli tat özelliklerinin ürünü extol. Buna ek olarak, gibi birçok kişi fiyatlandırma politikası şirketin ve geniş ürün seçeneklerinde. Her bilenler o çok pahalı olacak viski bulabilirsiniz. Eğer pahalı bir kaset göze alamaz Örneğin, Talisker size mükemmel tat ek olarak, düşük fiyat için ünlüdür, 18 Yaşında, bir dizi sunabilir. Eğer her şeyin en iyisini istiyor ve bunun için ödemek varsa, o zaman 900 $ geçmiş yükseldi fiyat olan dizi 30 Yaşında Limited Edition, ürünleri alabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.