Spor ve SağlıkKas yapmak

Sizin çevrimiçi Antrenör: alt abs nasıl oluşturulacağını

Bir egzersiz rektus alt kısmı etkisini görmek için kaslar çok çalışmak zorunda abdominis. Doğru şekilde yapılırsa, bir mayo veya bikini büyük bakacağız. zamanımızda Üst "küpler" sürpriz zordur, ancak alt karın kasları daha az yaygındır kaldırdı, ancak onların mutlu sahibinin ya kıskanç hayranlık, görünüm için bir mıknatıs haline gelir. Nasıl düşük abs inşa etmek?

Sonuçları görmek için, iki yönde çalışmak gerekir. İlk olarak, stokların bir katman olarak, aksi kimse çabalarının sonuçlarını tadını mümkün olacak, yağ çıkarmak için gereklidir, bunlar görünmez. İkincisi, dikkat basının alt kısmını pompalamak için uygun eğitim verilmelidir.

Giroux - savaş

diyet ile aynı başlamak zorunda olacak. Üstelik yeterince alt karın yağ, ayrıca başvurmak zorunda kalacak eğer aerobik egzersiz. Orta yoğunluktaki koşu (başlangıç ağırlığı çok büyükse) yürüyen, yüzme size kros kayağı yardımcı olmak. Midenin alt kısmında kendine bir düşük kalorili, düşük yağlı diyet eziyet zorunda kalacak güzel bir kesici almak, yağın en gecikir. Tutanak yemiş, çalışmalar aynı dönem için "yaklaşık", taklit kıyasla kayıt çok ağırlık olarak iki kez kaybetmek olduğunu göstermektedir. Yoğun kilo kaybı sırasında güç yükü Engage mümkün, ama aynı zamanda kasları artış olmayacak. kas büyümesi kalori ve kilo kaybı olumlu bir denge gerektirir için bu negatif olmalıdır. Yani ilk ince büyümek ve sonra alt pres ve protein açısından zengin bir diyetin kasların eğitimine sevk edecektir. kilo kaybı sırasında, vücut geliştirme programı "demir" onun iyi dozunu tamamlar, böylece metabolizmayı hızlandırmak için gereklidir.

eğitim ilkeleri

Yani, biz aşağıdan yukarıya pompalamak için nasıl sorusunu, yanıtlama yakın gelmiş küpler basın. Biz belirli egzersizler hakkında konuşmaya başlamadan önce, vücut alanının eğitimle ilgili birkaç söz söylemek gerekir. basının alt kısmının kasları, çoğu insan oldukça zayıf, bu yüzden onlar aşırı kolaydır. Genellikle deneyimsiz sporcular doğru egzersizleri yapmak başlar, ama lastik hızla uygulamak ve bu uyluk gibi tamamen farklı kasları dahil. En kısa zamanda size belki olan biceps gibi bir kas grubunu, eğitim şeklinde yanlış kasları zarar işini durdurmak ve dinlenmek başladıklarını hissediyorum. Gün boyunca, mide dalan doğru duruş tutmaya çalışın. İlk başta sadece birkaç dakika olabilir, ama sonunda alışması ve kaslarınız bütün gün çalışacaktır. alt basına münhasıran odaklanmayın. Sadece nasıl oluşturulacağı genellikle ilgi başlayanlar , düşük abs görünüm sonucunda vücutta orantılı olacak ne kadar önemsemeden. Ancak, uyum oluşan insanlar gibi karşı cins, böylece kol ve bacak kaslarını eğitim hakkında unutma. Daha hızlı - daha iyi değil, tam tersine, en iyi sonuçlar yavaş yavaş çalışmaya geliyor.

egzersizlerin Üst:

Belirli egzersizleri: Peki, nasıl alt abs inşa etmek. Sen büyük ve ağır fitball meditsinbol gerekir ve egzersizler biri olacak - blok simülatörü. Bazı egzersizler alt ve hem içeren üst basın.

3. sırt üstü yatmak uzunluğunda kollarınızı germek ve incik arasında fitball çimdik gereklidir. Sonra sonra kollar ve bacaklar düşürmek, bunlar 90 derecelik bir zemin açısına sahip oluşturulur, böylece bacaklarınızı yükseltmek ellerini yukarı kaldırıp bu eller topu almak. Sonraki Topu izin vermemek, topu ellerinizi kaldırın düz bacak kaldırma ve ayağındaki elden pas ve ardından kollar ve bacaklar düşürmek gerekir. , Yorgunluk önce tercihen 2-3 serisi 15-30 kez yapın.

Sırt üstü 2. Lie, bacak fitball biter sıkın bacaklarınızı bükün ve yere paralel olacak şekilde alt bacak tutun. meditsinbolom ile Eller kafanın arkasında olmalıdır. Sonra yavaş yavaş Fitball ve meditsinbol araya getirerek, ellerini ve ayaklarını yükseltmek. Sadece yavaş yavaş kollar ve bacaklar indirin. 15-30 kez, 2-3 serisi.

4. bilek kayışı tutucu düzeltmek için gerekli olan , blok simülatörü alt raf geçirildi ipin serbest ucuna getirilmişlerdir. simülatörde yükün küçük bir miktar ile başlayın. arkasına, simülasyon bacakları yatırın ve zemin ile 90 derecelik bir açı oluşturacak şekilde kalça yükseltmek. Sonra tüm çıkmak kuyruk sokumu birkaç santimetre yükseltilmiştir, böylece göğüs bacaklar itin. başlangıç pozisyonuna bacak indirin ve 15-30 kez, 2-3 serisi tekrarlayın. başka bir "demir" in egzersiz kapasitesini arttırmak ile eklenebilir.

Dolayısıyla, artık alt abs inşa biliyorum. Orada diğer egzersizler vardır, ama bunlar - son derece etkilidir ve çok popülerdir. Size başarılar Spor!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.